HPE Eyes Acquisition Nutanix | دانش مرکز داده

(بلومبرگ) — به گفته افرادی که با این موضوع آشنا هستند، شرکت هیولت پاکارد اینترپرایز تمایل خود را برای تصاحب شرکت رایانش ابری Nutanix Inc ابراز کرده است.

افرادی که خواستند نامشان فاش نشود، گفتند که HPE در ماه های اخیر با Nutanix مذاکره کرده است زیرا این موضوع علنی نیست. آنها افزودند که مذاکرات بین این شرکت ها ادامه داشته و قطع شده است و مشخص نیست که آیا آنها می توانند بر سر قیمت به توافق برسند یا خیر. این افراد افزودند که Nutanix همچنین می‌تواند مستقل بماند یا خریدار بالقوه دیگری ظاهر شود.

Nutanix در معاملات صبح پنجشنبه نیویورک با 4.3 درصد افزایش به 29.46 دلار رسید و ارزش بازار این شرکت حدود 6.7 میلیارد دلار بود. HPE با 2.9 درصد کاهش به 16.29 دلار رسید و ارزش بازار آن حدود 21 میلیارد دلار بود.

یکی از نمایندگان HPE از اظهار نظر خودداری کرد. سخنگوی Nutanix گفت که این شرکت در مورد شایعات و گمانه زنی ها اظهار نظری نکرده است.

طبق وب سایت خود، Nutanix مستقر در سن خوزه، کالیفرنیا، نرم افزار و خدمات ابری را به شرکت ها می فروشد. روز چهارشنبه، درآمدی حدود 434 میلیون دلار برای سه ماهه اول سال مالی خود گزارش کرد که 15 درصد بالاتر از برآوردها بود.

HPE در این هفته درآمدی را برای سه ماهه جاری پیش‌بینی کرد که پیش‌بینی‌های تحلیلگران را بیشتر کرد و نشان می‌دهد که شرکت‌ها در یک اقتصاد نامطمئن به ارتقای زیرساخت‌های فناوری خود ادامه می‌دهند.

مطالب پیشنهادی  اینتل: ساخت Metaverse به ارتقاء زیرساخت های عمده نیاز دارد

وال استریت ژورنال ماه گذشته گزارش داد که Nutanix در حال بررسی یک فروش پس از دریافت سود خرید است.

در ماه سپتامبر، این شرکت اعلام کرد که قصد دارد مجموعه ای از تغییرات حاکمیتی را اعمال کند که شامل اطمینان از نامزدی همه مدیران در هر سال و اصلاح حقوق رای سهامداران می شود.

این تغییرات توسط سرمایه گذار فعال Legion Partners Asset Management که مالک 0.6 درصد سهام Nutanix است، مورد تشویق قرار گرفت. ماه گذشته، Legion همچنین هیئت مدیره را تشویق کرد تا جایگزین‌ها، از جمله همه شرکای بالقوه را به درستی ارزیابی کند، پس از گزارش‌هایی مبنی بر علاقه ورودی.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور