Humane اولین نگاهی به نمایش پرتاب لیزری در تیزر ارائه می دهد

در ابتدای سال جاری، گزارش دادیم که چگونه یک استارت‌آپ مخفی که توسط کارمندان سابق اپل تأسیس شده بود، در حال ایجاد یک پوشیدنی مبتنی بر واقعیت افزوده مبتنی بر اندروید با نمایشگر لیزری بود. Humane امروز صبح یک فیلم تیزر یک دقیقه‌ای منتشر کرد که ممکن است ظاهر این فناوری پروجکشن را نشان دهد.

از ابتدای این ماه، Humane در حال پخش یک “فیلم” بوده است. “تغییر همه چیز” صبح روز جمعه در وب سایت خود منتشر شد و به مدت یک دقیقه می آید:

ایجاد شده توسط Humane. به کارگردانی رایان استیک. موسیقی: «همه چیز» ساخته ناس با حضور کانیه وست و رویا، توسط Mass Appeal.

ما فردی را می بینیم که با افرادی احاطه شده است که به تلفن های خود نگاه می کنند و هدست های واقعیت مجازی به سر دارند تا به وضوح از فناوری مصرف کننده فعلی انتقاد کنند. Humane مدت‌ها گفته است که هدفش ایجاد «فناوری که احساس آشنا، طبیعی و انسانی می‌کند» و همچنین داشتن «مأموریت برای تجسم مجدد محاسبات» است.

شخصیت اصلی پس از نگاه کردن به بالا، خورشید گرفتگی را به شکل لوگوی Humane می بیند. آنها به طرز انتقادی دست خود را بالا می گیرند تا از چشمان خود محافظت کنند و کف دستشان به سمت خورشید باشد. هنگامی که آنها ورق می زنند و دست خود را مشاهده می کنند، یک طرح دائمی از ماه گرفتگی / آرم وجود دارد.

آنچه در دست آنها ظاهر می شود بسیار با یک پتنت 2020 برای “دستگاه چند رسانه ای پوشیدنی و پلت فرم محاسبات ابری با سیستم نمایش لیزری” مطابقت دارد. همانطور که قبلا نوشتیم:

در عوض، “سیستم طرح ریزی لیزری” هر سطحی را به یک صفحه نمایش تبدیل می کند که زمانی که دیگر مورد نیاز نیست ناپدید می شود. این، طبق نقشه‌های ثبت اختراع، شامل نمایش زمان/تاریخ، نومپد، جهت‌های دور به نوبه و کنترل‌های دما/ترموستات است که بر روی کف دست شما پیش‌بینی می‌شود. نمونه‌های دیگر اطلاعاتی را نشان می‌دهند که هنگام پخت و پز یا کار روی موتور ماشین خود – به روش واقعیت افزوده واقعی – روی هم قرار گرفته‌اند.

پوشیدنی پوشیدنی Humane می‌تواند از یک دوربین («180 درجه FOV با OIS» به عنوان مشخصات مثال ذکر شده است)، دوربین سه‌بعدی و حسگر عمق (LiDAR یا Time of Flight) که برای تشخیص «ژست‌های هوا» استفاده می‌شود، باشد. با دست تو یک پتنت دیگر یک بسته باتری خارجی را پیشنهاد می کند که از طریق آهن ربا به پوشیدنی متصل می شود و زیر لباس شما پنهان می شود. این می تواند توسط یک تراشه Qualcomm Snapdragon تامین شود زیرا Qualcomm Ventures LLC سال گذشته در دور 100 میلیون دلاری Humane سری B شرکت کرد.

مطالب پیشنهادی  به‌روزرسانی ژوئیه 2022 سامسونگ برای گوشی‌های گلکسی منتشر می‌شود

در همین حال، لیست های شغلی به ابزار پوشیدنی دارای اندروید (AOSP) اشاره کرد. Humane اکنون چندین سال است که در حال توسعه است و یک تیزر عمومی معمولاً نشانه ای است که زودتر از دیرتر راه اندازی می شود. پس از ویدیو، با پیوستن به یک لیست پستی، به “ثبت نام برای دسترسی انحصاری” دعوت می شوید.

البته امروز این سوال مطرح می شود که تا چه اندازه پرتاب لیزری مورد استفاده در محصول نهایی چقدر دقیق و واقع بینانه است.

مطمئن شوید که شیرجه ما به ثبت اختراعات از ژانویه را بخوانید.

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید:

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور