بهترین نرم افزار تشخیص هویت برای بازاریابان در سال 2023

سرنخ ها و مشتریان چیزی هستند که کسب و کار شما را به جلو می برند. درک اینکه آنها چه کسانی هستند و چگونه با برند شما تعامل دارند، کلید موفقیت کمپین بازاریابی است. اما وقتی سرنخ‌های شما در کانال‌های مختلف پراکنده می‌شوند، ترسیم یک تصویر کامل از مخاطبان‌تان ممکن است دشوار باشد.

با نرم‌افزار تشخیص هویت، ابزاری که به بازاریابان کمک می‌کند ویژگی‌های رفتاری را جمع‌آوری کنند تا یک نمایه مشتری یکپارچه ایجاد کنند، می‌توانید پایه‌ای برای کسب‌وکار خود ایجاد کنید تا با اطمینان تصمیمات بازاریابی مبتنی بر داده را اتخاذ کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نرم افزار تشخیص هویت به خواندن ادامه دهید، از جمله:

آیا می خواهید از آخرین اخبار بازاریابی، از جمله روندها، فناوری و استراتژی ها مطلع شوید؟ برای ما ثبت نام کنید خودی مدیر بازاریابی WebFX خبرنامه ایمیل!

37% بازاریابان می گویند که تولید سرنخ های با کیفیت بالا یکی از بزرگترین چالش های آنها بود.

ما می خواهیم این درصد را کاهش دهیم.

WebFX می تواند به شما کمک کند با یک استراتژی بازاریابی سفارشی، سرنخ های با کیفیت بالا ایجاد کنید.

درباره خدمات نسل پیشرو بیشتر بدانید

تفکیک هویت چیست؟

وضوح هویت

تفکیک هویت فرآیند جمع‌آوری اقدامات و ویژگی‌های کاربر از پلتفرم‌ها و نقاط تماس مختلف برای ایجاد یک واحد واحد است. نمایه یکپارچه.

بازاریابان از وضوح هویت برای پیوند دادن اقدامات رفتاری به مشتریان خاص استفاده می‌کنند، مشابه اینکه کارآگاهان اطلاعات تلفن‌های همراه، دوربین‌های نظارتی و فعالیت‌های آنلاین را برای یافتن یک فرد گمشده کنار هم می‌چینند.

نرم افزار تشخیص هویت در مقابل CDP

از آنجایی که هر دو ابزار با جمع آوری داده های مشتری سروکار دارند، بسیاری از نرم افزارهای حل هویت و پلتفرم های داده مشتری (CDP) به عنوان یکی در همان. در واقع، این دو در نحوه استفاده متفاوت هستند.

در حالی که یک CDP به عنوان یک پایگاه داده جامع مشتری عمل می کند، نرم افزار تشخیص هویت، شناسه های رفتار مشتری را در سراسر پلتفرم ها یکپارچه می کند تا پروفایل های فردی برای مشتریان ایجاد کند.

چرا نرم افزار تشخیص هویت مهم است؟

اول از همه، حل هویت یک فرآیند مدیریت داده است. به جای تلقی کردن داده‌های مشتری از کانال‌های مختلف به‌عنوان نمایه‌های مجزا، تشخیص هویت (به‌عنوان یک عمل و نرم‌افزار) به دنبال اتصال آن ویژگی‌ها و اقدامات برای ایجاد یک نمایه واحد است. با انجام این کار، به سازماندهی جمع آوری داده ها و فرآیند سازماندهی برای مشاغل کمک می کند.

به‌علاوه، نرم‌افزار تشخیص هویت از این جهت مهم است که به بازاریابان و کسب‌وکارها کمک می‌کند تا مشتریان فردی و اقداماتی را که هنگام تعامل با یک شرکت انجام می‌دهند، بشناسند. از این طریق، کسب و کارها می توانند مخاطبان خود را بهتر درک کنند و بیشتر تولید کنند کمپین های شخصی و خرید تجربه

برترین نرم افزار تشخیص هویت

عوامل زیادی در انتخاب نرم افزار تشخیص هویت مناسب برای کسب و کار شما نقش دارند. از قیمت گذاری گرفته تا ویژگی ها، چیزهای زیادی برای در نظر گرفتن وجود دارد. چه در بازار یک پلتفرم تشخیص هویت هستید یا فقط کنجکاو هستید که چه چیزی در دسترس است، این راهنمای برترین نرم‌افزارها و پلتفرم‌های تشخیص هویت می‌تواند انتخاب شما را آسان‌تر کند.

نگاهی به گزینه های برتر نرم افزار وضوح هویت، از جمله مقایسه ویژگی های کلیدی بیندازید:

MarketingCloudFX

mcfx

MarketingCloudFX یک پلتفرم بازاریابی درآمد چندوجهی است که با ابزارهایی همراه است که به بازاریابان کمک می کند تا از داده های مشتری حداکثر استفاده را ببرند، از جمله قابلیت های شناسایی هویت مانند غنی سازی سرنخ و مدیریت تماس.

MCFX به کسب‌وکارها این قدرت را می‌دهد که با یکپارچه‌سازی داده‌ها از منابع مختلف، رشد و درآمد خود را تسریع کنند، از جمله:

  • وب سایت ها
  • فروشگاه های آنلاین
  • تشکیل می دهد
  • کمپین های تبلیغاتی
  • و بیشتر!

از طریق مجموعه محصولات MCFX، فعال‌سازی داده، پرورش سرنخ و شخصی‌سازی کمپین مبتنی بر داده می‌تواند به یک روش استاندارد برای کسب‌وکار شما تبدیل شود.

واندرکایند

واندرکاند

واندرکایند یک پلت فرم بازاریابی برای حل هویت و عملکرد است که توسط شناسایی مشتری پشتیبانی می شود. مجهز به بینش مصرف کننده، هوش مصنوعی (AI)و یادگیری ماشین، Wunderkind به کسب‌وکارها کمک می‌کند تا با شناسایی نمایه‌های کلیدی و کمک به تبدیل آن‌ها به مشتریان، از ترافیک خود درآمد کسب کنند.

LiveRamp

لیورامپ

LiveRamp از قدرت جمع‌آوری داده‌ها و همکاری برای کمک به کسب‌وکارها برای ترسیم تصویری واضح از ارزشمندترین مشتریان خود استفاده می‌کند. LiveRamp یک پلتفرم حل هویت انعطاف‌پذیر، از طیف گسترده‌ای از موارد استفاده پشتیبانی می‌کند تا کسب‌وکارها بتوانند داده‌های شخص اول، دوم و شخص ثالث را با بخش‌ها و نمایه‌های مخاطبان وصل کنند تا یک دید مشتری واحد ایجاد کنند.

آمپریتی

قدرت

آمپریتی می‌داند که داده‌های مشتری ممکن است کثیف باشد. به همین دلیل است که این نرم‌افزار تشخیص هویت و پلتفرم CDP رویکرد جدیدی را برای وضوح هویت ایجاد کرده است، از هوش مصنوعی، یادگیری ماشینی و تطابق قطعی برای کمک به کسب‌وکارها برای ایجاد یک پایه داده محکم استفاده می‌کند. شفاف و انعطاف‌پذیر، Amperity به کسب‌وکارها کمک می‌کند تا داده‌ها را برای ایجاد پروفایل‌های مشتری یکپارچه استخراج کنند.

روایت

روایت

روایت یک نرم افزار تشخیص داده و هویت است که کاملاً شفاف است، به این معنی که کسب و کارها می توانند اطمینان حاصل کنند که داده هایی که به نمایه های خود وارد می کنند مطابق با استانداردهای کیفیت، قابل اعتماد بودن و مطابقت است. انعطاف‌پذیر و سریع، Narrative به پیوند دادن شناسه‌های مشتری در نقاط تماس، پلتفرم‌ها و برنامه‌ها کمک می‌کند تا پروفایل‌های مشتری یکپارچه‌ای دقیق و دقیق ایجاد کنند.

FullContact

تماس کامل

FullContact یک نرم افزار تشخیص هویت است که اطلاعات و اطلاعات مورد نیاز مشاغل را برای شناسایی و ایجاد پروفایل های مشتری فراهم می کند که به بازاریابان کمک می کند تا مشتریان مناسب را هدف قرار دهند. همه اینها را انجام می دهد در حالی که حریم خصوصی و امنیت داده ها را نیز ارائه می دهد.

FullContact متمایز از martech با جمع‌آوری داده‌های مشتری و استخراج بینش‌های ارزشمند بازاریابی و در عین حال محافظت و خصوصی نگه داشتن آن‌ها، ازدحام کنید.

Rentention.com

حفظ

Retention.com می داند که ناامیدی خریداران آنلاین ناشناس و افرادی که سبد خرید را رها می کنند. به همین دلیل است که آنها یک پلتفرم تشخیص هویت ایجاد کردند که به طور ایمن و ایمن ایمیل ها و سایر شناسه های مشتری را ضبط می کند تا کسب و کارها بتوانند با احترام مشتریان را مجدداً هدف قرار دهند.

با ده‌ها ادغام، کاربران می‌توانند داده‌ها را در سراسر پلتفرم‌ها جمع‌آوری کنند تا نمایه‌های مشتری بسازند که به کسب‌وکارها کمک می‌کند تجارب مشتری منحصربه‌فرد و شخصی‌سازی شده را ارائه دهند.

مطالب پیشنهادی  تجزیه و تحلیل مشترک چیست و چگونه می توان از آن استفاده کرد؟

اندازه گیری معیارهایی که بر شما تأثیر می گذارد خط پایین.

آیا علاقه مند به گزارش های سفارشی هستید که مختص نیازهای تجاری شما باشد؟ WebFX با پشتیبانی از MarketingCloudFX، گزارش های سفارشی را بر اساس معیارهایی که برای شرکت شما مهم است ایجاد می کند.

  • منجر می شود
  • معاملات
  • تماس می گیرد
  • درآمد

بیشتر بدانید

با WebFX و MarketingCloudFX اطلاعات خود را بیشتر انجام دهید

WebFX یک است آژانس دیجیتال مارکتینگ با خدمات کامل که قدرت بینش داده های مشتری را درک می کند. WebFX از طریق راه‌حل‌های مبتنی بر داده و فناوری‌های پیشرفته بازاریابی مانند MCFX به بیش از 1000 مشتری کمک کرده است که بیش از 7.8 میلیون سرنخ واجد شرایط ایجاد کنند.

همراه با قابلیت‌های غنی‌سازی سرنخ MCFX، ما دوتایی قدرتمند هستیم که می‌توانیم به شما کمک کنیم با ارزشمندترین سرنخ‌هایتان ارتباط برقرار کنید.

شروع به تبدیل سرنخ ها به مشتری توسط تماس با ما به صورت آنلاین یا همین امروز با WebFX تماس بگیرید 888-601-5359 برای یادگیری بیشتر

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور