Hyperloop: بازیکن جدید در رقابت برای حمل و نقل بهتر

عکس پروفایل نویسنده

هنگامی که کمبود وقت دارید ، ممکن است یک سفر طولانی و طولانی وقت برای شما احساس سخت شود. در چنین شرایطی ، شما ممکن است به فناوری حمل و نقل احساس کنید که می تواند سفر طولانی شما را فقط در عرض چند دقیقه کامل کند. فناوری حمل و نقل هایپرلوپ می تواند این خواسته را برآورده کند.

Hyperloop که برای اولین بار در سال 2012 توسط مدیر عامل اسپیس ایکس ، ایلان ماسک ، ذکر شد ، این امکان را دارد که با از بین بردن نسبی مقاومت هوا و اصطکاک ، به سرعت 1200 کیلومتر در ساعت دست یابد. شرح کامل مربوط به مشخصات مهندسی هایپرلوپ در سال 2013 منتشر شد و پروژه به صورت منبع باز ساخته شد. از آن زمان ، بسیاری از شرکت های بزرگ مانند ویرجین سهم قابل توجهی در پروژه هایپرلوپ داشته اند. هایپرلوپ به عنوان بزرگترین جهش تاریخ صنعت حمل و نقل در نظر گرفته می شود.

بنابراین ، هایپرلوپ دقیقاً چیست؟

هایپرلوپ یک سیستم حمل و نقل مبتنی بر لوله است که در آن مسافران در داخل یک غلاف (که به آن کپسول نیز گفته می شود) نشسته و این غلاف از طریق لوله های بلندی حرکت می کند که دارای ردیابی در داخل آن هستند و بالاتر از سطح زمین ساخته شده اند. این لوله ها از ایستگاه مبدا شروع می شوند و در ایستگاه مقصد خاتمه می یابند.

چه چیزی هایپرلوپ را متفاوت می کند؟

مشکل عمده در سیستم حمل و نقل متعارف این است که مقدار زیادی انرژی جنبشی برای غلبه بر …