بهبود دسترسی، این محقق UX را به سمت گوگل سوق داد

می توانید کمی از خودتان برایمان بگویید؟

من در سال 2004 از کالج مورهاوس در رشته حسابداری فارغ التحصیل شدم. پس از پنج سال کار در صنعت بانکداری، تصمیم گرفتم به مدرسه فارغ التحصیلی بروم و شغلی پیدا کنم که بتوانم بر زندگی روزمره مردم تأثیر بگذارم. همچنین، به‌عنوان یک فرد معلول که در دنیایی زندگی می‌کند که همیشه با آنها طراحی نشده است، به دسترسی و راه‌هایی برای حمایت از افراد دارای معلولیت بر اساس شرایط آنها علاقه مند بودم.

من فوق لیسانس در مدیریت اطلاعات و دکترای علوم اطلاعات گرفتم. پایان نامه من بر طراحی قابل دسترس از دیدگاه افراد دارای معلولیت جسمی متمرکز بود که راه های خود را برای انطباق با موقعیت های غیرقابل دسترس در زندگی روزمره خود پیدا می کنند.

روند درخواست و مصاحبه برای شما چگونه پیش رفت؟

چند سال قبل در یک کنفرانس فناوری کمکی با یک کارمند Google آشنا شدم که در مورد نقش آزاد به من گفت. من ابراز علاقه کردم و با یک استخدام کننده ارتباط برقرار کردم و در نهایت یک ارجاع از یک کارمند Google دریافت کردم.

بزرگترین نگرانی من در طول فرآیند مصاحبه ارتباط بود. من به دلیل فلج مغزی ام یک الگوی گفتار متمایز دارم و همیشه نگران این بوده ام که کارفرمایان بالقوه آن را علیه من انجام دهند. با این حال، می دانستم که گوگل یک محیط کاری فراگیر دارد. و من به توانایی خود در انجام تحقیقات UX خوب اطمینان داشتم.

فرآیند مصاحبه در واقع به من اطمینان داد که یک نامزد قوی هستم. کمیته مصاحبه من سوالات سختی پرسید، اما آنها بسیار متفکر و مهربان بودند. یکی از آنها به من گفت که مصاحبه را بیشتر به عنوان یک گفتگو در نظر بگیرم، در حالی که دیگری از ارائه من تعریف کرد. من از همان ابتدا احساس احترام داشتم که به من آرامش داد و مطمئن تر شدم که می خواهم اینجا کار کنم.

مطالب پیشنهادی  چگونه اشتراک‌گذاری فایل‌ها را با دستگاه‌های اطراف آسان‌تر می‌کنیم
سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور