KKR به سرمایه گذاری 400 میلیون دلاری در شرکت کابل زیردریایی OMS نزدیک است | دانش مرکز داده

(بلومبرگ) — افراد آشنا به این موضوع گفتند که KKR & Co در حال نزدیک شدن به یک معامله برای سرمایه گذاری حدود 400 میلیون دلار در شرکت کابل زیردریایی مالزی OMS Group است که می تواند آخرین معامله در صنعت زیرساخت دیجیتال در آسیا باشد.

به گفته مردم، غول سهام خصوصی مستقر در ایالات متحده در حال مذاکره پیشرفته برای خرید سهام OMS است که می تواند حدود 1 میلیارد دلار در این معامله ارزش داشته باشد. مردم گفتند که سرمایه تازه می تواند به تسریع برنامه های توسعه شرکت کابل زیردریایی کمک کند و به زودی توافقی حاصل شود، مردم خواستند نامشان فاش نشود زیرا مذاکرات خصوصی است.

طبق وب سایت OMS کابل زیر دریا را برای شرکت های فناوری و مخابرات نصب می کند و دفاتری در مالزی، سنگاپور و اندونزی دارد.

مردم گفتند که مذاکرات ممکن است هنوز به تعویق بیفتد یا از هم بپاشد و جزئیات یک معامله نهایی نشده است. یک نماینده برای KKR از اظهار نظر خودداری کرد، در حالی که نماینده OMS بلافاصله به درخواست‌ها برای اظهار نظر پاسخ نداد.

سرمایه گذاران جهانی به دارایی هایی از جمله مراکز داده، دکل های تلفن، فیبر و کابل زیردریایی در آسیا چشم دوخته اند، زیرا دیجیتالی شدن روزافزون در منطقه باعث افزایش تقاضا برای زیرساخت ها می شود. در اوایل سال جاری، شرکت PLDT، مستقر در فیلیپین، موافقت کرد که مجموعه ای از دکل های مخابراتی را به یک شرکت تحت حمایت KKR به قیمت بیش از 12.1 میلیارد پزو (213 میلیون دلار) بفروشد. به گزارش بلومبرگ، شرکت های مرکز داده از جمله ST Telemedia Global Data Centres که توسط Temasek Holdings Pte حمایت می شود و GDS Holdings Ltd. چین نیز به دنبال جذب سرمایه با جذب سرمایه گذاران جهانی جدید هستند.

مطالب پیشنهادی  شکست: FAA تجربه قطعی، زمینه سازی صدها پرواز | دانش مرکز داده

بر اساس وب سایت خود، OMS در سه دهه گذشته پروژه های نصب و نگهداری کابل های زیردریایی، از جمله شبکه کابل فیبر زیردریایی ملی پاپوآ گینه نو و سیستم کابلی کابل جنوب شرق ژاپن آسیا ژاپن 2 را انجام داده است. ناوگان آن شامل Cable Vigilance، یک کشتی 5448 تناژ ناخالص کابل گذاری و تعمیر است.

بلومبرگ نیوز در سال گذشته گزارش داد که این شرکت مالزیایی در سال گذشته در حال بررسی یک بورس در کوالالامپور در معامله ای بود که می توانست به آن کمک کند تا 300 میلیون دلار جمع آوری کند.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور