پشتیبانی جوملا AVIF | avif.io ✨

جوملا چیست؟

جوملا یک سیستم مدیریت محتوا (CMS) است که توسط نرم افزار منبع باز ایجاد شده است. این نرم افزار به شما اجازه می دهد تا وب سایت های قوی و پویا بسازید. این نرم افزار دارای یک رابط کاربر پسند است که شما را قادر می سازد تا از تمام ویژگی های آن به طور کامل استفاده کنید. جوملا در دهه گذشته محبوبیت قابل توجهی به دست آورده است و به یکی از پرکاربردترین سیستم های مدیریت محتوا در جهان تبدیل شده است. از زمان راه اندازی آن در سال 2005 طرفداران زیادی جذب کرده است. تخمین زده می شود که تا به امروز بیش از 99 میلیون دانلود داشته باشد.

جوملا از یک رویکرد برنامه نویسی شی گرا و یک پایگاه داده مبتنی بر PHP به نام MySQL استفاده می کند. می توانید آن را با یک کلیک از کنترل پنل میزبانی وب نصب کنید. صدها مقاله آنلاین برای کمک به شما در نصب جوملا وجود دارد. بسیاری از ارائه دهندگان میزبانی جوملا در دسترس هستند.

جوملا از معماری طراحی مبتنی بر Model-View-Controller (MVC) استفاده می کند. جوملا ابتدا URL را ارزیابی می کند تا مؤلفه ای را که درخواست را مطابق الگوی MVC پردازش می کند، تعیین کند. هر جزء با مدلی ارائه می شود که حاوی داده هایی است که استفاده می کند. ModelModel همچنین مسئول به روز رسانی پایگاه داده در صورت نیاز است. View ها مسئول تولید خروجی هستند. آنها برای به دست آوردن اطلاعات لازم با ModelModel تعامل دارند. پس از اینکه view خروجی خود را تولید کرد، کامپوننت کنترل را به فریمورک جوملا برمی‌گرداند، که سپس قالب را اجرا می‌کند.

پشتیبانی جوملا AVIF

جوملا علاقه مند به اضافه کردن پشتیبانی AVIF است و منتظر انتشار PHP 8.1 است که شامل پشتیبانی بومی برای فرمت فایل است.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور
مطالب پیشنهادی  Magento 2 AVIF پشتیبانی می کند؟ بومی و با پسوند!