در اینجا نگاهی به LG Rollable داریم [Video]

گوشی‌های هوشمند تاشو با وجود اینکه بخشی از بازار را به خود اختصاص داده‌اند، همچنان آینده‌نگر هستند، اما آنها تنها فاکتور شکل جدیدی نیستند. مانند برخی برندهای دیگر، ال‌جی یک صفحه نمایش در حال توسعه داشت که قرار بود قبل از اینکه شرکت بخش موبایل خود را تعطیل کند، به عنوان “LG Rollable” عرضه شود، و اکنون ما در نهایت نگاهی به این دستگاه در حال اجرا داریم.

در اوایل سال 2021، ال‌جی اولین نگاهی به “LG Rollable”، همانطور که در بالا نشان داده شده است، ارائه کرد. این دستگاه دارای یک صفحه نمایش گسترده بود که می توانست شکل سنتی را به خود بگیرد و آن را به یک بوم بزرگتر و تبلت مانند تبدیل کند.

این ایده ای است که چندین برند دیگر از جمله TCL، Oppo و موارد دیگر با آن بازی کرده اند، اما ال جی به نظر می رسد نزدیک ترین به عرضه واقعی است، و به این موضوع اشاره می کند که این دستگاه در سال 2021 به بازار خواهد آمد.

اندکی پس از اینکه ال‌جی رسماً این دستگاه را معرفی کرد، گزارشی منتشر شد که ادعا می‌کرد این پروژه لغو شده است. ال جی سریعاً آن گزارش را «قاطعانه رد کرد».

بدیهی است که نتیجه ای حاصل نشد.

تنها چند ماه بعد بود که ال‌جی قالیچه را از زیر رولبل بیرون کشید و کل تجارت گوشی‌های هوشمند خود را تعطیل کرد و تمام دستگاه‌های در حال توسعه را لغو کرد. دیگر مدل‌های لغو شده عبارتند از LG V60 و LG Velvet.

ال‌جی رولبل از آن زمان تا به حال بیشتر یک راز باقی مانده است و تنها در یک انیمیشن از ال‌جی و یک دور از تصاویر لو رفته دیده شده است.

اکنون، یک ویدیوی عملی (از طریق Android Authority) LG Rollable را در عمل نشان می دهد و به ما نگاهی به دستگاهی می دهد که صفحه نمایش خود را گسترش می دهد و کنترل های نرم افزاری را نشان می دهد که نمایشگر را بزرگتر می کند.

این نگاهی کوتاه است به آنچه می توانست باشد و آنچه اکنون هرگز نخواهد بود. امیدوارم شخص دیگری در نهایت این ایده را به بازار بیاورد.

اطلاعات بیشتر در مورد ال جی:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: