معرفی 50 دریافت کننده اولیه صندوق موسسان لاتین

معرفی 50 دریافت کننده اولیه صندوق موسسان لاتین

از زمان پیوستن به گوگل تقریبا دوازده سال پیش، ماموریت شخصی من یافتن راه‌های جدید برای گوگل برای فراهم کردن دسترسی و فرصت برای جامعه لاتین تبار بوده است. اخیراً، من بر این تمرکز کرده‌ام که چگونه می‌توانیم این را به جامعه استارت‌آپ لاتین ارائه کنیم، جایی که دسترسی به منابع مالی، سوخت مورد نیاز برای رشد کسب‌وکارشان، یک مبارزه دائمی است. کسب‌وکارهای تحت رهبری لاتین سریع‌ترین بخش از کسب‌وکارهای کوچک آمریکا هستند، اما در مجموع تنها 2 درصد از کل بودجه سرمایه‌گذاری خطرپذیر در ایالات متحده را دریافت می‌کنند، علیرغم اینکه 20 درصد از جمعیت این کشور را تشکیل می‌دهند.

این نابرابری به همین دلیل است که ما سال گذشته 7 میلیون دلار برای کمک به بنیان‌گذاران لاتین تبار برای رشد کسب‌وکار خود و حمایت از سازمان‌هایی که قبلاً جوامع استارت‌آپ تحت رهبری لاتین را پرورش می‌دهند، متعهد شدیم. ما 5 میلیون دلار از این بودجه را به صندوق افتتاحیه Google برای بنیانگذاران استارت‌آپ لاتین اختصاص دادیم و امروز در کنفرانس سالانه UnidosUS در سن آنتونیو، 50 بنیانگذار لاتین تبار را معرفی کردیم که هر کدام 100000 دلار پول نقد دریافت خواهند کرد. آنها همچنین پشتیبانی و راهنمایی عملی را از Googlers (کارمندان Google) در سراسر شرکت، 100000 دلار اعتبار Google Cloud، و دسترسی به جلسات درمانی دریافت خواهند کرد تا در صورت نیاز برای هر گونه حمایت عاطفی که ممکن است به آن نیاز داشته باشند، استفاده کنند.

این دریافت کنندگان صندوق بنیانگذاران لاتین، مشاغل شگفت انگیزی ایجاد کرده اند که در حال حاضر تأثیر قابل توجهی دارند. آنها به حل برخی از بزرگترین مشکلات کشور کمک می کنند، از ارائه سلامت باروری در دسترس و شخصی، کمک به فارغ التحصیلان دانشگاهی برای رهایی از بدهی، و ایجاد یک سیستم حقوقی عادلانه تر برای آمریکایی ها. لیست کامل برندگان امسال را اینجا بخوانید.

ما می دانیم که داشتن یک شبکه پشتیبانی قوی برای موفقیت بنیانگذاران لاتین تبار بسیار مهم است. به همین دلیل است که ما یک میلیون دلار برای حمایت از سازمان‌هایی که به رشد جامعه استارت‌آپ لاتین اختصاص داده‌اند، متعهد شدیم. در چند ماه گذشته، ما بنیان‌گذاران آمریکای شمالی و آمریکای لاتین را از طریق مشارکت با eMerge Americas به هم متصل کردیم. ما با Visible Hands همکاری کردیم تا VHLX را راه اندازی کنیم، برنامه ای جدید برای حمایت از کارآفرینان لاتین در مراحل اولیه فرآیندشان. آن بنیانگذاران 10000 دلار کمک هزینه نقدی از گوگل دریافت کردند تا به آنها کمک کند تا ایده های خود را مطرح کنند. و ما اخیراً اولین اجلاس رهبران لاتینکس خود را با Inicio Ventures به پایان رساندیم و در اواخر سال جاری میزبان یک سری مسابقات پیتینگ برای کارآفرینان مشتاق خواهیم بود.

ما از نزدیک دیدیم که چه اتفاقی می‌افتد وقتی از بنیان‌گذاران کم‌نماینده با بودجه و جامعه حمایت می‌کنیم. به عنوان مثال، در دو سال گذشته، Google for Startups 10 میلیون دلار جوایز نقدی به 126 بنیانگذار سیاه پوست در ایالات متحده از طریق Black Founders Fund اهدا کرده است. من این امتیاز را داشته ام که مستقیماً با این بنیانگذاران باورنکردنی کار کنم که مجموعاً بیش از 75 میلیون دلار سرمایه بعدی جمع آوری کردند. علاوه بر تامین مالی بعدی، بسیاری گزارش می دهند که صندوق به آنها اجازه جذب مشتریان و استخدام هم تیمی های جدید را داده است.

امیدوارم که این بودجه و حمایت نه تنها رشد این 50 استارت آپ تحت رهبری لاتین را تسریع کند، بلکه الهام بخش دیگر کارآفرینان لاتین باشد تا رویاپردازی کنند، خلق کنند و نوآوری کنند تا استعدادهای جامعه ما را به نمایش بگذارند و مسیر خانواده و جوامع خود را تغییر دهند. در این فرآیند

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور
مطالب پیشنهادی  همکاری با iCAD برای بهبود غربالگری سرطان سینه