HPE GreenLake Kubernetes AWS و دیگر ابزارهای ابری هیبریدی را اضافه می کند | دانش مرکز داده

شرکت Hewlett-Packard (HPE) روز چهارشنبه اعلام کرد که HPE GreenLake Private Cloud Enterprise اکنون در سرتاسر جهان در دسترس است و دارای قابلیت‌های ابری ترکیبی جدید از جمله پشتیبانی از نرم‌افزار Kubernetes خدمات وب آمازون (AWS) و یک ابزار تحلیلی بهبودیافته است که خصوصی و عمومی را اندازه‌گیری می‌کند. استفاده از ابر و هزینه ها

شش ماه پیش، این شرکت معرفی کرد HPE GreenLake Private Cloud Enterprise، یک سرویس مدیریت شده جدید که در آن HPE با طراحی، نصب و مدیریت زیرساخت سرور و ذخیره سازی در مراکز داده داخلی، مکان های لبه یا سایت های هم مکان، ابرهای خصوصی را برای مشتریان خود می سازد.

HPE روز چهارشنبه در کنفرانس HPE Discover Frankfurt 2022 خود در آلمان اعلام کرد که سرویس اشتراک پرداخت در ابتدا به کاربران اولیه در ایالات متحده و بریتانیا محدود بود، اما اکنون در 52 کشور در سراسر جهان در دسترس است.

پشتیبانی HPE از AWS’ Amazon Elastic Kubernetes Service (EKS) در هر کجا برایان تامپسون، معاون مدیریت محصول HPE GreenLake Cloud Services Solutions گفت: به شرکت هایی که مشتری AWS هستند، این امکان را می دهد که از محیط کانتینری مشابه در فضای ابری خصوصی خود استفاده کنند و برنامه های کانتینری را در یک محیط ابری ترکیبی اجرا کنند.

«اگر من یک فروشگاه بزرگ AWS هستم، اکنون می‌توانم همان بارهای کاری را به همان شیوه در یک نمونه ابر خصوصی HPE GreenLake مستقر کنم. من می توانم آن محیط ها را به هم متصل کنم یا آنها را جداگانه اجرا کنم، اما نکته کلیدی این است که آنها همان Kubernetes زیرین را اجرا می کنند. دانش مرکز داده.

اعلامیه های HPE در روز چهارشنبه آخرین به روز رسانی های این شرکت برای آن است گرین لیک پلتفرم، راه‌حل‌های داخلی شرکت که از طریق یک مدل خدماتی مبتنی بر اشتراک ابری ارائه می‌شوند که در آن مشتریان نیازی به مالکیت یا مدیریت تجهیزات ندارند.

HPE یکی از اولین ارائه دهندگان سخت افزار بود که برنامه های خود را برای در دسترس قرار دادن محصولات خود به عنوان یک سرویس اعلام کرد و موفقیت آن باعث شد سایر سازندگان سخت افزار از جمله دل و سیسکو، برای دنبال کردن استراتژی های مشابه. مدیران HPE روز چهارشنبه گفتند که HPE همچنان به جذب مشتری با پذیرش GreenLake که به ارزش قرارداد 8.3 میلیارد دلار رسیده است، در مقایسه با 7.1 میلیارد دلار شش ماه پیش، افزایش می یابد.

تحلیلگران می گویند که HPE با اطلاعیه های روز چهارشنبه به تکمیل مجموعه خدمات GreenLake خود ادامه می دهد. راب برادرز، معاون برنامه مرکز داده و خدمات پشتیبانی IDC، گفت: از زمان راه اندازی GreenLake، HPE به طور روشمند خدمات جدیدی را در طول زمان اضافه کرده است، مانند بازیابی فاجعه و زیرساخت دسکتاپ مجازی (VDI) به عنوان یک سرویس.

“آنها در حال بالا رفتن از مجموعه خدمات هستند. Brothers گفت: همانطور که آنها شروع به حرکت به سمت کاتالوگ خدمات و بیشتر به لایه میان افزار می کنند، اکنون شروع به ارائه چیزهایی مانند ظروف Kubernetes به عنوان یک سرویس کرده اند. دانش مرکز داده.

در واقع، روز چهارشنبه، HPE گفت HPE GreenLake قبلاً اعلام شده برای پلتفرم کانتینر OpenShift Red Hat در سه ماهه اول سال 2023 در دسترس خواهد بود.

سایر نوآوری ها در HPE GreenLake برای شرکت های ابر خصوصی

HPE روز چهارشنبه دو قابلیت جدید دیگر را در HPE GreenLake برای Private Cloud Enterprise اعلام کرد.

HPE GreenLake برای Private Cloud Enterprise یک سرویس مدیریت شده است که شامل مدیریت کامل چرخه عمر، از جمله نصب، تهیه، به روز رسانی سیستم عامل، عملیات تعمیر و نگهداری، جایگزینی سخت افزار، برنامه ریزی رشد و پشتیبانی می شود. از طریق داشبورد، شرکت‌ها می‌توانند سیاست‌های امنیتی را مدیریت کنند و به کاربران اجازه دهند ماشین‌های مجازی، نمونه‌های فلزی خالی یا خوشه‌های کانتینری را خودشان تهیه کنند. آن شامل:

  • شش نمونه ابری جدید بهینه شده برای محاسبات، حافظه یا حجم کاری فشرده.
  • بهبود ابزار تجزیه و تحلیل مصرف آن، به شرکت‌ها اجازه می‌دهد استفاده و هزینه‌ها را در ابر خصوصی و سه فروشنده ابر عمومی: AWS، Google Cloud و Microsoft Azure ردیابی کنند.

تامپسون می‌گوید اکنون، شرکت‌ها می‌توانند میزان استفاده و هزینه‌ها را بر اساس بخش اندازه‌گیری کنند.

HPE همچنین اعلام کرد که HPE GreenLake for Data Fabric و HPE Ezmeral Unified Analytics اکنون از طریق یک برنامه دسترسی اولیه در دسترس هستند.

HPE GreenLake for Data Fabric یک سرویس مدیریت شده است که سیلوهای داده را حذف می کند و یک ذخیره داده واحد از داده های ابری داخلی و عمومی برای تجزیه و تحلیل و سایر نیازها ایجاد می کند. HPE Ezmeral Unified Analytics یک پلتفرم تجزیه و تحلیل ترکیبی و داده لیک هاوس یکپارچه و مدرن است. این شرکت گفته است که برای استقرار ابرهای درون محل و ترکیبی بهینه شده است، انواع داده های مختلف را در یک پلتفرم ثابت مدیریت می کند تا از سیلوها جلوگیری کند، و از لبه تا فضای ابری می گذرد.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور