به چالش Sculpt تابستانی Own Your Goals در Fitbit Premium بپیوندید

من واقعاً علاقه زیادی به این دارم که بخواهم به تعداد زیادی از افراد کمک کنم تا راهی برای ورزش کردن مناسب آنها پیدا کنند. فعال بودن منظم بهترین راه برای کمک به احساس اعتماد به نفس و سلامت، هم از نظر جسمی و هم از نظر ذهنی است. سال‌ها تمرینات ورزشی را با تمرین‌های مختلف امتحان کرده‌ام تا انگیزه‌ام برای حفظ تناسب اندام داشته باشم. من عاشق این هستم که فناوری می‌تواند به دسترسی بیشتر به این کمک کند، به همین دلیل است که اهداف خود را تنظیم کردم، و پیگیری تمرینات را از هر کجا با دسترسی به چالش‌ها و برنامه‌ها، که همگی در دسک‌تاپ و موبایل در دسترس هستند، آسان می‌کنم.

من واقعاً خوشحالم که چالش مجسمه سازی تابستانی اهداف خود را اکنون در Fitbit Premium در دسترس است و به اعضا امکان دسترسی به تمریناتی را می دهد که می تواند به شما کمک کند ریزش کنید، بسوزانید، لحن کنید و عرق کنید. انتظار تمرینات پر انرژی و انگیزه روزانه برای ورزش را داشته باشید که با کاری که می خواهید انجام دهید، در هر کجا که هستید، مطابقت دارد. از تهویه بدن و کاردیو کم تاثیر گرفته تا ایروبیک، کلاس هایی برای همه وجود دارد، چه مبتدی باشید و چه به دنبال ارتقای تناسب اندام خود به سطح بعدی.

به چالش مجسمه سازی تابستانی بپیوندید

من می‌خواهم با پیوستن به من و برخی از مربیان فوق‌العاده خودم که برای تمرین در کنار هم الهام‌بخش هستند، در تابستان امسال به شما کمک کنم انگیزه خود را شروع کنید، قطعاً شما را با انگیزه نگه می‌دارند. چالش Summer Sculpt که برای انجام شش هفته طراحی شده است به شما کمک می کند اندورفین خود را پمپاژ کنید و به شما انرژی و اعتماد به نفس می دهد. دنبال کردن آن در Fitbit Premium آسان است و اگر Fitbit جفت شده‌اید، می‌توانید ببینید که چقدر سخت کار می‌کنید با آمار ضربان قلب Fitbit و دقیقه‌های منطقه فعال که روی صفحه نمایش داده می‌شوند. ویدئوی تمرین

همچنین می‌توانید فرصتی برای برنده شدن چند چیز شگفت‌انگیز برای کمک به شما داشته باشید، برای اطلاعات بیشتر، حتماً صفحه‌های فیت بیت انگلستان و ایرلند و مالکیت اهداف خود را در اینستاگرام بررسی کنید.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور