با نحوه تنظیم دقیق آهنگ های زنگ Nest آشنا شوید

امسال، با آهنگ‌های زنگ سال نو قمری، دیوالی و دیگر جشن‌های جهانی به زودی به مجموعه فصلی خود بیشتر اضافه می‌کنیم. آهنگ زنگ جدیدی برای Oktoberfest در راه است که از 5 سپتامبر تا 5 اکتبر در دسترس خواهد بود.

اما دقیقا چگونه آهنگ زنگ در را ایجاد می کنید؟ به عنوان یک طراح صدا در تیم Google Nest، این وظیفه من است که آن را کشف کنم. امروز، شما را به پشت صحنه می برم تا به شما نشان دهم دقیقا چگونه این کار را انجام می دهم – از تحقیق در مورد صداهای مختلف تا ساختن آهنگ زنگ نهایی که در برنامه Google Home خود دانلود می کنید.

نت سمت راست را بزنید

تیم‌های زیادی با هم کار می‌کنند تا تم‌های آهنگ زنگ زنگ در را برای سال تصمیم بگیرند. هدف ما همیشه ایجاد مضامین فراگیر، معنادار و سرگرم کننده برای مردم سراسر جهان است.

برای انجام این کار، چند فاکتور وجود دارد که باید در نظر بگیریم. اول از همه، آهنگ‌های زنگ باید بسیار کوتاه باشند – قانون ما بیش از 10 ثانیه نیست – بنابراین بازدیدکنندگان شما بی‌صبرانه منتظر درب منزل نباشند. و برای اینکه به طور جهانی قابل دسترس و قابل درک باشند، آنها نمی توانند هیچ گفتار یا شعری داشته باشند. ما همچنین فقط می‌توانیم از قطعات موسیقی استفاده کنیم که یا ساخته‌های اصلی یا در مالکیت عمومی هستند (یعنی قبل از سال 1926 ساخته شده‌اند).

از آنجا، ما معمولاً آهنگ های زنگ را به یکی از دو روش طراحی می کنیم. ما یا آن را بر اساس یک ریف موزیکال کوتاه، مانند “Jingle Bells” برای کریسمس، پایه گذاری می کنیم. یا، اگر گزینه‌های موسیقی زیادی برای این مناسبت وجود ندارد، نسخه‌ای از صدای «دینگ-دونگ» با افکت صوتی ایجاد می‌کنیم. به عنوان مثال، در آهنگ زنگ شکرگزاری ما، صدای سنتی «دینگ دونگ» را خواهید شنید که پس از آن صدای بوقلمون در حال قورت دادن است.

مطالب پیشنهادی  صرفه جویی در آب در لس آنجلس، یک توالت نشتی در یک زمان
سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور