برای تغییر شغل آماده اید؟ Job Hopperهای YouTube را تماشا کنید

بیش از نیمی از جویندگان کار ایالات متحده اخیراً به دنبال نقش‌هایی در زمینه‌های شغلی جدید بوده‌اند، اما برخی نیز نگران هستند که پرش به صنعتی مانند امنیت سایبری یا طراحی UX دشوار باشد.

برای الهام بخشیدن و راهنمایی افراد تغییر شغل در حرکت بعدی، کانال YouTube Career Certificates مجموعه جدیدی در مورد کاوش شغلی راه اندازی می کند که توسط خالق YouTube، آرون بوریس، میزبانی می شود. که در جاب هوپرها، آرون از لس آنجلس به ریچموند ویرجینیا سفر می کند تا با فارغ التحصیلان گواهی شغلی Google در نقش هایی مانند طراحی UX، امنیت سایبری، تجزیه و تحلیل داده ها و پشتیبانی IT ملاقات کند. هر بخش یک نگاه زیربنایی به کار کردن در این زمینه‌ها و اینکه فارغ‌التحصیلان چگونه آموخته‌های خود را در برنامه گواهی به کار می‌برند، ارائه می‌کند. آرون همچنین از فارغ التحصیلان راهنمایی می خواهد – مانند اینکه چگونه نقاط قوت خود را پیدا کنید، چگونه در مصاحبه شرکت کنید و چگونه یک شغل رویایی به دست آورید (و در آن موفق شوید).

در قسمت اول، با کارتر آشنا می‌شویم که پس از دریافت گواهینامه پشتیبانی Google IT و کار در فناوری اطلاعات، به عنوان مهندس امنیت سایبری مشغول به کار شد. کارتر می‌گوید: «من کسی هستم که هکر را از دریافت شماره امنیت اجتماعی شما باز می‌دارم». “من اطلاعات شخصی شما را از دست افرادی که می‌خواهند به شما آسیب برسانند، دور نگه می‌دارم.” کارتر می‌گوید که آنها هر روز بر آنچه در برنامه گواهینامه آموخته‌اند تکیه می‌کنند.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور
مطالب پیشنهادی  دفتر جدید ما نامه ای عاشقانه به آتلانتا است