چگونه به انتخابات 2024 ایالات متحده نزدیک می شویم

در سال آینده، تعدادی از انتخابات برجسته – از جمله انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده – در سراسر جهان برگزار می شود. ما سال ها از انتخابات در محصولات خود حمایت و محافظت می کنیم و عمیقاً به این کار متعهد هستیم.

در سال 2024، ما به تلاش‌های خود برای محافظت از پلتفرم‌های خود، کمک به مردم در تصمیم‌گیری آگاهانه، ارائه اطلاعات با کیفیت بالا به رأی‌دهندگان و تجهیز کمپین‌ها به بهترین امنیت در کلاس خود ادامه خواهیم داد. ما این کار را با تمرکز بیشتر بر نقش هوش مصنوعی (AI) انجام خواهیم داد. مانند هر فناوری در حال ظهور، هوش مصنوعی فرصت ها و همچنین چالش های جدیدی را ارائه می دهد. به‌ویژه، مدل‌های هوش مصنوعی ما تلاش‌های ما برای مبارزه با سوء استفاده را افزایش می‌دهند، از جمله توانایی ما برای اجرای سیاست‌هایمان در مقیاس. اما ما همچنین در حال آماده شدن برای این هستیم که چگونه می تواند چشم انداز اطلاعات نادرست را تغییر دهد. در اینجا نحوه نزدیک شدن ما به این چالش های جدید آمده است:

محافظت از سیستم عامل های ما در برابر سوء استفاده

در طی چندین سال گذشته، ما از انتخابات های متعددی در سطح جهانی حمایت کرده ایم و با گذراندن هر دوره انتخابات، همچنان به استفاده از آموخته های جدید برای بهبود حفاظت از محتوای مضر و ایجاد تجربیات قابل اعتماد ادامه می دهیم.

برای محافظت از پلتفرم‌های خود، ما سیاست‌های طولانی مدتی داریم که نحوه برخورد ما با حوزه‌هایی مانند رسانه‌های دستکاری شده، نفرت و آزار، تحریک به خشونت، و ادعاهای آشکارا نادرست را که می‌تواند فرآیندهای دموکراتیک را تضعیف کند، نشان می‌دهد. برای بیش از یک دهه، ما از طبقه‌بندی‌کننده‌های یادگیری ماشینی و هوش مصنوعی برای شناسایی و حذف محتوایی که این خط‌مشی‌ها را نقض می‌کند، استفاده کرده‌ایم. و اکنون، با پیشرفت‌های اخیر در مدل‌های زبان بزرگ (LLM)، ما در حال آزمایش ساختن سیستم‌های اجرایی سریع‌تر و سازگارتر هستیم. نتایج اولیه نشان می‌دهد که این ما را قادر می‌سازد زیرک بمانیم و در هنگام ظهور تهدیدات جدید سریع‌تر اقدام کنیم.

ما همچنین بر روی اتخاذ یک رویکرد اصولی و مسئولانه برای معرفی محصولات هوش مصنوعی مولد تمرکز کرده ایم – از جمله Search Generative Experience (SGE) و Bard – که در آن تست خطرات ایمنی از آسیب پذیری های امنیت سایبری گرفته تا اطلاعات غلط و انصاف از اوایل سال آینده، به منظور آماده سازی برای انتخابات 2024 و به دلیل احتیاط فراوان در مورد چنین موضوع مهمی، ما انواع پرسش های مربوط به انتخابات را که Bard و SGE به آنها پاسخ خواهند داد، محدود خواهیم کرد.

کمک به افراد برای شناسایی محتوای تولید شده توسط هوش مصنوعی

برای کمک به افراد در تشخیص رسانه‌هایی که ممکن است واقع‌بینانه به نظر برسند، اما در واقع توسط هوش مصنوعی تولید شده‌اند، چندین ابزار و حفاظت‌های جدید از جمله:

  • افشای تبلیغات: ما اولین شرکت فناوری بودیم که از تبلیغ‌کنندگان انتخاباتی خواستیم تا زمانی که تبلیغاتشان حاوی محتوای مصنوعی واقعی است که به‌صورت دیجیتالی تغییر یا تولید شده است، از جمله با ابزارهای هوش مصنوعی، آشکارا افشا کنند.
  • برچسب های محتوا: در ماه‌های آینده، YouTube از سازندگان می‌خواهد که چه زمانی محتوای واقعی تغییریافته یا مصنوعی ایجاد کرده‌اند، فاش کنند، و برچسبی را برای افراد نشان می‌دهد که محتوایی که تماشا می‌کنند چه زمانی مصنوعی است.
  • زمینه اضافی:
  • واترمارک دیجیتال: SynthID، ابزاری در نسخه بتا از Google DeepMind، مستقیماً یک واترمارک دیجیتال را در تصاویر و صداهای تولید شده توسط هوش مصنوعی تعبیه می‌کند.

ارائه اطلاعات با کیفیت بالا به رای دهندگان

در طول انتخابات، مردم به جستجوی اطلاعات در مورد نامزدها، مهلت های ثبت نام رای دهندگان، محل محل رای گیری خود و موارد دیگر می پردازند. در اینجا برخی از روش‌هایی وجود دارد که به افراد کمک می‌کنیم تا آنچه را که نیاز دارند، آسان کنیم.

  • جستجو کردن: هنگامی که افراد موضوعاتی مانند نحوه و مکان رای دادن را جستجو می کنند، به کار با شرکای مانند Democracy Works ادامه می دهیم تا اطلاعات معتبر از دفاتر انتخابات ایالتی و محلی را در بالای نتایج جستجو نشان دهیم. و مانند انتخابات قبلی ایالات متحده، ما در حال همکاری با آسوشیتدپرس برای ارائه نتایج معتبر انتخابات در Google هستیم.
  • اخبار: در سال 2022، ویژگی‌های اخبار اضافی را راه‌اندازی کردیم تا به خوانندگان کمک کنیم اخبار معتبر محلی و منطقه‌ای را از ایالت‌های مختلف درباره انتخابات در سراسر کشور کشف کنند.
  • یوتیوب: YouTube تلاش خواهد کرد تا اطمینان حاصل کند که اقدامات مناسب برای ارتباط مردم با اخبار و اطلاعات انتخاباتی با کیفیت بالا وجود دارد. ادامه مطلب را اینجا بخوانید.
  • نقشه ها: اگر یک مکان محل نظرسنجی باشد، به وضوح مشخص خواهیم کرد تا پیدا کردن و پیمایش در آن آسان شود. برای جلوگیری از ارسال هرزنامه توسط بازیگران بد به مکان‌های مربوط به انتخابات در Maps، ما در مکان‌هایی مانند ساختمان‌های اداری دولتی، محافظت‌های پیشرفته‌تری را برای محتوای ارائه‌شده اعمال خواهیم کرد.
  • تبلیغات: مدت‌هاست که ما از تبلیغ‌کنندگانی که می‌خواهند تبلیغات انتخاباتی اجرا کنند (فدرال و ایالتی) می‌خواهیم فرآیند تأیید هویت را طی کنند و یک افشای درون آگهی داشته باشند که به وضوح نشان می‌دهد چه کسی برای آگهی پرداخت کرده است. این تبلیغات همچنین در گزارش شفافیت تبلیغات سیاسی ما ظاهر می‌شوند.

همکاری برای تجهیز کمپین ها به بهترین امنیت در کلاس

انتخابات با افزایش خطرات امنیت سایبری همراه است. برنامه حفاظت پیشرفته ما – قوی‌ترین مجموعه حفاظت‌های سایبری ما – برای مقامات منتخب، نامزدها، کارمندان مبارزات انتخاباتی، روزنامه‌نگاران، کارکنان انتخابات و سایر افراد در معرض خطر در دسترس است. ما از گسترش همکاری دیرینه خود با Defending Digital Campaigns (DDC) برای ارائه کمپین ها با ابزارهای امنیتی مورد نیاز برای ایمن ماندن آنلاین، از جمله ابزارهایی برای پیکربندی سریع ویژگی های امنیتی Google Workspace، هیجان زده هستیم. در سال 2023، از طریق شرکای مانند DDC، ما همچنین 100000 کلید امنیتی رایگان Titan را بین کاربران پرخطر توزیع کردیم و سال آینده نیز متعهد شدیم که 100000 کلید امنیتی جدید Titan خود را ارائه دهیم. علاوه بر این، تا به امروز، پروژه امنیت کمپین ما به آموزش بیش از 9000 مقام کمپین و انتخابات در سراسر طیف سیاسی در بهترین شیوه های امنیت دیجیتال کمک کرده است.

گروه تحلیل تهدید (TAG) و اطلاعات Mandiant ما به شناسایی، نظارت و مقابله با تهدیدات نوظهور، از عملیات نفوذ هماهنگ گرفته تا کمپین‌های جاسوسی سایبری علیه نهادهای پرخطر کمک می‌کنند. به عنوان مثال، در هر روز، TAG بیش از 270 گروه مهاجم هدفمند یا مورد حمایت دولت را از بیش از 50 کشور ردیابی می کند. ما یافته های مربوطه خود را به طور مداوم منتشر می کنیم تا بخش عمومی و خصوصی را هوشیار و به خوبی آگاه کنیم. Mandiant همچنین به سازمان‌ها کمک می‌کند تا برنامه‌های امنیت انتخاباتی جامع بسازند و دفاع خود را با ابزارهای جامع، از خدمات ارزیابی سازش پیشگیرانه گرفته تا ردیابی اطلاعاتی تهدیدات در عملیات اطلاعات، تقویت کنند.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور