تصمیمی دشوار برای آماده کردن ما برای آینده

Sundar اوایل امروز ایمیل زیر را برای کارمندان Google ارسال کرد.

گوگلرها،

چند خبر سخت برای به اشتراک گذاشتن دارم. ما تصمیم گرفتیم نیروی کار خود را تقریباً 12000 نقش کاهش دهیم. ما قبلاً یک ایمیل جداگانه برای کارمندان در ایالات متحده که تحت تأثیر قرار گرفته اند ارسال کرده ایم. در کشورهای دیگر، به دلیل قوانین و رویه های محلی، این روند طولانی تر خواهد بود.

این به معنای خداحافظی با افراد فوق‌العاده با استعدادی است که برای استخدام آنها سخت تلاش کرده‌ایم و دوست داشتیم با آنها کار کنیم. من عمیقا برای آن متاسفم. این واقعیت که این تغییرات بر زندگی کارمندان Google تأثیر می‌گذارد، بر من سنگینی می‌کند، و من مسئولیت کامل تصمیماتی را که ما را به اینجا رسانده است، بر عهده می‌گیرم.

در دو سال گذشته دوره‌هایی از رشد چشمگیر را شاهد بوده‌ایم. برای تطبیق و تقویت آن رشد، ما برای یک واقعیت اقتصادی متفاوت از واقعیتی که امروز با آن روبرو هستیم استخدام کردیم.

به خاطر قدرت ماموریتمان، ارزش محصولات و خدماتمان و سرمایه گذاری اولیه ما در هوش مصنوعی، به فرصت عظیمی که پیش روی ماست، مطمئن هستم. برای ثبت کامل آن، باید انتخاب های سختی داشته باشیم. بنابراین، ما یک بررسی دقیق در زمینه‌ها و عملکردهای محصول انجام داده‌ایم تا اطمینان حاصل کنیم که افراد و نقش‌های ما با بالاترین اولویت‌های ما به عنوان یک شرکت همسو هستند. نقش‌هایی که حذف می‌کنیم نتیجه آن بررسی را منعکس می‌کند. آنها در سراسر Alphabet، مناطق محصول، توابع، سطوح و مناطق قطع می کنند.

خطاب به کارمندان Google که ما را ترک می‌کنند: از اینکه سخت تلاش می‌کنید برای کمک به مردم و کسب‌وکارها در همه جا متشکریم. کمک های شما بسیار ارزشمند بوده است و ما از آنها سپاسگزاریم.

مطالب پیشنهادی  نحوه استفاده از هوش مصنوعی مولد برای ایجاد تصاویر محصول در Merchant Center Next

در حالی که این انتقال آسان نخواهد بود، ما از کارمندان در زمانی که به دنبال فرصت بعدی خود هستند، حمایت خواهیم کرد.

در امریکا:

  • ما در طول دوره اطلاع رسانی کامل (حداقل 60 روز) به کارمندان پرداخت خواهیم کرد.
  • ما همچنین یک بسته انفصال از 16 هفته حقوق به اضافه دو هفته برای هر سال اضافی در Google ارائه خواهیم داد و حداقل 16 هفته واگذاری GSU را تسریع خواهیم کرد.
  • ما پاداش های 2022 و زمان تعطیلات باقی مانده را پرداخت خواهیم کرد.
  • ما 6 ماه مراقبت های بهداشتی، خدمات کاریابی، و پشتیبانی مهاجرت را برای افراد آسیب دیده ارائه خواهیم داد.
  • در خارج از ایالات متحده، ما از کارمندان مطابق با شیوه های محلی حمایت خواهیم کرد.

به عنوان یک شرکت تقریباً 25 ساله، ما مجبوریم چرخه های اقتصادی دشواری را پشت سر بگذاریم. این لحظات مهمی هستند که تمرکزمان را بیشتر کنیم، پایه هزینه‌هایمان را دوباره مهندسی کنیم و استعداد و سرمایه‌مان را به سمت بالاترین اولویت‌هایمان هدایت کنیم.

محدود بودن در برخی زمینه ها به ما این امکان را می دهد که روی برخی دیگر شرط بندی کنیم. سال‌ها پیش، چرخش این شرکت به سمت هوش مصنوعی منجر به پیشرفت‌های پیشگامانه در کسب و کار ما و کل صنعت شد.

به لطف آن سرمایه گذاری های اولیه، محصولات Google بهتر از همیشه هستند. و ما در حال آماده شدن برای به اشتراک گذاشتن برخی از تجربیات کاملاً جدید برای کاربران، توسعه دهندگان و مشاغل نیز هستیم. ما با هوش مصنوعی در سراسر محصولات خود فرصت قابل توجهی در پیش روی خود داریم و آماده هستیم که جسورانه و مسئولانه به آن نزدیک شویم.

مطالب پیشنهادی  ایجاد و آزمایش تجربیات مفید AR

همه این کارها ادامه “بی توجهی سالم به غیرممکن ها” است که از ابتدا هسته اصلی فرهنگ ما بوده است. وقتی امروز به اطراف گوگل نگاه می کنم، همان روحیه و انرژی را می بینم که تلاش های ما را هدایت می کند. به همین دلیل است که من نسبت به توانایی ما در انجام ماموریتمان، حتی در سخت ترین روزهایمان، خوش بین هستم. امروز قطعا یکی از آنهاست.

من مطمئن هستم که شما سوالات زیادی در مورد اینکه چگونه به جلو حرکت خواهیم کرد دارید. ما روز دوشنبه یک تالار شهر ترتیب خواهیم داد. برای جزئیات، تقویم خود را بررسی کنید. تا آن زمان، لطفاً مراقب خود باشید زیرا این اخبار دشوار را جذب می کنید. به عنوان بخشی از آن، اگر به تازگی روز کاری خود را شروع کرده اید، لطفاً امروز با خیال راحت از خانه کار کنید.

-ساندار

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور