KKR، Singtel 1.3 میلیارد دلار در شرکت مرکز داده STT GDC سرمایه گذاری می کند

(بلومبرگ) – کنسرسیومی از KKR & Company و Singtel موافقت کردند که 1.75 میلیارد دلار سنگاپور (1.3 میلیارد دلار) برای سهام اقلیت در ارائه دهنده زیرساخت دیجیتال آسیایی ST Telemedia Global Data Centres سرمایه گذاری کنند.

گروه تحت رهبری KKR قصد دارد این را بسازد سرمایه گذاری این شرکت‌ها در بیانیه‌ای روز سه‌شنبه، با تایید گزارش قبلی بلومبرگ، اعلام کردند که در شرکت مرکز داده نزدیک به نام STT GDC از طریق سهام ترجیحی قابل بازخرید و ضمانت‌نامه‌ها. پس از اجرای کامل ضمانت ها، کنسرسیوم 1.24 میلیارد دلار سنگاپور اضافی سرمایه گذاری خواهد کرد.

پس از این سرمایه گذاری، KKR حدود 14.1٪ در STT GDC را در اختیار خواهد داشت، در حالی که Singtel، همانطور که گروه مخابراتی متعلق به صندوق ثروت Temasek Holdings شناخته می شود، 4.2٪ را بر اساس بیانیه جداگانه در اختیار خواهد داشت.

گروه تحت رهبری KKR پس از یک فرآیند رقابتی انتخاب شد. فراتر از KKR و Singtel، سایر شرکت‌های سهام خصوصی از جمله Apollo Global Management، Blackstone، و Stonepeak Partners LP برای سرمایه‌گذاری در STT GDC پیشنهاد داده بودند. بلومبرگ نیوز در ماه فوریه گزارش داد.

بسته شدن معامله منوط به شرایط خاصی از جمله تاییدیه های نظارتی است. ST Telemedia همچنان سهامدار عمده STT GDC خواهد بود.

STT GDC مستقر در سنگاپور، یکی از بزرگترین اپراتورهای مرکز داده آسیا با بیش از 95 مرکز داده در 11 منطقه جغرافیایی است. خدماتی از قبیل محل سکونت، اتصال و خدمات پشتیبانی.

مربوط:Singtel، KKR مناقصه‌گران بالقوه پیشرو برای معامله مرکز داده ۱ میلیارد دلاری

KKR روی یک بوده است معاملات ولگردی و قانونی شکنی در آسیا-اقیانوسیه امسال، سرمایه گذاری در چندین دارایی در هند، ژاپن، استرالیا و آسیای جنوب شرقی.


Source link