IP جنایی: افزایش راه حل های امنیتی از طریق یکپارچه سازی AWS Marketplace

**TORRANCE، ایالات متحده / کالیفرنیا، 22 مه 2024/CyberNewsWire/–**AI SPERA، پیشرو در راه حل های اطلاعات تهدید سایبری (CTI)، امروز اعلام کرد که موتور جستجوی اختصاصی آن، Criminal IP، اکنون در دسترس است AWS Marketplace. این ادغام، تهیه و استقرار نرم‌افزار کارآمد را تضمین می‌کند و به‌طور یکپارچه با معماری‌های ابری موجود مشتریان همسو می‌شود.

موتور جستجوی Criminal IP مبتنی بر SaaS پس از رعایت استانداردهای فنی و امنیتی خاص تعیین شده توسط AWS، قابلیت اطمینان و ادغام یکپارچه با خدمات AWS را تضمین می کند. AWS Marketplace، یک پلتفرم مهم که عمدتاً در ایالات متحده استفاده می شود، IP مجرمانه را با دسترسی به پایگاه گسترده مشتریان جهانی فراهم می کند و دید و اعتبار آن را افزایش می دهد. این فهرست نقش حیاتی AWS Marketplace را در پذیرش و موفقیت نرم افزار نشان می دهد.

IP مجرمانه در تشخیص تهدید برتری دارد و امنیت سایبری را با هوشمندی بی نظیر تقویت می کند. Criminal IP ابزار هوشمند آدرس IP پیشرو در صنعت است که از هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی برای ارائه دید بی نظیری به خطرات مرتبط با دستگاه های متصل به اینترنت استفاده می کند. راه حل های جامعی برای تشخیص تقلب، مدیریت سطح حمله و شکار تهدید ارائه می دهد.

علاوه بر این، Criminal IP یکپارچه سازی API یکپارچه،…

Source link