“آیا این طبیعی است؟” 7 نگرانی برتر در بین فریلنسرها در سال 2020

@ Gun.ioGun.io

استعداد فنی کلاس جهانی ، روی ضربه بزنید.

آیا شارژ می کنم خیلی زیاد؟ کافی نیست؟ آیا برای بازنشستگی به اندازه کافی پس انداز می کنم؟ از تخفیف های مالیاتی خود بیشترین بهره را می برم؟ فریلنسرهایی که امسال از آنها نظر سنجی کردیم بسیاری از آنها را در ذهن خود جای داده اند – و توصیه های زیادی برای ارائه داشتند.

ما به عنوان یک پلت فرم مستقل ، تعداد زیادی س questionsال را از افراد می پرسیم که آیا آنها این کار مستقل را به درستی انجام می دهند؟ منطقی است؛ وقتی از قابلیت پیش بینی کار سنتی FTE برای انعطاف پذیری فریلنسینگ چشم پوشی می کنیم ، قوانینی که برای کار ما استفاده می شد از پنجره به بیرون پرتاب می شوند.

در عوض ، ما انتخاب داریم. ضمن توانمند سازی ، این انتخاب می تواند ما را با شک به خود پر کند: آیا من بیش از حد شارژ می کنم؟ کافی نیست؟ آیا برای بازنشستگی به اندازه کافی پس انداز می کنم؟ از تخفیف های مالیاتی خود بیشترین بهره را می برم؟ از خدمات مناسب برای کمک به من در این راه استفاده می کنید؟

ما اولین تحقیق سالانه “وضعیت توسعه آزاد” را آغاز کردیم تا سعی کنیم به این س questionsالات برای جامعه خود پاسخ دهیم. گرچه نتایج حاصل از این نظرسنجی واقعاً روشنگرانه است ، اما چشمگیرترین نتیجه ، تعداد زیادی از فریلنسرهایی بود که نگران… خوب زندگی هستند.

بنابراین ، آیا “طبیعی” است که نگران [جای خالی] را به عنوان یک فریلنسر آزاد می کنید؟ ما اینجا هستیم تا به شما اطمینان دهیم که واقعاً در زیر ، هفت نگرانی رایج در بین جامعه مستقل را جمع آوری می کنیم و چند منبع را ارائه می دهیم که برای حرکت در هر یک از آنها مفید است.

72٪ از متخصصان آزاد نگران دسترسی به مقرون به صرفه هستند مراقبت های بهداشتی ، بیمه عمر و سایر مزایا.

تعجب آور نیست که دسترسی به خدمات درمانی ارزان قیمت یک نگرانی عمده برای فریلنسرها در سال جاری است. قانون مراقبت مقرون به صرفه (ACA) در ایالات متحده یکی از مهمترین موضوعات سیاسی در چرخه انتخابات این سال بوده است و عدم اطمینان در مورد طول عمر این قانون بسیاری را نگران کرده است که ممکن است هزینه و دسترسی به مراقبت های بهداشتی فعلی آنها تغییر کند. با این حال ، دیگران به مزایای ارائه شده توسط کارفرمای همسری که ممکن است در دوره رکود اقتصادی امسال اخراج شده باشد ، اعتماد می کنند.

یکی از گزینه های برنامه های بیمه سنتی برای فریلنسرها انجمن های حرفه ای مانند اتحادیه آزاد کاران ، که گزینه های بیمه گروهی را با نرخ مقرون به صرفه ارائه می دهد. اتحادیه فریلنسرها مانند سایر گزینه های بازار ، گزینه های مختلفی را برای اعضا فراهم می کند ، از جمله بیمه تکمیلی مانند دندانپزشکی ، بینایی و معلولیت.

74٪ از فریلنسرها نگران تهیه حساب پس انداز اضطراری هستند.

قانون استاندارد پس انداز اضطراری سه تا شش ماه هزینه است. به عنوان فریلنسر ، با توجه به ماهیت کار ما امن ترین خطا در شش ماهه است. مشتری بلند مدت دیگری را که در نهایت کابوس است ، پذیرفته اید؟ Hot New Technology منتشر شد که ناگهان هر مشتری به دنبال مهاجرت به آن است؟ یا ممکن است زندگی اتفاق بیفتد و شما باید چند ماه از کار خود را تعطیل کنید؟

به هر دلیل ، احتمال نیاز به استفاده از صندوق اضطراری برای مشاغل آزاد کمی بیشتر از آنها برای کارگران سنتی FTE هستند. این هدف پس انداز را به لیست مزاحم هزینه های فریلنسر اضافه کنید و وزن مالی ایجاد یک فری لنس ممکن است جذابیت آن را کمتر نشان دهد.

با این حال ، ساخت آن صندوق اضطراری ممکن از آنجا که ایجاد صندوق اضطراری (در حالت ایده آل) یک کار یک بار است (برخلاف ، مثلاً پس انداز بازنشستگی ، که برای همیشه یک چیز است) ، کاهش موقت برخی هزینه ها یا کار کوتاه مدت فقط با هدف افزودن این وجوه به شما حساب اضطراری یک استراتژی عاقلانه است. چند برنامه کوتاه مدت استفاده کنید که اگرچه در طولانی مدت پایدار نیستند ، اما می توانند مستقیماً پس انداز اضطراری شما را تأمین کنند. اشتراک های خود را به مدت سه ماه رها کنید. آن سبد الکترونیک قدیمی را بفروشید که سالها هیچ کس لمس نکرده است. سپس ، آن پس اندازها را مستقیماً به یک حساب جداگانه و قابل دسترسی ارسال کنید که سود کسب کند تا پول شما برای شما کار کند.

71٪ از افراد آزاد نگران برنامه ریزی برای بازنشستگی هستند. < / strong>

برای بسیاری از ما تصور زمانی که کار نمی کنیم می تواند یک کار سخت باشد. فریلنسرها اغلب موهبت (یا نفرین؟) ذهن کارآفرینان را دارند ، این بدان معنی است که برنامه ریزی برای بازنشستگی اغلب آخرین تصمیم مالی در ذهن ما است. با این حال ، هرچه زودتر پس انداز 10-15٪ از درآمد خود را برای آینده خود ، یعنی شصت و پنج سالگی آغاز کنیم ، آزادی بیشتری خواهیم داشت تا بتوانیم آن آرزوهای کارآفرینی را تا سالهای طلایی خود دنبال کنیم. < p class = "paragraph"> فریلنسرها بدون حساب بازنشستگی مورد حمایت کارفرمایان معمولاً یک طرح IRA را برای پس انداز بازنشستگی انتخاب می کنند. SEP-IRA گزینه خوبی برای حرفه ای های آزاد است ، زیرا می تواند درآمد مشمول مالیات شما را کاهش دهد (در هزینه های شما صرفه جویی می کند) ، و محدودیت مشارکت بالاتر از یک IRA معمولی است.

87٪ از فریلنسرها نگران این هستند که بدانند حقوق مناسبی دریافت می کنند.

مشاغل کمی وجود دارد (صرفه جویی در مشاغل دولتی با حقوق عمومی) که کارکنان در هنگام پرداخت حقوق منصفانه به آنها آرامش می دهند. بیشتر این عدم اطمینان ناشی از یک ننگ فرهنگی است که پیرامون بحث باز درمورد حقوق ماست و با پدیده سندرم جعل در میان گروههای کم نمایان مخلوط شده است. فریلنسینگ تفاوتی ندارد: حتی در بازارهای آزاد با نرخ ساعتی عمومی ، نمی توان تشخیص داد که چه نرخ هایی برای مجموعه مهارت ها ، مکان ها و انواع کارها مناسب است.

امیدوارم که بیشتر سیستم عامل های آزاد از این الگو پیروی می کنند ، این نگرانی ما را بر آن داشت تا گزارش توسعه دولت آزاد سال 2020 را منتشر کنیم. Gun.io همچنین در تلاش است تا ابزارهای درون برنامه ای را برای فریلنسرها ایجاد کند تا اطمینان بیشتری داشته باشند که نرخ آنها هم در بازار رقابتی است و هم تخصص و توانایی های آنها را ارج می نهند.

فراتر از فشار جهانی برای شفافیت بیشتر در مورد جبران خسارت ، ابزارهایی مانند Glassdoor می توانند به فریلنسرها بینایی در مورد روند جبران خسارت توسط شرکت و نقش های مشابه داخلی بدهند. با درک اینکه نقش های FTE ممکن است شامل مزایایی باشد که فریلنسرها از جیب پرداخت می کنند (بیمه درمانی ، پس انداز بازنشستگی و غیره) ، می توانید از این معیارها برای مهندسی معکوس یک نرخ آزاد مستغلات رقابتی استفاده کنید که به درستی تخصص شما را ارزیابی کند.

76٪ از افراد آزاد نگران پس انداز و پرداخت مالیات هستند.

آره ، بله ، مالیات. چه از نظر شرعی از قانون 30٪ پیروی کنید ، و چه پس انداز خود را با چرخه های عید رسمی و قحطی فریلنسینگ بالا و پایین کنید ، صورتحساب های مالیاتی کم هیجان ترین فریلنسر بودن است. بعلاوه ، استفاده از بهترین استراتژیهای پس انداز مالیات (کاملاً به معنای واقعی کلمه) یک کار تمام وقت است ، بنابراین بسیاری از ما در نهایت بیشتر از نیاز خود پرداخت می کنیم.

هند گزینه خارق العاده ای است برای بانکداری مختص فریلنسر. حساب indi شما هم به صورت خودکار برای مالیات ذخیره می شود و هم رسیدهای شما را جمع می کند ، بنابراین وقتی زمان پرداخت مالیات فرا می رسد ، هزینه های کسب و کار شما به طور مرتب محاسبه می شود – و مهمتر از همه ، بودجه کنار گذاشته می شود و آماده ارسال به عمو سام است.

69٪ از افراد فریلنسر نگران جمع آوری پرداختهای غیر یا تأخیر از مشتری هستند.

حتی با قراردادهای محکم در متأسفانه ، اختلافات مشتری با قلمرو همراه است. خواه مشتری بخاطر یک سو mis تفاهم از پرداخت خودداری کرده باشد ، شخصی کاملاً شبح وار ، یا فقط بطور مداوم پرداختهای دیررس را دریافت کنید که ثبات مالی خود را به خطر بیندازد ، پرداختهای غیرقابل پیش بینی مشتری برای فریلنسرها یک خطر واقعی است. < p class = "paragraf"> کار بر روی سیستم عامل هایی مانند Gun.io (برای فریلنسرهای فنی) می تواند این مسئله را کاهش دهد ، زیرا این پلتفرم فرآیند بررسی و تأیید مشتری را انجام می دهد ، تمام فاکتورها و پیگیری های پرداختی را پوشش می دهد و بسیاری از خطرهای مربوط به آن را پوشش می دهد. عدم پرداخت این سیستم عامل ها به طور مداوم و بدون نیاز به ارسال و تعقیب فاکتورهای مشتری ، به فریلنسرها پرداخت می کنند.

برچسب ها

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور