IOHK “Marlowe Playground” را برای کاهش موانع ورود به منظور توسعه قرارداد هوشمند

_0___Gay_G + عکس پروفایل نویسنده

IOHK از پلتفرم ساخت برنامه با کاربرد آسان رونمایی می کند که غیر برنامه نویسان می توانند از آن برای ساختن قراردادهای هوشمند مالی استفاده کنند

راه اندازی برای ایجاد یک سیستم مالی و حقوقی امن تر با استاندارد سازی قراردادها

‘ راه اندازی Marlowe Playground یک گام اساسی بعدی در جهت آوردن قابلیت های قرارداد هوشمند به بستر زنجیره بلوک Cardano است

29 اکتبر ، 2020: IOHK امروز اعلام کرد عرضه مارلو we Playground ، یک سکوی آسان برای ساخت برنامه های کاربردی است که کسانی که تجربه برنامه نویسی رسمی کمی دارند می توانند از آن برای ساخت و آزمایش قراردادهای هوشمند مالی در بلاک چین Cardano استفاده کنند. این پلت فرم راهی را برای توسعه دهندگان فراهم می کند تا نه تنها کد قرارداد هوشمند را بنویسند ، بلکه بتوانند شبیه سازی ها را انجام دهند و قراردادهای هوشمند را به طور رسمی تأیید و آزمایش کنند.

عرضه نسخه آلفای Marlowe Playground نیز بخشی از تحویل مداوم قابلیت های قرارداد هوشمند در بلاکچین Cardano است. همانطور که روند طی ماه های آینده سرعت بیشتری پیدا می کند ، محیط آزمایش Marlowe Playground نیز با انتشارهای اضافی و کاملاً برجسته تری به توسعه خود ادامه می دهد. این شامل ادغام مداوم کتابخانه قرارداد مالی ACTUS در مارلو است.

مارلو این امکان را دارد که راهی آسان برای توسعه دهندگان برنامه ها برای توسعه برنامه های کاربردی برای بلاک چین Cardano فراهم کند. مارلو به توسعه دهندگان این امکان را می دهد – حتی کسانی که تجربه کمی دارند – بجای اینکه زبان برنامه نویسی جدیدی یاد بگیرند ، بتوانند قراردادهای هوشمند را در Haskell ، Javascript یا Blockly بنویسند. این امر باعث می شود ساخت DApp ، به ویژه سرمایه گذاری DApps ، چنان ساده باشد که حتی توسعه دهندگان غیر بلاکچین نیز می توانند سریعاً شروع به ایجاد ارزش کنند و تجربه توسعه را به سادگی ساخت یک برنامه وب بسازند.

Aparna Jue در IOHK ، گفت: “ما معتقدیم که بلاکچین قرار است در آینده سیستم عامل مالی جهانی را پشتیبانی کند ، به همین دلیل تحولاتی مانند مارلو بسیار مهم است. با کاهش موانع ورود برای توسعه قرارداد هوشمند ، ما امیدواریم که بتوانیم نسل کاملاً جدیدی از توسعه دهندگان را قادر به ایجاد برنامه های تغییر دهنده بازی کنیم که می تواند خدمات مالی را برای جمعیتی که در حال حاضر از آنها قطع شده اند به ارمغان بیاورد. “

مطابق با سایر محصولات کاردانو ، Marlowe Playground از یک روش “گسترش” استفاده می کند ، با پیشرفت و ویژگی هایی که به مرور به کاربران تحویل داده می شود. نسخه آلفای امروز اولین بروزرسانی قابل توجه از زمان راه اندازی اولیه Playground در دسامبر 2019 است و با توسعه Playground امکان تست و بازخورد کاربر را فراهم می کند.

– پایان می یابد-

یادداشت برای ویراستاران

مارلو بر روی پلوتوس ساخته شده است ، یک هدف زبان توسعه قرارداد هوشمند و پلت فرم اجرای آن با استفاده از زبان برنامه نویسی کاربردی Haskell ساخته شده است.

Marlowe Playground با هدف از بین بردن ابهام و تنوع مصنوعی ناشی از توافق نامه های مالی و حقوقی است. در حالی که این توافق نامه ها به زبان طبیعی توصیف می شوند ، مارلو نیز بر اساس استانداردهای ACTUS است که قراردادهای مالی را با استفاده از مجموعه ای از شرایط قراردادی و عملکردهای قطعی تعریف می کند. این سطح استاندارد سازی بی سابقه ای را ایجاد می کند ، که می تواند عناصر سازنده را برای یک سیستم مالی و قانونی راحت تر و راحت تر فراهم کند.

درباره IOHK

IOHK یک شرکت تحقیق و توسعه و مهندسی محصولات است و متعهد به استفاده از نوآوری های نظیر به نظیر برای ارائه خدمات قرن 21 به 3 میلیاردی که آنها را ندارند.

ما محصولات مبتنی بر بلاکچین را برای دولت ها ، شرکت ها و م institutionsسسات دانشگاهی ایجاد می کنیم و افراد بیشتری را در سراسر جهان ارتقا می دهیم و به آنها قدرت می دهیم تا مهمترین مشکلات پیش رو را حل کنند. مردم در کشورهای خود.

ما اعتقادات اساسی در زمینه تمرکز زدایی ، حق حریم خصوصی داریم و در مقابل کنترل متمرکز و دیوان سالاری ایستاده ایم.

برای اطلاعات بیشتر – از جمله فرصت های مصاحبه ، تماس بگیرید:

[email protected]