افزایش دسترسی به مراقبت های بهداشت روان در ایرلند

فناوری هسته اصلی کاری است که شما انجام می دهید. آیا می‌توانید در مورد اینکه چگونه راه‌حل‌های فنی می‌توانند تأثیر اجتماعی ایجاد کنند، به ما بگویید؟

ما می دانیم که حمایت همتایان، آگاهی و دسترسی به موقع به کمک و اطلاعات نقش مهمی در سلامت روان دارد. Turn2me یکی از اولین خدمات سلامت روان آنلاین در جهان است و نمونه‌ای عالی از این است که چگونه سرمایه‌گذاری در فناوری می‌تواند به مردم کمک کند احساس ارتباط و شنیدن بیشتری داشته باشند.

ما روی یک پلتفرم سفارشی سرمایه‌گذاری کرده‌ایم که در آن کاربران ما می‌توانند گروه‌های مشاوره و پشتیبانی یک به یک را رزرو کنند، اما همچنین افکار و تجربیات خود را 24/7 در یک جامعه متعادل و ایمن به اشتراک بگذارند. The Thought Catcher یک دفتر خاطرات خلقی آنلاین است که در بین نسل‌های جوان محبوب است. کاربران می‌توانند خلق و خوی خود را انتخاب کنند، احساسات خود را به طور ناشناس به اشتراک بگذارند، تغییرات خلق و خو را دنبال کنند و پیام‌های حمایتی و نشاط‌آور دریافت کنند. کارکنان آموزش دیده ما جامعه را تعدیل می کنند و کاربران را به منابع و خدمات راهنمایی می کنند.

آخرین اما نه کم‌اهمیت، ما همچنین از Ad Grants برای اجرای تبلیغات در جستجوی Google بدون هیچ هزینه‌ای و دستیابی به مخاطبان گسترده‌تری استفاده می‌کنیم – ثبت‌نام‌های ما به تبلیغات شفاهی و دسترسی آنلاین و حدود 60 درصد از کاربران جدید وب‌سایت ما وابسته هستند. از طریق تبلیغات بیایید

یک تیم تنها شش نفره Turn2Me را اجرا می کنند. چگونه مدیریت می کنید؟

باز هم فناوری، که به ما کمک می کند کارها را روان و کارآمد اجرا کنیم. ما برای سال‌ها بخشی از Google برای سازمان‌های غیرانتفاعی بوده‌ایم که به ما امکان دسترسی به Google Workspace برای سازمان‌های غیرانتفاعی، بهبود عملکرد و همکاری را داده است. به عنوان مثال، ما از Docs برای به‌روزرسانی خط‌مشی‌های خود استفاده می‌کنیم و صورتجلسات جلسات هیئت مدیره و Meet را به اشتراک می‌گذاریم تا مرتباً با سایر سازمان‌های غیرانتفاعی سلامت روان در تماس باشیم و هم‌افزایی پیدا کنیم.

عدم نیاز به پرداخت هزینه برای Ad Grants یا Google Workspace به این معنی است که می‌توان منابع را دوباره در برنامه‌های ما سرمایه‌گذاری کرد، که به ما کمک می‌کند سالانه بین 30 تا 100 نفر دیگر را پشتیبانی کنیم.

ما همچنین فوق‌العاده خوش‌شانس هستیم که داوطلبان فوق‌العاده‌ای همراه با هیئت مدیره خود داریم که شامل Oisin و Diarmuid Scollard، بنیان‌گذاران ما هستند. مانند بسیاری از خانواده‌ها در ایرلند، آنها از نزدیک اهمیت خدمات بهداشت روانی کافی را می‌دانند و علاقه‌مند به ایجاد تغییر هستند.

به عنوان یک مدیر عامل، بهترین توصیه شما به کسی که به تازگی در فضای غیرانتفاعی شروع کرده است، چیست؟

من معتقدم بینایی مهم است. اعتقاد ما به هدفمان همراه با حمایت بی‌شمار بسیاری از افرادی که به ما کمک می‌کنند، به ما کمک می‌کنند تا پیشرفت کنیم. با چشم انداز جسورانه، می توانید خیلی چیزها را به دست آورید.