هدایای Google به Last Mile کمک می‌کند تا کمک‌های مالی را به دانش‌آموزان کم‌نمایش CS گسترش دهد

فردریک جینز، یکی از رشته‌های علوم کامپیوتر در دانشگاه می‌سی‌سی‌پی جنوبی، از زمانی که SketchUp و ابزارهای دیگر را کشف کرد و در یک هفته برنامه‌نویسی در مدرسه راهنمایی خود شرکت کرد، در مسیر حرفه‌ی فناوری قرار گرفته است. اما در این ترم، یک تاخیر کمک مالی به این معنی بود که او باید در یک مهلت کوتاه 1000 دلار برای شروع کلاس ها به دست آورد و تقریباً برنامه های او را از مسیر خارج کرد. فردریک فکر کرد که باید یک شغل تمام وقت پیدا کند و فقط در یک کلاس درس بخواند یا استراحت کند – تا زمانی که کمک هزینه سریع از طرف Last Mile Education Fund هزینه ها را پوشش دهد و به او اجازه دهد تا تحصیلاتش را طبق برنامه انجام دهد.

کمک به دانش آموزان در خط پایان

متاسفانه، مشکلات فردریک منحصر به فرد نیست. Last Mile توسط روث فارمر، دکتر سارا لی و ریان واکر برای کمک به دانشجویان کم‌درآمد فنی و مهندسی برای رفع مشکلات مالی که می‌تواند مانع از ادامه تحصیل تا فارغ‌التحصیلی شود، تأسیس شد. تنها 11 درصد از کل دانش‌آموزان با کمترین درآمد، مدرک خود را در عرض شش سال پس از شروع کالج به پایان می‌رسانند، و دانشجویان جوامعی که کمترین میزان درآمد را دارند به طور نامتناسبی تحت تأثیر قرار می‌گیرند. کمک هزینه های Last Mile معمولاً به دانشجویان در چهار ترم آخر کالج اعطا می شود – “آخرین مایل” در مسیر فارغ التحصیلی – و قبلاً روی زنان و دانشجویان غیر دودویی متمرکز بود.

از امروز، یک هدیه 300000 دلاری به Last Mile Education Fund اجازه می‌دهد تا از دانشجویان کم‌درآمد سیاه‌پوست، لاتین تبار و بومی در مقطع کارشناسی کامپیوتر نیز حمایت کند. دکتر لی گفت: “من مردان جوان بسیار پررونقی را در عرض یک سال پس از فارغ التحصیلی می بینم که به دلیل ناتوانی در پرداخت شهریه یا مخارج زندگی نمی توانند مدرک خود را تکمیل کنند.” “این دانش‌آموزان اغلب چندین شغل نیمه‌وقت دارند، و با این حال هنوز در تلاش هستند. ما مفتخریم که با Last Mile همکاری می‌کنیم تا کمک‌های مالی خود را گسترش دهیم، و اطمینان حاصل کنیم که مردان رنگین‌پوست بیشتری در محاسبات قادر به ادامه کار هستند. فارغ التحصیل شده و وارد فناوری شوید.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور