پشتیبانی Kirby AVIF | avif.io ✨

کربی چیست؟

Kirby یک سیستم مدیریت محتوای اختصاصی است که بر اساس فایل های مسطح است. CMS بدون پایگاه داده را می توان برای ساخت وب سایت های کنفرانس کوچک، صفحات اصلی ثابت، وبلاگ ها، کارت های ویزیت وب و وب سایت های یک صفحه ای به عنوان صفحات فرود استفاده کرد.

اصطلاح CMS مبتنی بر فایل به CMS بدون پایگاه داده اشاره دارد. تمام محتوا در یک سیستم پوشه با فایل های متنی ذخیره می شود. کرکبی از طریق مرورگر وب یا از Finder قابل دسترسی است. محتوای موجود در پوشه ها را می توان در Finder ویرایش کرد. بنابراین، وب سایت های مبتنی بر CMS کربی را می توان به راحتی منتقل و ذخیره کرد. یک وب سایت محلی را می توان با کپی کردن پوشه در سرور منتشر کرد. نیازی به راه اندازی پایگاه داده یا هیچ چیز دیگری نیست. برای ایجاد یک نسخه پشتیبان، پوشه مربوطه را ذخیره می کنید.

پشتیبانی AVIF

نسخه 3.6 کربی تا حد زیادی بر بهبود عملکرد تمرکز دارد. با کاهش اندازه باندل و کاهش درخواست ها، CMS پاسخگوتر می شود.

با بهبود پشتیبانی مرورگر از WebP و AVIF، بهینه سازی تصاویر بسیار ساده تر می شود. پردازشگر تصویر آنها هر دو فرمت را مدیریت می کند. شما می توانید یک فایل JPEG، GIF، یا PNG موجود را با استفاده از روش انگشت شست به یک فایل WebP یا AVIF تبدیل کنید.

اطلاعات بیشتری اینجا در دسترس است.

پشتیبانی از متغیرهایی

بارگذاری تصویر پیشرونده در این افزونه پیاده سازی شده است که باعث بهبود تجربه کاربر می شود. ریز عکس‌های کوچکی که نسبت تصویر منبع خود را به ارث می‌برند، برای مکان‌یابی بهتری نسبت به رنگ‌های جامد، بدون کاهش بار بار، تار می‌شوند.

ویژگی src یک عنصر تصویر حاوی یک SVG درون خطی با کدگذاری URI است. برای جلوگیری از شطرنجی کردن فیلتر، تصویر تار در یک SVG پیچیده شده است. عکس‌های بزرگ فقط زمانی درخواست می‌شوند که در قسمت دید باشند.

می توانید دستورالعمل های بیشتری را در مخزن Github بیابید.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور
مطالب پیشنهادی  پشتیبانی ChromeOS AVIF: آموزش | avif.io ✨