گوشی هوشمند HTC ‘Viveverse’ در ماه ژوئن وارد بازار می شود

HTC زمانی یک غول در بازار گوشی های هوشمند اندرویدی بود، اما اساسا در سال های اخیر به طور کامل از نقشه خارج شده است. اچ‌تی‌سی اکنون رسما اولین تیزر خود را برای بازگشت به گوشی‌های هوشمند منتشر می‌کند و دستگاه Viveverse در ۲۸ ژوئن عرضه می‌شود.

ارسال شده به توییتر این هفته، اچ‌تی‌سی رسماً رویدادی را در تاریخ 28 ژوئن 2022 معرفی کرده است و کاملاً واضح است که چه چیزی در انتظارش است.

خود تیزر نسبتاً توصیفی نیست، اما ما لوگوی Viveverse HTC را در زیر شکل واضح یک گوشی هوشمند می‌بینیم. اما فراتر از “ذخیره تاریخ” بودن، چیز زیادی نمی توانیم از تیزر جمع آوری کنیم. HTC به سادگی می گوید:

به آینده وارد شوید

با وجود “Viveverse” در توییت، این راز نیست که معنای آن چیست. اچ‌تی‌سی، مانند متا، به روش‌های بزرگی بر روی متاورس متمرکز شده است، به‌طوری‌که Viveverse رقیب HTC برای تلاش‌های متا است. در اوایل سال جاری، گزارش‌ها ادعا کردند که متاورس محور اصلی بازگشت HTC به گوشی‌های هوشمند «بالا» خواهد بود.

ما به زودی متوجه خواهیم شد که HTC دقیقاً چه چیزی را روی میز آورده است، با این افشاگری درست در گوشه و کنار. این دستگاه ابتدا قرار بود در ماه آوریل عرضه شود، اما به دلیل شیوع قابل توجه کووید در کشور زادگاه اچ تی سی، تایوان، با تاخیر مواجه شد.

اطلاعات بیشتر در مورد HTC:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: