HPE GreenLake خدمات تجزیه و تحلیل و حفاظت از داده ها را اضافه می کند

Hewlett Packard Enterprise پلتفرم ابری GreenLake خود را با دو سرویس جدید تقویت کرده است: تجزیه و تحلیل یکپارچه ، پشتیبان گیری داده ها و بازیابی بلایا.

این شرکت روز سه شنبه HPE GreenLake را برای تجزیه و تحلیل معرفی کرد ، که به شرکت ها امکان می دهد همه داده های خود را در هر جایی که ذخیره می شوند ، از لبه تا ابر ، یکپارچه ، مدرن و تجزیه و تحلیل کنند. HPE همچنین دو پیشنهاد حفاظت از داده ها را به عنوان خدمات ارائه می دهد تا به شرکت ها حفاظت از باج افزارها و خدمات پشتیبان گیری سریع و بازیابی اطلاعات را ارائه دهد.

کیث وایت ، نایب رئیس ارشد و مدیر کل HPE’s GreenLake Cloud Services Commercial Business ، در مصاحبه ای با رسانه ها در روز دوشنبه گفت: “این اطلاعیه ها واقعاً نشان دهنده ورود HPE به دو بازار نرم افزاری بسیار بزرگ است: تجزیه و تحلیل و حفاظت از داده ها.” به

HPE همچنین چارچوب پذیرش HPE Edge-to-Cloud Adoption خود را اعلام کرد که شامل خدمات مشاوره ای و حرفه ای ، مجموعه ای از روش ها و ابزارهای اتوماسیون اثبات شده است و برای کمک به سازمان ها در پیاده سازی ابر ترکیبی با استفاده از GreenLake طراحی شده است.

“تحولات پیچیده هستند. [Customers] کاملاً نیاز به کمک دارد مشتریان ما می توانند از تجربه ای که ما به میز ارائه می دهیم قدردانی کنند.

اطلاعیه های HPE جدیدترین افزودنی ها برای پلت فرم GreenLake آن است ، راه حل های داخلی شرکت که از طریق یک مدل ابری ، مبتنی بر اشتراک و به عنوان سرویس ارائه می شود. در سال 2019 ، این شرکت متعهد شد که هر محصولی را که به عنوان خدمات به فروش می رساند تولید کند – و موفقیت آن باعث شده است سازندگان سخت افزار رقیب ، مانند دل و سیسکو ، از این روش پیروی کنند.

در حقیقت ، HPE روز سه شنبه اعلام کرد که این شرکت با پذیرش GreenLake همچنان به پیشرفت خود ادامه می دهد. GreenLake در حال حاضر بیش از 1200 مشتری دارد که مجموع ارزش قرارداد آنها 5.2 میلیارد دلار است. در سه ماهه سوم سال 2021 ، سفارشات خدمات این شرکت نسبت به سال گذشته 46 درصد افزایش یافته است.

آشیش ندکارنی ، تحلیلگر IDC گفت که اطلاعیه های HPE در روز سه شنبه برای مشتریان آن مهم است و مارک GreenLake را همه کاره می کند و راه حل کاملتری را برای مشتریان HPE ارائه می دهد.

نادکرنی به Data Center Knowledge گفت: “در ابتدا ، آنها بر روی اجزای اصلی زیرساخت تمرکز کردند ، اما اکنون تمرکز خود را بیشتر بر روی تکمیل آن تغییر داده اند.”

HPE GreenLake for Analytics

مدیران HPE گفتند که بسیاری از سازمان ها به دلیل ذخیره سازی داده های قدیمی ، دریاچه های داده و استقرار محدود با تلاش های تحول دیجیتالی دست و پنجه نرم کرده اند. در یک پست وبلاگی که سه شنبه منتشر شد ، مدیران HPE گفتند که سرویس تجزیه و تحلیل جدید GreenLake این سیلوها را تجزیه می کند و شرکت ها را قادر می سازد یک پلت فرم تجزیه و تحلیل داده های مدرن و بومی ابر ایجاد کنند.

نادکرنی گفت ، در اصل ، HPE همه نوع داده را فدراسیون می کند ، بنابراین داده ها را می توان در چارچوب یکسان تجزیه و تحلیل کرد.

او گفت: “آنها در حال ایجاد یک لایه فدراسیون هستند که به شما امکان می دهد تمام تجزیه و تحلیل همه محیطهای بومی ابر خود را در یک پنجره شیشه ای داشته باشید.”

به طور خاص ، HPE سه اطلاعیه برای HPE GreenLake خود برای سرویس تجزیه و تحلیل ارائه داد. طبق پست وبلاگ ، آنها عبارتند از:

  • HPE Ezmeral Unified Analytics ، اولین پلت فرم تجزیه و تحلیل ترکیبی مدرن و داده های دریاچه ای صنعت. برای استقرار ابرهای داخلی و ترکیبی بهینه شده است ، انواع داده های مختلف را در یک پلت فرم ثابت برای جلوگیری از سیلوها مدیریت می کند و از لبه به ابر می رسد.
  • فروشگاه HPE Ezmeral Data Fabric Object Store ، اولین فروشگاه شیء بومی Kubernetes در صنعت برای بارهای تحلیلی با عملکرد بالا بهینه شده است. این دسترسی به مجموعه داده ها را از لبه تا ابر فراهم می کند.
  • اکوسیستم HPE Ezmeral Partner اکوسیستم. HPE 37 شریک ISV اضافه کرد که مجموعه ای از راه حل های معتبر و کامل را ارائه می دهند تا مشتریان بتوانند موتورهای تجزیه و تحلیل خود را بسازند.

ویشال لال ، معاون ارشد و مدیر کل HPE GreenLake Cloud Services ، می نویسد: “اکنون تیم های تجزیه و تحلیل و داده ها می توانند از اولین راه حل بومی صنعت در داخل ساختمان استفاده کنند ، خانه های دریاچه آپاچی اسپارک را افزایش داده و گردش کار AI و ML را افزایش دهند.” ، در پست وبلاگ

HPE GreenLake for Disaster Recovery

نادکرنی گفت ، سرویس جدید حفاظت از اطلاعات HPE GreenLake ، مالکیت معنوی خود شرکت و خرید اخیر Zerto را که راه حل بازیابی بلایای طبیعی است ، گردآوری می کند.

GreenLake اکنون شامل HPE Backup and Recovery Service برای VMware است. تام بلک نوشت ، این سرویس که از طریق یک کنسول نرم افزاری به عنوان سرویس ارائه می شود ، به مشتریان اجازه می دهد تا به راحتی از ماشین های مجازی خود در محل و در استقرار ابر ترکیبی با استفاده از سه مرحله ساده پشتیبان گیری کنند ، فرآیندی که کمتر از پنج دقیقه به طول می انجامد. معاون ارشد و مدیر کل HPE Storage ، در پست وبلاگ دیگری که روز سه شنبه منتشر شد.

“هیچ سرور رسانه ای ، لوازم یا هدفی برای مدیریت وجود ندارد. بلک در پست وبلاگ خود می نویسد: مشتریان می توانند فوراً در پریم بازیابی کنند ، پشتیبان های طولانی مدت مقرون به صرفه را در ابر عمومی حفظ کرده و از امنیت نسخه های پشتیبان که در برابر حملات باج افزار محافظت می شوند ، برخوردار شوند.

HPE همچنین سرویس HPE GreenLake for Disaster Recovery را از طریق سرویس Zerto خود اعلام کرد. بلک نوشت ، از طریق فناوری حفاظت مداوم اطلاعات Zerto ، مشتریان می توانند در عرض چند دقیقه از پشتیبان گیری بازیابی کنند.

خدمات حفاظت از اطلاعات بلافاصله در دسترس است. مدیران HPE گفتند که خدمات تجزیه و تحلیل در اوایل سال 2022 در دسترس خواهد بود.