به روز رسانی در وبلاگ جان 🥖 تصادفی های جان مولر

مه 2021 است، زمان ایجاد یک سایت جدید، درست است؟

ممنون که سر زدید

اگر کنجکاو هستید، من کمی در مورد سایت اینجا نوشته ام. فکر می کردم وبلاگ من کمی کهنه شده است، بنابراین می توانم آن را کاملا ثابت کنم. سپس، در کنار هم قرار دادن نسخه استاتیک سایت، به نوشتن یک سری پست جدید پایان دادم. … و همچنین متوجه شدم که چیزهای مختلف دیگری هم در اطراف وجود دارد که گنجاندن آنها خوب است.

اگر به دنبال اخبار سئو هستید، به سایت رسمی جستجوی مرکزی گوگل مراجعه کنید و/یا میزگرد موتورهای جستجوی دایره المعارف صنعتی را دنبال کنید.

لطفاً اگر چیز عجیبی دیدید به من اطلاع دهید – مدتی است که یک سایت جدید راه اندازی کرده ام و چه کسی می داند چه چیزی را از دست داده ام.

این سایت شامل پست های قدیمی عجیب و غریب و احتمالا شرم آور است. خوانندگان ممکن است ببینند که چگونه همه چیز تکامل یافته است، و برخی از جهت گیری های اشتباه در طول مسیر. من هنوز چند کش از سایت‌های قدیمی برای جستجو دارم، بنابراین ممکن است چند مورد دیگر را دوباره پر کنم. من همچنین سعی خواهم کرد برخی از کدهای منبع قدیمی را پیدا کنم و ببینم چه چیزی را می توانم در Github برای افراد کنجکاو قرار دهم.

به روز رسانی در وبلاگ جان 🥖 تصادفی های جان مولر

(خب، یک GIF 3 مگابایتی – بسیار برای سرعت صفحه من)

نظرات / سوالات

در حال حاضر هیچ قابلیت نظر دادن در اینجا وجود ندارد. اگر می‌خواهید نظر بدهید، لطفاً از Mastodon استفاده کنید و من را (@[email protected]) در آنجا ذکر کنید. با تشکر!

صفحات مرتبط

Source link