چگونه ما با یک راه حل قدرتمند هوش مصنوعی

به ایالات متحده کمک کردیم تا بهتر رای بیاورد

 عکس نمایه نویسنده

pratyushrajPratyush Raj

< بنیانگذار قدرتمندترین جستجوی ویدیوی مبتنی بر هوش مصنوعی جهان @ http://TalkToVideos.com | "سوت پرواز" | 500K + بارگیری "

همه چیز از آنجا شروع شد که من و دوستم در مورد موقعیت های سیاسی در کشورهای مختلف و تأثیر آنها در سطح جهان گپ می زدیم. من که از نظر سیاسی مطلع بودم (یا این همان چیزی است که من در آن زمان فکر می کردم) ، در مورد موضوعات مختلف ادعای بسیار جسورانه ای داشتم که همان پاسخ جسورانه ای را از دوستم دریافت می کردم و 1 ساعت بعد بحث سختی در مورد درست و غلط بودن داشتیم . افسوس ، تلفن را قطع کردیم.

بعداً آن روز آشتی کردیم و درباره آن فکر کردیم. حتی تحصیل کرده ، خودمان در مورد موضوعات مختلف بسیار ناآگاه هستیم. زمانی که داریم محدود است و نمی توانیم مطمئن باشیم که چه کسی در مورد یک مسئله خاص گفته است ، اخبار منبع حقیقت بی طرفانه بود اما اکنون این نیز به آرامی انجام می شود محو شدن. ما که یک فرد فنی هستیم ، درمورد مقابله با این مشکل فکر کردیم.

معرفی TrumpvsBiden که در آن فرد می تواند سوالی بپرسد و مستقیماً از آنها پاسخ بگیرد. نیازی به گوش دادن به یک کانال خبری دارای نظر یا خواندن مقاله ای مغرضانه نیست ، این به شما کمک می کند تا بی نظمی را برهم بزنید و آگاهانه تر انتخاب کنید ، بیایید آن را عملی ببینیم. پیوند وب سایت: [ ترامپ در برابر بایدن ]

بیایید بپرسیم:
آیا مالیات را افزایش می دهید؟

و اینک فیلم دقیق را از دونالد ترامپ گرفتیم و آن هم به طور خودکار از لحظه دقیق 55:01 دقیقه شروع می شود اینجا جایی است که او در مورد آن صحبت کرد) ، فیلمهای جایگزین حاوی نظر جو بایدن هستند.

حتی می توانید از یک شخص مستقیم بپرسید به عنوان مثال: جو بایدن

موضع بایدن در مورد نژادپرستی در سیستم قضایی چیست؟

از این شکست اخیر خشن در AI و NLP برای فراتر رفتن از کلمات کلیدی و معنایی زبان طبیعی را می فهمد.

نه تنها این ، ما قبلاً 20+ س importantال مهم از قبل جمع شده را نیز آورده ایم به طوری که افراد می توانند به راحتی پاسخ های خود را مرور کنند ، شما می توانید از هر چیزی که آنها گفته اند یا در مورد آن صحبت کرده اند س askال کنید.

من به عنوان یک کاربر آگاه ، آن را بسیار سریعتر و مفید تر یافته ام ، این به من کمک می کند تا به طور قابل توجهی شلوغی را برش دهم و مستقیماً به نکاتی که هر نامزد انتخاب می کند ، پی ببرم.

این باعث می شود من از اطلاعات غلط نجات پیدا کنم.

پیوندها و کف زدن ها را در گسترش این کلمه و کمک به ما در ارتباط با افراد بیشتر به اشتراک بگذارید

پیوند وب سایت: [ترامپ در مقابل بایدن]
LinkedIn: [Pratyush Raj]
Twitter: [Pratyush Raj]