مشارکت های جدید با سازمان های خبری برای حمایت از خبرنگاران

تکنیک های جدید برای مبارزه با انتشار اطلاعات نادرست آنلاین در اروپا

غربال کردن تمام محتوای موجود در وب ممکن است بسیار طاقت فرسا باشد، به خصوص زمانی که سعی می کنید تعیین کنید چه اطلاعاتی دقیق هستند و کدام یک ممکن است اطلاعات نادرست باشد. ما تکنیک‌های جدیدی را به اشتراک می‌گذاریم که مردم می‌توانند از آنها برای بررسی واقعیت اطلاعات استفاده کنند.

به عنوان مثال، «پیش از مخفی کردن» یکی از روش‌های جدید برای کاهش اثربخشی کمپین‌های اطلاعات نادرست قبل از اینکه افراد با آن‌ها مواجه شوند، با هشدار دادن به افراد در مورد تلاش برای دستکاری آن‌ها است. پس از اجرای آزمایشی موفق در لهستان، چک و اسلواکی، Jigsaw و Google در تابستان امسال کمپینی را در آلمان راه‌اندازی می‌کنند و با سازمان‌های غیرانتفاعی آلمانی، بررسی‌کنندگان واقعیت، دانشمندان و کارشناسان اطلاعات نادرست همکاری می‌کنند.

روزنامه‌نگاران تحت فشار فوق‌العاده‌ای قرار دارند و اغلب خود را در حال پوشش موضوعات پیچیده و حیاتی می‌بینند. هدف این طرح‌های جدید، تجهیز روزنامه‌نگاران اروپایی به فناوری و ابزارهایی است که به آنها در انجام وظایفشان کمک می‌کند. من از هر یک از شرکای خود سپاسگزارم که دوشادوش ما برای ارائه این ابتکارات جدید و از همه کسانی که در جشنواره بین المللی روزنامه نگاری با آنها ملاقات کردیم، تشکر می کنم.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور