بهبود استفاده از اسپانیایی در جستجو و Gboard

ما همچنان به کار در جهت مفید ساختن هوش مصنوعی برای همه، از جمله با همکاری با دیگران و برخورد جسورانه و مسئولانه به آن ادامه می دهیم.

یک مثال عالی از آن Lengua Española e Inteligencia Artificial – زبان اسپانیایی و هوش مصنوعی (LEIA) است، پروژه ای که Real Academia Española (RAE) چهار سال پیش برای بهبود استفاده از زبان اسپانیایی راه اندازی کرد. محیط های تکنولوژیکی آکادمی از شرکت های فناوری دعوت کرد تا به آن ملحق شوند و متعهد به بهبود استفاده از زبان اسپانیایی در محیط های فناوری، کمک به 590 میلیون اسپانیایی زبان در سراسر جهان و افزایش حضور زبان اسپانیایی شوند.

امروز، ما دو پیشرفت بزرگ را که به عنوان بخشی از این پروژه انجام داده‌ایم اعلام می‌کنیم: اول، ما فهرست واژگانی فرهنگ لغت زبان اسپانیایی RAE را در Gboard، برنامه صفحه کلید از گوگل. دوم، ما فرهنگ لغت زبان اسپانیایی آکادمی سلطنتی را در جستجو ادغام کرده‌ایم.

اسپانیایی بهبود یافته در Gboard

به لطف ادغام واژگان RAE به عنوان منبعی برای مدل‌های زبان هوش مصنوعی Gboard، ما شاهد پیشرفت‌های کلیدی در Gboard هستیم، مانند تصحیح خودکار سریع‌تر، در کلماتی مانند GarcÃa، RodrÃguez، Coruña، Nikaragua یا Jaén، و آنهایی که لهجه دارند مانند música، rÃo، frÃo o vehÃculo. همچنین توصیه‌های بهتری برای کلمات، تغییرات روان‌تر بین انگلیسی و اسپانیایی هنگام تایپ و کاهش تعصبات را فراهم کرده است.

علاوه بر این، صدها هزار کلمه جدید (“ibuprofeno”، “criptomonedas”، “SMS”، “tempura”) در فرهنگ لغت Gboard برای اندروید ادغام شده است.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور