چگونه به کسب و کارهای کوچک سنگاپور کمک می کنیم تا دیجیتالی شوند

FotoHub یکی از 50 کسب و کار محلی است که در DPP شرکت کرده است. امروز، ما آنها را در اولین رویداد رشد با Google برای شرکت‌های کوچک و متوسط ​​(SMEs) جشن گرفتیم. سایر شرکت کنندگان شامل آلوین تان، وزیر دولت، وزارت تجارت و صنعت و وزارت فرهنگ، جامعه و جوانان، شرکای صنعتی و صاحبان مشاغل محلی بودند. DPP تنها یکی از بسیاری از ابتکارات آموزشی دیجیتالی است که ما در سنگاپور معرفی کرده‌ایم، و تلاش‌های آموزشی ما در مجموع به بیش از 9400 کسب‌وکار محلی از سال 2020 کمک کرده است.

همانطور که بازار همچنان در حال تکامل است، ما متعهد به ادامه حمایت خود از SME ها هستیم. در اینجا سه ​​جدیدترین ابتکارات مهارتی ما است که در رویداد امروز اعلام کردیم.

15000 بورسیه گواهی شغلی Google برای مشاغل سنگاپور

شرکت های کوچک و متوسط ​​سنگاپور بیش از 70 درصد از نیروی کار محلی را استخدام می کنند و بیش از 40 درصد از تولید ناخالص داخلی کشور را تشکیل می دهند. با این حال، طبق گزارش های محلی، بیش از 60 درصد از SME ها هنوز فناوری های دیجیتال را به کار نگرفته اند.

برای سهولت دسترسی بیشتر به فرصت‌های آموزشی، 15000 بورسیه گواهی شغلی Google (GCC) را تا دسامبر 2024 بدون هیچ هزینه‌ای برای 300 کسب‌وکار محلی در بخش‌های مختلف از جمله خرده‌فروشی، فناوری و سفر تمدید می‌کنیم. GCC برنامه‌های یادگیری دیجیتال انعطاف‌پذیر برای کسانی است که به دنبال مهارت‌های مورد نیاز برای بازاریابی دیجیتال، تجارت الکترونیک، پشتیبانی فناوری اطلاعات و غیره هستند. تجربه قبلی اختیاری است و فراگیران در سه تا شش ماه تحصیل پاره وقت مدرک معتبر صنعت را به دست خواهند آورد.

مطالب پیشنهادی  روش های جدید برای رزرو هتل و دسترسی به مسافران

دولت و شرکای صنعتی مانند Enterprise Singapore و SG Tech به اعطای این بورسیه ها کمک می کنند و ما از SME هایی که علاقه مند به استفاده از این بورسیه ها هستند دعوت می کنیم تا درخواست دهند.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور