IBM تغییرات دیجیتالی استراتژیک را در 2021 US Open به نمایش می گذارد

با بازگشت تماشاگران برای اولین بار از زمان شروع همه گیری ، مسابقات قهرمانی تنیس آزاد ایالات متحده 2021 (US Open) با عادی جدید خود روبرو است – و تجزیه و تحلیل داده های ورزشی انجام شده در طول رویداد توسط IBM از این قاعده مستثنی نیست.

در ادامه رابطه ای که حدود 30 سال پیش قدمت دارد ، ابر ترکیبی باز IBM ، واتسون و سایر منابع برای پردازش کوه های داده های تولید شده توسط عملکرد رقبا مورد استفاده قرار می گیرند. همانطور که در سالهای قبل در US Open مشاهده شد ، این می تواند شامل کار با داده های بدون ساختار باشد که باید به چیزی مفیدتر تبدیل شود.

اگرچه مسابقات آزاد 2020 ایالات متحده برگزار شد ، همه گیری کووید -19 این رویداد را مجبور کرد بدون تماشاگر در سکوها از راه دور برود. این امر تا حدی از طریق فناوری ابری که IBM در دسترس قرار داد امکان پذیر شد. مسابقات 2021 معرفی رتبه بندی قدرت IBM با واتسون را به ارمغان آورد ، که رتبه بندی روزانه عملکرد بازیکنان در مسابقات آزاد آمریکا با استفاده از هوش مصنوعی است.

امسال ، حضور حضوری با اثبات واکسیناسیون و سایر روشها برای اطمینان بهتر از ایمنی فن ها از سر گرفته می شود. سه شنبه شب مسابقات یو اس اوپن ، هولگر ران تازه وارد چالشی شگفت انگیز برای نواک جوکوویچ داشت ، که در حال حاضر از سوی انجمن حرفه ای های تنیس به عنوان شماره 1 مردان جهان در رتبه 1 قرار دارد. جوکوویچ ، نفر اول این دیدار در نهایت برنده شد.

محدودیت ها و تغییرات لازم برای همه گیر شدن همه گیر COVID-19 همچنین به این معنی است که IBM نمی تواند در گذشته در مرکز ورزشگاه Arthur Ashe در کوئینز ، مرکز فناوری خود را بررسی کند ، همانطور که در گذشته انجام می شد.

با این وجود ، این شرکت سه شنبه شب نگاهی اجمالی به نحوه تبدیل داده های جدید و تاریخی جمع آوری شده از رقبای خود در مسابقات آزاد آمریکا به محتواهایی مانند رتبه بندی قدرت و پیش بینی مسابقات در آینده نشان داد.

مقیاس US Open ، از نظر اندازه و داده های مخاطب ، قابل توجه است. لوئیس شر ، مدیر درآمد انجمن تنیس ایالات متحده (USTA) ، که میزبان مسابقات است ، می گوید: “این بزرگترین رویداد ورزشی سالانه در جهان است.” در شرایط عادی ، بیش از 850،000 هوادار طی سه هفته به صورت حضوری در مسابقات آزاد آمریکا شرکت می کنند. با در نظر گرفتن بینندگان از سراسر جهان ، مقیاس مخاطب بیشتر گسترش می یابد. وی گفت: “ما بیشتر شبیه بازی های المپیک یا جام جهانی هستیم تا تیم های NBA یا NFL که تمرکز داخلی دارند.”

رابطه USTA با IBM قبل از وجود وب سایت ها بود و دیرتر در پاسخ به همه گیری گسترش یافت. “کاری که ما انجام می دهیم ، استفاده از قابلیت های ابر برای کارآمدتر شدن عملیاتی ، استفاده از قابلیت هوش مصنوعی به هواداران ما این امکان را می دهد تا عمیق تر در تجزیه و تحلیل مسابقات شرکت کنند … این واقعاً گواهی بر توانایی IBM برای ماندن در وضعیت فعلی و نگه داشتن ما در لبه پیشرو است. در ورزش و فناوری سرگرمی ، “شرر گفت.

کیرستن کوریو ، مدیر فروش بلیط ، مهمان نوازی و استراتژی دیجیتال USTA ، گفت که کارهایی که طی دهه ها توسط USTA و IBM انجام شده است تا مسابقات را برای طرفداران در هر کجا که اساساً از استراتژی خود برای سازگاری با همه گیری بیماری تغذیه می کنند ، انجام دهند. “این بخشی از ماموریت ما سالها قبل از همه گیری بوده است.”

Corio گفت ، آوردن US Open برای طرفداران به صورت دیجیتالی شامل نمرات ، آمار ، رتبه بندی قدرت و برنامه بازی است و همچنین باعث افزایش تعامل با طرفداران تنیس معمولی می شود که ممکن است در همه تفاوت های ظریف یا بازیکنان جدیدتر مسلط نباشند. “[Power Rankings] او به خوبی به برخی از ویژگی ها و عملکردهای دیگری که ما ایجاد کرده ایم نگاه می کند که به هوش مصنوعی به گونه ای کمک می کند که به آموزش طرفداران کمک کند. “

جان کنت ، مدیر برنامه مشارکت های ورزشی و سرگرمی IBM ، گفت که با تجزیه و تحلیل آنچه منجر به برخی از قابلیت های اخیر توسعه یافته برای USTA و US Open شد – همه چیز با داده ها شروع شد. طرفداران در سکوها و بینندگان در خانه ممکن است فقط چند نقطه داده مانند سرعت سرویس دهی در مسابقات را مشاهده کنند ، اما او گفت که حتی بیشتر از آن در زیر سطح یافت می شود. کنت گفت: “داده های زیادی از زمین خارج می شود.” “این همان چیزی است که ما داده های ساختار یافته می نامیم. موقعیت بازیکن ، موقعیت توپ ، همه چیز جمع شده است. اما با استفاده از هوش مصنوعی ، مقالات و وبلاگ ها و ویدئوها داده هستند. “

داده های ساختاری مانند نحوه عملکرد بازیکن در رتبه بندی قدرت ، اما او گفت که آنها همچنین می توانند نظرات متخصصان ورزشی را برای تعیین بهتر این رتبه بندی های قدرت بررسی کنند. این همچنین فرصتی برای پیش بینی نتیجه احتمالی مسابقات ، مشتق از داده ها ، ارائه می دهد. کنت گفت: “ما می توانیم برای هر بازی رودررو احتمال برد یک بازیکن را فراهم کنیم.”

او گفت که IBM Open Hybrid Cloud چنین قدرت محاسباتی را همراه با فناوری Red Hat OpenShift برای توسعه فعال کرده است. کنت گفت: “برنامه های زیرمجموعه برای رتبه بندی قدرت و بینش مطابقت ، برنامه های متعددی وجود دارد.” “آنها نیازهای متفاوتی دارند.” او گفت ابر ترکیبی انعطاف پذیری را برای اتصال بیشتر در همه جا ارائه می دهد.