HTML & CSS: راهنمای اصول و مقدمه

عکس پروفایل نویسنده

@ایگیایگناتیوس سانی

مربی در Microverse

این post به مبتدیانی که تازه شروع به برنامه نویسی می کنند برای حل مشکل درک HTML و CSS کمک می کند. در پایان این مقاله باید بتوانید برخی از مفاهیم کلیدی HTML و CSS را درک کنید.

در مرحله اول ، من می خواهم تجربه خود را با این دو فناوری با شما در میان بگذارم. ساخت یک وب سایت با HTML و CSS در ابتدای کار واقعاً طاقت فرسا بود. ابتدا فکر می کنید که در این زمینه بهتر هستید ، سپس متوجه می شوید که هنوز هم در استفاده از مفاهیم ساده ساده شیر می خورید.

راه نجات از این قبیل ، مرور مجدد اصول و همچنین کدگذاری توسط خودتان است و نیازی به خواندن بیش از حد منابع بدون عملی کردن آنها نیست.

از نظر من ، اشتباهات من واقعاً مرا به طرز شگفت انگیزی ساخته است. علاوه بر این ، از اشتباه کردن نترسید. به همان اندازه که شما نیاز به دانستن HTML و CSS دارید ، نیازی به مهارت در همه چیز ندارید یا در این زمینه متخصص باشید. بنابراین با توجه به این موضوع ، بیایید شروع کنیم.

در اینجا برخی از برچسب های اساسی HTML / CSS که معمولاً مورد استفاده قرار می گیرند آورده شده است.

برچسب ها و عناصر

برچسب HTML کلمه یا حرف خاصی است که توسط براکت های زاویه ای احاطه شده است ، < and >. شما برای ایجاد عناصر HTML مانند پاراگرافها یا پیوندها از برچسب ها استفاده می کنید.

در اینجا چند برچسب است که معمولاً استفاده می شود.

  • اعلامیه این سند را HTML5 توصیف می کند
  • عنصر عنصر ریشه یک …