Legion می‌خواهد DigitalBridge در صورت کوتاهی شرکت DigitalBridge بفروشد | دانش مرکز داده

(بلومبرگ) — سرمایه گذار فعال Legion Partners Asset Management موقعیتی را در DigitalBridge Group Inc. ایجاد کرده است و معتقد است که اگر تلاش های فعلی برای ارائه ارزش به سهامداران شکست بخورد، شرکت زیرساخت دیجیتال باید فروش را در نظر بگیرد.

کریس کیپر، مدیر ارشد سرمایه گذاری Legion، گفت که از رهبری DigitalBridge تحت مدیریت مدیر اجرایی مارک گانزی و اقدامات آن برای تغییر شرکت در دو سال گذشته حمایت می کند. او تخمین می‌زند که ارزش شرکت در دو سال آینده سه برابر شود، زیرا همچنان به جمع‌آوری سرمایه‌های جدید ادامه می‌دهد.

اما اگر این تلاش‌ها برای تغییر نرخ سهام شرکت طی 12 تا 18 ماه آینده شکست بخورد، شرکت باید یک فروش را در نظر بگیرد، کیپر طی ارائه‌ای در انجمن فعالیت‌گرایی بلومبرگ در روز سه‌شنبه گفت.

سخنگوی DigitalBridge معتقد است که رویکرد آن برای سرمایه گذاری در زیرساخت های دیجیتال و ارائه ارزش برتر و بلندمدت بهترین است و افزود که شرکت از حمایت Legion و سایر سهامداران خرسند است و به حفظ گفتگوی باز و سازنده متعهد است.

DigitalBridge که قبلاً به عنوان Colony Capital شناخته می شد توسط سرمایه گذار تام باراک قبل از ترک شرکت در سال گذشته پس از دستگیری او به اتهامات فدرال به اتهام لابی غیرقانونی از طرف امارات متحده عربی تاسیس شد. او بعداً از اتهاماتش تبرئه شد.

دگرگونی

در همین حال، DigitalBridge تحت مدیریت Ganzi از یک تراست سرمایه گذاری املاک و مستغلات متنوع به یک مدیر دارایی جایگزین متخصص در زیرساخت های دیجیتال، از جمله برج های سلولی، مراکز داده، فیبر و سلول های کوچک تبدیل شده است.

مطالب پیشنهادی  گوگل خرید 5.4 میلیارد دلاری Mandiant را تکمیل کرد | دانش مرکز داده

Legion که از سال 2020 سرمایه‌گذار بوده است، از این شرکت به دلیل تلاش‌هایش برای تجدید هیئت مدیره، فروش دارایی‌های قدیمی، بازخرید سهام و انتقال به یک مدیر سرمایه‌گذاری دیجیتالی خالص تقدیر کرد. کیپر خاطرنشان کرد که در زمان گانزی، این شرکت به طور مداوم از دارایی‌های سودآور تحت اهداف مدیریتی خود فراتر رفته است، که باید تا پایان سال جاری به ۲۵ میلیارد دلار و تا پایان سال ۲۰۲۵ به ۵۵ میلیارد دلار برسد.

در عین حال، تلاش‌ها برای کسب درآمد از بخش عملیات دیجیتال آن باید درآمدی را به دست آورد که تا سال 2023 تقریباً 30 درصد خواهد بود.

Legion تخمین می زند که بر اساس تجزیه و تحلیل مجموع قطعات آن در سال 2023، به طور بالقوه 80 درصد افزایش قیمت در محل معامله سهام وجود دارد و ارزش دیجیتال بریج تا سال 2025 با راه اندازی صندوق های جدید می تواند سه برابر شود.

سود سهام

DigitalBridge در معاملات روز سه شنبه نیویورک با 4.9 درصد افزایش به 13.12 دلار رسید که ارزش بازاری حدود 2.1 میلیارد دلار را به شرکت داد.

کیپر گفت که به گانزی اعتقاد زیادی دارد و خاطرنشان کرد که مدیرعامل نیز انگیزه بالایی برای بالا بردن ارزش سهام DigitalBridge دارد. او خاطرنشان کرد: اگر سهام تا اواسط سال 2024 به 40 دلار در هر سهم برسد، گانزی 100 میلیون دلار پرداخت خواهد کرد.

اگر با تلاش‌های کنونی نتوان به آن دست یافت، کیپر گفت که این شرکت باید فروش با چندین خریدار با جیب بزرگ را در نظر بگیرد که در حال حاضر در این فضا فعالیت می‌کنند، از جمله Blackstone Group Inc.، KKR & Co.، EQT AB، Brookfield Asset Management Inc. و Macquarie Group Ltd.

مطالب پیشنهادی  SUSE Rancher بعدی و SLES پیش نمایش در SUSECON

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور