چگونه ما امسال I/O پازل ذخیره تاریخ را ایجاد کردیم

دیروز، ما اعلام کردیم که Google I/O 2023 در 10 می در آمفی تئاتر Shoreline در Mountain View در مقابل تماشاگران زنده برگزار می‌شود. و با حفظ سنت، این کار را با انتشار یک پازل دشوار Save the date که برای توسعه دهندگان طراحی شده بود، انجام دادیم.

کیسی فاهی، که امسال به برنامه ریزی I/O کمک می کند، می گوید: «پازل امسال از بازیکنان می خواست که به طور ناهمزمان کار کنند و از تفکر الگوریتمی و ضرب ماتریس برای حل یک سری از هفت پازل در سطح دشواری استفاده کنند.» . و اکنون که آن‌ها حل شده‌اند و همه ما می‌دانیم که I/O چه زمانی است، می‌توانیم کمی در مورد نحوه گردهمایی آنها به شما بگوییم.

این معماها شامل دو نوع پازل بود: رنگی و باینری. در پازل‌های رنگی، بازیکنان با ضامن‌ها تعامل دارند و طبق راهنمایی از یک سرنخ، آنها را روشن و خاموش می‌کنند. هر عمل ممکن است واکنشی ایجاد کند، و وقتی همه رنگ‌ها به ترتیب صحیح تغییر داده شوند، معما حل می‌شود. در پازل‌های باینری، بازیکنان از کنترل‌هایی برای جابه‌جایی ستون‌ها و ردیف‌ها در ماتریس به ترتیب خاصی استفاده می‌کنند تا به حالت پایانی هدف برسند، شبیه به مکعب روبیک. هر پازلی که بازیکن تکمیل می‌کرد، یک نشان متحرک را باز می‌کرد که می‌توانست آن را در رسانه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارد تا پیشرفت خود را نشان دهد.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور
مطالب پیشنهادی  مشارکت های سراسری برای ایجاد مسیرهای شغلی برای همه تگزاسی ها