برنامه Unison Windows اینتل به شما امکان می دهد از هر تلفنی، متن ارسال کنید، فایل ارسال کنید

وقتی نوبت به راه حلی همه جانبه برای ارسال پیامک و به اشتراک گذاری فایل ها بین تلفن و رایانه ویندوزی شما می رسد، راه حلی وجود ندارد. اینتل قصد دارد این مشکل را با یک برنامه جدید ویندوز به نام Unison که قادر به ارسال متن و به اشتراک گذاری فایل ها به و از دستگاه اندروید یا آیفون شما است، برطرف کند.

ادغام بین رایانه و تلفن همیشه به نوعی موفق بوده یا از دست رفته است، زیرا اکوسیستم اپل این دو را به خوبی در iOS و macOS ادغام کرده است. در مورد ویندوز، جدیدترین نسخه این سیستم محبوب، اپلیکیشن جدیدی به نام Phone Link را ادغام کرده است که به کاربران اندروید اجازه می‌دهد دستگاه‌های خود را متصل کرده و عکس‌ها را به اشتراک بگذارند یا حتی متن ارسال کنند. اگرچه مانند iOS یکپارچه نیست، اما کار را انجام می دهد.

اکنون، به نظر می‌رسد که اینتل با اپلیکیشن Unison آینده برای رایانه‌های شخصی، راه‌حلی را در نظر گرفته است. امروز اعلام شد، اینتل سخت بر روی ابزار یکپارچه سازی تلفن خود کار می کند که کامپیوتر و تلفن شما را به طور یکپارچه متصل می کند، فرقی نمی کند اندروید یا iOS اجرا شود. Unison اولین محصول رسمی خواهد بود که از هر دو دستگاه اندروید و iOS پشتیبانی می کند.

برنامه جدید Unison در دستگاه‌های ویندوز اینتل می‌تواند چندین عملکرد کلیدی را از تلفن شما انجام دهد. ابتدا، می‌تواند پیام‌های متنی را از تلفن شما برای گیرنده ارسال کند. این به ویژه برای کاربران آیفون که می خواهند از دستگاه های ویندوز خود پیام ارسال کنند مفید خواهد بود.

با این کار، برقراری تماس و برقراری تماس از رایانه شخصی اینتل شما همراه است. این یکی کمی ساده تر است، اگرچه فوق العاده مفید است. برنامه فعلی Phone Link این امکان را به عنوان یک عملکرد کلیدی فراهم می کند، اگرچه این ویژگی در حال حاضر در “پیش نمایش” است.

بزرگترین ویژگی – و هیجان انگیزترین – انتقال فایل است. به گفته یونیسون، انتقال سریع فایل بین گوشی ها و رایانه ها ارائه خواهد شد. در حال حاضر، بخش هیجان انگیز در مورد این است که این روند به عکس های برنامه گالری شما محدود نمی شود. در عوض، شما همچنین می توانید فایل ها را از رایانه شخصی خود به تلفن خود به راحتی ارسال کنید. این چیزی است که کاربران ویندوز هنوز در دستگاه های خود مشاهده نکرده اند.

Unison روی چند کامپیوتر منتخب نسل دوازدهم Evo شروع به عرضه خواهد کرد. به زودی از پاییز امسال Unison را روی رایانه‌های شخصی Acer، HP و Lenovo خواهیم دید. در اوایل سال آینده، سیستم‌های سیزدهم اوو نیز این برنامه را مشاهده خواهند کرد. هیچ کلمه مشخصی مبنی بر آمدن Unison به سخت افزار موجود یا قدیمی وجود ندارد، بنابراین ما احتمالاً تنها شاهد این ادغام ویندوز جدید با اندروید و آیفون در تعداد محدودی از رایانه های شخصی جدید اینتل خواهیم بود.

اطلاعات بیشتر در مورد ویندوز:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: