HPE پیش بینی صعودی در زمینه فروش دنده های اینترنتی قوی تر می کند

ایان کینگ (بلومبرگ) – شرکت Hewlett Packard Enterprise با افزایش تقاضا برای تجهیزات مورد نیاز برای اجرای خدمات محاسبات و مدیریت دستگاه ها از طریق اینترنت ، پیش بینی صعودی برای سه ماهه فعلی ارائه داد.

این شرکت مستقر در هوستون روز پنجشنبه در بیانیه ای گفت ، به استثنای برخی از اقلام ، سود در سه ماه منتهی به آوریل 38 سنت تا 44 سنت برای هر سهم خواهد بود. طبق داده های جمع آوری شده توسط بلومبرگ ، تحلیلگران به طور متوسط ​​38 سنت تخمین زده اند. سود سالانه از 1.70 دلار تا 1.88 دلار در هر سهم خواهد بود ، در حالی که میانگین تخمین 1.69 دلار است.

مانند بسیاری از همتایان خود ، HPE در تلاش است تا از اعتماد به فروش یک باره سرورها ، تجهیزات شبکه و سخت افزار ذخیره سازی دور شود و مشتریان را با اشتراک خدمات اضافی به اشتراک بگذارد. مدیر ارشد اجرایی آنتونیو نری برای بازگشت شرکت به رشد درآمد به آن انتقال نیاز دارد ، که از سال 2015 با HP Inc عمدتا وجود ندارد. او هزینه های خود را برای سودآوری بیشتر شرکت کاهش داده و دسامبر گذشته سیلیکون نمادین را اعلام کرد نام دره مقر خود را به تگزاس منتقل می کند.

تقاضا برای انواع خدمات رایانه ای ، به ویژه آنهایی که از طریق اینترنت ارائه می شوند ، در زمان شیوع Covid-19 افزایش یافته است. HPE گفت ، این سفارشات چرخ دنده است که برای حمایت از کار و تحصیل در خانه مورد نیاز است. به طور کلی ، نری در یک مصاحبه گفت: به طور کلی ، این شرکت اطمینان دارد که می تواند هدف رشد درآمد خود را از 1٪ به 3٪ برساند.

وی گفت: “ما در حال مشاهده بهبود تقاضا در هزینه های فناوری اطلاعات هستیم.” “ما علائم ثبات را در تجارت اصلی می بینیم.”

وی گفت ، برخلاف سایر سازندگان الکترونیک ، کمبود اجزای نیمه هادی با HPE روبرو نیست.

سهام پس از بسته شدن در 14.50 دلار در نیویورک ، در معاملات گسترده حدود 1٪ سود کسب کرد. سهام امسال 22٪ جهش داشته است.

درآمد HPE در سه ماه منتهی به 31 ژانویه 1.7٪ به 6.83 میلیارد دلار کاهش یافت. درآمد خالص در سه ماهه نخست مالی به 223 میلیون دلار یا 17 سنت در هر سهم کاهش یافت ، از 333 میلیون دلار یا 25 سنت در هر سهم ، در مدت مشابه سال زودتر

با تقسیم ، بزرگترین منبع درآمد آن ، محاسبه ، 1٪ کاهش فروش به 3 میلیارد دلار رسیده است. درآمد ذخیره سازی 5٪ کاهش یافت و به 1.2 میلیارد دلار رسید. فروش در واحد هوشمند Edge – دستگاه هایی که برای اتصال و مدیریت چرخ دنده های غیرمتصل قبلی استفاده می شدند – با 12٪ افزایش به 806 میلیون دلار رسید.