نقطه عطفی برای کینگز کراس: یک مرکز نوآوری محلی

طی چند سال اخیر، King’s Cross واقعاً متحول شده است و به مرکز پررونق نوآوری و خلاقیت تبدیل شده است. این دگرگونی نشانه‌ای از نقاط قوت بریتانیا است، با استعداد محلی باورنکردنی و سابقه قوی پیشرفت‌های فنی و علمی. این نقاط قوت ما را ترغیب کرد که در اینجا در King’s Cross، در یکی از جاه طلبانه ترین پیشرفت های ما تا به امروز، سرمایه گذاری کنیم.

امروز، همراه با نماینده محلی، کیر استارمر، شهردار لندن، صدیق خان، رهبر شورای کمدن جورجیا گولد، و شرکای ساختمانی ما، نقطه عطف مهمی را در ساخت دفتر جدید King’s Cross خود جشن گرفتیم. تعهد دیرینه ما به بریتانیا – همانطور که پرتو نهایی را در توسعه جدید خود قرار دادیم.

کیر استارمر، رهبر حزب کارگر و نماینده هولبورن و سنت پانکراس گفت:

حضور نه تنها به‌عنوان رهبر حزب کارگر و نماینده محلی، بلکه به‌عنوان یک ساکن محلی مفتخر بیش از 25 سال، فوق‌العاده است. به Google بابت ساختمان جدید و باشکوه شما تبریک می‌گوییم، و با همه اینها نشان‌دهنده «استفاده از فرصت‌ها، بهره‌برداری از استعدادها، ایجاد مشاغل خوب و پایدار و کمکی عظیم به جامعه ما است. شما در حال نشان دادن آنچه که می توان با نگاه آینده به شرکای دولت محلی با نبوغ بخش خصوصی به دست آورد.

ما مدت‌هاست بر این باور بوده‌ایم که خلاقیت توسط محیط‌هایی که ارتباط و رفاه را ارتقا می‌دهند تحریک می‌شود. این مهمتر از همیشه است زیرا ما با آینده ای از کار هیبریدی انعطاف پذیر وفق می دهیم. ساختمان جدید King’s Cross ما مجهز به فناوری‌های جدید در محل کار خواهد بود تا به تیم‌های جهانی و از راه دور کمک کند تا به طور مؤثرتری همکاری کنند، روابط ایجاد کنند، از همکاران یاد بگیرند و راه‌های جدیدی برای حل چالش‌های پیچیده بیاموزند.

مطالب پیشنهادی  با نحوه تنظیم دقیق آهنگ های زنگ Nest آشنا شوید

همچنین به لطف خرده‌فروشی‌ها و فضاهای اجتماعی طبقه همکف، که با «و برای «جامعه محلی» مدیریت می‌شوند، این مکان مکانی برای اجتماع و ارتباط خواهد بود. در هفته‌های آتی، با مشارکت بیش از 30 سازمان جوانان در کامدن، ما مشتاق هستیم که درهای خود را به روی 500 جوان محلی برای یک هفته جلسات مزه باز کنیم تا دانش‌آموزان مدرسه و جویندگان کار را با حرفه‌ای در فناوری الهام دهیم. به عنوان بیش از 100 دانشجوی محلی تجربه کار.

نوآوری به طراحی خود ساختمان نیز گسترش می‌یابد، که نقش مهمی در کمک به ما برای دستیابی به هدفمان برای رهایی از کربن تا سال 2030 ایفا می‌کند. ساختمان هوشمند تا به امروز، از جمله سیستمی متشکل از 13500 دستگاه متصل به هم که با هم کار خواهند کرد تا بهره وری انرژی را در زمان واقعی بهبود بخشند.

در حالی که درهای توسعه King’s Cross جدید ما تا سال 2024 باز نخواهد شد، کارهای باورنکردنی در این نزدیکی در حال انجام است. این محله محل زندگی هزاران مهندس ما است که روی محصولاتی مانند Android، Wear OS، Search و Google Business Profiles کار می‌کنند که در سراسر جهان استفاده می‌شوند. در واقع، بسیاری از تیم پشت برخی از جدیدترین محصولات ما – که قرار است اواخر امسال منتشر شوند – دقیقاً در اینجا در King’s Cross مستقر هستند. ما مشتاقانه منتظر رشد این تیم ها و بخشی از رشد و توسعه آینده جامعه محلی هستیم.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور