HPE می خواهد ابر خصوصی شما را بسازد و مدیریت کند | دانش مرکز داده

شرکت Hewlett-Packard می داند که ساخت و راه اندازی ابرهای خصوصی برای شرکت ها پیچیده، زمان بر و پرهزینه است. بنابراین این شرکت در حال راه اندازی یک سرویس جدید است تا این کار را برای آنها انجام دهد.

در کنفرانس HPE Discover خود در روز سه شنبه در لاس وگاس، این شرکت HPE GreenLake را برای Private Cloud Enterprise معرفی کرد، یک پیشنهاد جدید که در آن این شرکت ابرهای خصوصی را برای مشتریان در مراکز داده، مکان های لبه و سایت های هم لوکیشن طراحی، نصب، مدیریت و نگهداری می کند. .

راه حل یک اندازه برای همه نیست. مدیران HPE می‌گویند که HPE زیرساخت‌ها و نرم‌افزارهای سرور و ذخیره‌سازی را ارائه می‌کند که نیازهای منحصربه‌فرد مشتریان را برآورده می‌کند، خواه آن‌ها حجم کاری روی فلز خالی، ماشین‌های مجازی، کانتینرها یا ترکیبی از هر سه داشته باشند. سازمان‌ها به‌جای پرداخت اولیه برای زیرساخت‌های فناوری اطلاعات، می‌توانند هزینه‌ها را از طریق یک مدل پرداخت هزینه‌ها مدیریت کنند.

ویشال لال، معاون ارشد رئیس جمهور و کل، گفت: “کاری که ما انجام دادیم این است که تجربه ابری را برای آنها به ارمغان آوردیم، جایی که برنامه های کاربردی آنها قرار می گیرند و داده های آنها با تاخیر بسیار پایینی که ابر عمومی نمی تواند ارائه دهد، قرار می گیرد.” مدیر راه حل خدمات ابری HPE GreenLake، در طی یک جلسه توجیهی با رسانه ها.

لال گفت که HPE روز سه شنبه HPE GreenLake را برای Data Fabric، یک سرویس مدیریت شده که سیلوهای داده را حذف می کند و یک ذخیره داده واحد از داده های داخلی و ابر عمومی را برای تجزیه و تحلیل و سایر نیازها ایجاد می کند، معرفی کرد. این شرکت همچنین از خدمات جدید GreenLake برای ذخیره سازی بلوک، پشتیبان گیری و بازیابی اطلاعات، بازیابی بلایا، زیرساخت های همگرا (HCI) و خدمات خاص صنعت برای پرداخت ها و تعامل با مشتری رونمایی کرد.

مطالب پیشنهادی  مرکز داده Meta Scorned در هلند با تمام استانداردهای زیست محیطی مطابقت دارد | دانش مرکز داده

این اطلاعیه ها آخرین نوآوری های HPE برای پلتفرم GreenLake آن است، راه حل های داخلی این شرکت که از طریق یک مدل خدماتی مبتنی بر اشتراک ابری ارائه می شود. این شرکت در سال 2019 اعلام کرد که قصد دارد هر محصولی را که فروخته است به عنوان یک سرویس در دسترس قرار دهد – و موفقیت آن باعث شد دیگر سازندگان سخت‌افزار از جمله دل و سیسکو استراتژی‌های مشابهی را دنبال کنند.

در واقع، مدیران HPE روز سه شنبه گفتند که پذیرش GreenLake همچنان در حال رشد است. GreenLake اکنون بیش از 1600 مشتری دارد که مجموعاً 7.1 میلیارد دلار ارزش قرارداد دارد. این در مقایسه با 9 ماه پیش که شرکت اعلام کرد 1200 مشتری و 5.2 میلیارد دلار ارزش کل قرارداد دارد، بیشتر است.

تحلیلگران می‌گویند که اطلاعیه‌های روز سه‌شنبه به تکمیل مجموعه خدمات HPE GreenLake کمک می‌کند و مشتریان سازمانی را قادر می‌سازد تا یک ابر هیبریدی را آسان‌تر پیاده‌سازی کنند.

HPE در ابتدا GreenLake را برای ارائه سرورها و ذخیره سازی از طریق یک مدل مبتنی بر اشتراک راه اندازی کرد. استیو مک‌داول، تحلیلگر ارشد داده و ذخیره‌سازی در Moor Insights & Strategy، گفت: سپس با گذشت زمان، آن‌ها ویژگی‌ها و عملکردهای بیشتری را برای ساده‌سازی مدیریت فناوری اطلاعات اضافه کرده‌اند و به شرکت‌ها تجربه‌ای مبتنی بر نرم‌افزار فشاری و شبیه به ابر را می‌دهند. مصاحبه با Data Center Knowledge.

به عنوان مثال، HPE GreenLake برای پشتیبان گیری و بازیابی، که روز سه شنبه اعلام شد، به شرکت ها امکان می دهد از بارهای کاری درون محل خود در خدمات وب آمازون (AWS) نسخه پشتیبان تهیه کنند، در حالی که سرویس HPE GreenLake برای HCI، که روز سه شنبه نیز رونمایی شد، به سازمان ها امکان می دهد بارهای کاری را به وب سایت آمازون منتقل کنند. او گفت که ابر عمومی

مطالب پیشنهادی  کاکس موافقت می کند تا واحد سازمانی ارائه دهنده فیبر EQT Segra را خریداری کنید

آنچه که آنها اعلام کرده اند، ادامه تکامل گرین لیک است. از نظر عملکرد چند ابری گام های زیادی به جلو برداشته شده است. مک داول گفت: این برای HPE بسیار مهم است، زیرا آنها همچنان در حال پیشی گرفتن از رقبای خود در ارائه آن تجربه ابری هستند. اکنون، هر فروشگاه فناوری اطلاعات آن را نمی‌خواهد. برخی فقط سرور و ذخیره سازی می خواهند. اما برای کسانی که واقعاً این چشم انداز را می خرند، این مجموعه ای عالی از اعلامیه ها است.»

HPE GreenLake برای شرکت ابر خصوصی

Lall از HPE گفت که اعلامیه اصلی این شرکت در روز سه شنبه، HPE GreenLake آن برای شرکت های ابر خصوصی است. این شرکت گفت که این سرویس ابر خصوصی سلف سرویس را برای برنامه های کاربردی ابری و سنتی برای سازمان ها فراهم می کند.

“مقیاس کردن آن بسیار آسان است. ما می‌توانیم در موارد خاص ظرفیت را از قبل تأمین کنیم.» “مشتریان توانایی استقرار در چند دقیقه را دارند، بنابراین اگر می‌خواهند یک VM یا کانتینرها را اجرا کنند، واقعاً می‌توانند آن را در عرض چند دقیقه تهیه کنند و شروع به کار کنند.”

شرکت HPE GreenLake برای Private Cloud Enterprise یک سرویس مدیریت شده است که شامل مدیریت کامل چرخه عمر، از جمله نصب، تهیه، به روز رسانی سیستم عامل، عملیات تعمیر و نگهداری، جایگزینی سخت افزار، برنامه ریزی رشد و پشتیبانی است. از طریق یک پورتال مدیریت یکپارچه، سازمان ها به راحتی می توانند ظرفیت، استفاده و هزینه ها را پیگیری کنند.

مت کیمبال، تحلیلگر ارشد مرکز داده در Moor Insights & Strategy، گفت که Private Cloud Enterprise مجموعه‌ای از سخت‌افزار، نرم‌افزار و خدمات حرفه‌ای موجود HPE را ارائه می‌کند که قبلاً ارائه کرده‌اند. آنها هرگز آنها را در یک بسته ارائه نکرده اند.

کیمبال به DCK گفت: «این ترکیبی از چیزهایی است که قبلاً فروخته‌اند، اما روشی است که آن‌ها را بسته‌بندی می‌کنند، ادغام می‌کنند، آن را مدیریت می‌کنند و صورت حساب می‌دهند که آن را منحصربه‌فرد می‌کند.

مطالب پیشنهادی  سازندگان تراشه آسیا با استفاده از زغال سنگ و گاز Imperil Climate Goals | دانش مرکز داده

کیمبال معتقد است که این پیشنهاد برای بسیاری از سازمان‌های فناوری اطلاعات سازمانی که تحت فشار برای دنبال کردن تحول دیجیتال هستند، مورد توجه قرار خواهد گرفت. او گفت که برای انجام تحول دیجیتال، آنها باید با تحول فناوری اطلاعات شروع کنند، اما ساخت یک ابر خصوصی و تکرار سهولت استفاده از یک ابر عمومی دشوار است.

برای مثال، شرکت‌ها ممکن است محیط‌های مجازی، کانتینری و فلزی خالی از هم داشته باشند، اما ابزارهای مدیریت این محیط‌ها از هم جدا هستند. او گفت که ممکن است آن را برای ارائه منابع مورد نیاز کاربران از طریق یک مدل سلف سرویس، مانند یادگیری ماشین به عنوان یک سرویس، تنظیم نکرده باشند.

کیمبال گفت، پیشنهاد ارزش HPE این است که آنها می توانند آن را برای شرکت ها بسازند و مدیریت کنند.

«سازمان‌های فناوری اطلاعات به ندرت می‌توانند نقاط یکپارچه‌سازی مناسبی را برای همکاری همه این ابزارها پیدا کنند. آنچه که HPE می گوید این است که ما از همه اینها برای شما مراقبت خواهیم کرد. ما کتابخانه‌های API را می‌دانیم و می‌دانیم کجا باید ادغام شود. ما به جای اینکه سعی کنید ساعت‌ها را در تلاش برای تنظیم و بهینه‌سازی آن تلف کنید، تمام کارهای پشتیبان را برای شما انجام می‌دهیم.”

HPE گفت که پیشنهادات جدید GreenLake، از جمله HPE GreenLake برای Private Cloud Enterprise، در سپتامبر 2022 در دسترس خواهد بود.

این شرکت روز دوشنبه همچنین اعلام کرد که شریک دیرینه اش IBM Red Hat در حال پیوستن به اکوسیستم HPE GreenLake است. این شرکت ها گفتند که این شرکت ها برای ترکیب پلت فرم لبه به ابر GreenLake با فناوری های منبع باز Red Hat مانند Red Hat OpenShift، Red Hat Enterprise Linux و Red Hat Ansible Automation Platform همکاری خواهند کرد.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور