تلاش‌های جدید Google در اروپا برای محافظت از کودکان آنلاین

از کودکانی که اشکال را در طراحی اپلیکیشن‌ها ردیابی می‌کنند تا نوجوانانی که علایق جدید را کشف می‌کنند، جوانان زمان بیشتری را به صورت آنلاین سپری می‌کنند. و همانطور که آنها شروع به کاوش در اینترنت می کنند، همه نقش مهمی در ایمن نگه داشتن آنها ایفا می کنند.

به نوبه خود، ما فعالانه با مربیان، سیاست گذاران، مجریان قانون و کارشناسان ایمنی کودکان کار می کنیم تا ابزارها و منابعی را طراحی و توسعه دهیم که از کودکان محافظت می کند و به خانواده ها کمک می کند تا انتخاب های مناسبی برای آنها داشته باشند. امروز، همانطور که با سازمان‌هایی برای اجلاس بزرگ شدن در عصر دیجیتال گرد هم می‌آییم، حمایت بیشتری از این کار مهم را اعلام می‌کنیم: تعهد 5 میلیون یورویی Google.org به سازمان‌های غیردولتی در اروپا که بر ایمنی اینترنت برای کودکان متمرکز هستند.

تعهد 5 میلیون یورویی برای حمایت از سازمان های غیردولتی

از سال 2018، Google.org از بیش از 60 سازمان برای ایجاد تجربیات آنلاین مثبت پشتیبانی کرده است، از جمله بسیاری از آنها که برنامه های سواد رسانه ای و ایمنی آنلاین را برای کودکان با استفاده از برنامه درسی منبع باز Google Be Internet Awesome ارائه می دهند. این سازمان‌ها نه تنها به کودکان اجازه می‌دهند در شناسایی موقعیت‌های مخاطره‌آمیز آنلاین با اعتماد به‌نفس‌تر و ماهرتر شوند، بلکه به والدین، معلمان و کارگران جوانان کمک کرده‌اند که برای حمایت از آنها احساس آمادگی بیشتری کنند.

برای تقویت این تأثیر، ما در سال 2023 مبلغ 5 میلیون یورو را به عنوان کمک های بشردوستانه اختصاص می دهیم. این بودجه با استفاده از برنامه درسی Be Internet Awesome برای ارتقاء سواد رسانه ای و گسترش آموزش ایمنی آنلاین در شمال، مرکز و شرق بین سازمان های غیردولتی تخصصی توزیع می شود. اروپا

اجلاس امروز برای محافظت و حمایت از کودکان آنلاین

بسیاری از سازمان‌ها امروز برای اجلاس بزرگ شدن در عصر دیجیتال در مرکز مهندسی ایمنی گوگل ما در دوبلین گرد هم می‌آیند. شرکت‌کنندگان، از جمله سازمان‌های غیردولتی، تنظیم‌کننده‌ها و تولیدکنندگان محتوا، در گفتگوهای گسترده‌ای در مورد چگونگی محافظت، احترام و حمایت از جوانان به بهترین شکل در حین رشد آنلاین شرکت خواهند کرد.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور