چگونه Chrome را برای کمک به کسب و کارها طراحی کردیم

کسب‌وکارها در سرتاسر جهان برای انجام کارها به صورت ایمن و مشترک به Chrome متکی هستند – هم در خانه و هم در دفتر. و این به دلیل کارمندان Google است که هر روز تلاش می‌کنند تا مطمئن شوند کاربران سازمانی با استفاده از Chrome به صورت آنلاین ایمن می‌مانند.

ما با رابرت شیلد، یک کارمند قدیمی Chrome Google و مدیر مهندسی تیم مرورگر Chrome Enterprise گپ زدیم تا دیدگاه خودی را در مورد چگونگی تکامل Chrome برای تبدیل شدن به یک مرورگر ایمن برای کسب و کارها به دست آوریم.

چرا کروم تصمیم گرفت در ساخت مرورگر برای مشاغل سرمایه گذاری کند؟

در اوایل متوجه شدیم که کسب و کارها نیازهای خاصی برای مدیریت Chrome برای نیروی کار بزرگ دارند. مدت کوتاهی پس از راه‌اندازی اولیه Chrome، انواع قابلیت‌های مدیریت سازمانی مانند Chrome Browser Cloud Management و راه‌حل‌های بدون اعتماد مانند BeyondCorp Enterprise را اضافه کردیم تا به کنترل‌های امنیتی اضافه شده، توزیع نرم‌افزار و پشتیبانی از مرورگرهای قدیمی کمک کنیم.

چگونه نیازهای امنیتی مرورگر کسب و کارها در طول سال ها تغییر کرده است؟

روش کار ما به شدت تغییر کرده است، از سیستم های قدیمی متصل از طریق شبکه های خصوصی به محاسبات ابر محور. اکنون کارگران باید از هر کجا و در انواع مختلف دستگاه ها به داده ها دسترسی داشته باشند. در حالی که این تغییر انعطاف‌پذیری و بهره‌وری بیشتری را برای سازمان‌ها به ارمغان می‌آورد، آن‌ها را ملزم می‌کند تا برای ایمن کردن داده‌های خود سخت‌تر تلاش کنند.

درخواست‌های خاصی که از متخصصان فناوری اطلاعات و امنیت با استفاده از Chrome در محیط‌های سازمانی مدرن دریافت می‌کنید چیست؟

مشتریان به ما می گویند که نیاز فزاینده ای به دسترسی ایمن به داده های میزبانی شده در فضای ابری دارند، بنابراین ما ابزارهایی را برای جلوگیری از از دست رفتن داده ها درست در مرورگر ارائه می دهیم. ما همچنین ادغام Chrome را با ارائه دهندگان راه حل امنیتی محبوب مانند Splunk، CrowdStrike و Palo Alto Networks برای کسب و کارها آسان می کنیم. این به مشتریان اجازه می دهد تا درک عمیق تری از تهدیدات بالقوه مضری که کاربرانشان در وب با آن مواجه می شوند به دست آورند و در تلاش های اصلاحی خود فعال تر باشند.

روی چه چیزی کار می کنید که بیشتر شما را هیجان زده می کند؟

ما واقعاً روی کمک به کسب‌وکارها متمرکز شده‌ایم که از کل پشته محاسباتی خود محافظت کنند، از خدمات ابری گرفته تا رایانه‌های رومیزی، لپ‌تاپ‌ها و تلفن‌های مورد استفاده کارگران. با سرعت گرفتن بارهای کاری ابری در سال‌های آینده، ما در حال سرمایه‌گذاری روی ادغام‌های فشرده‌تر بین Chrome و مجموعه کامل ابزارها و سرویس‌های امنیتی هستیم که سازمان‌ها هر روز از آنها برای ارائه امنیت کامل برای کاربران و داده‌ها استفاده می‌کنند. دیدن تکامل مرورگر برای ایفای نقش فعال در ایمن سازی محیط های تجاری، هیجان انگیز است.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور