چگونه تعهد خود را به تعلق در سال 2023 عمیق تر کردیم

من همیشه بر این باور بودم که ساختن دنیایی که در آن همه حس تعلق مشترک داشته باشند به این معنی است که مطمئن شویم هر فرد آنچه را که برای پیشرفت نیاز دارد دارد. امسال ما به کار چندین ساله خود ادامه دادیم تا این باور را عملی کنیم و پل هایی برای ارتباط، فرصت، دسترسی و دانش بیشتر ایجاد کنیم – تا همه بتوانند به پتانسیل کامل خود دست یابند. کار ما برای اطمینان از اینکه همه می‌توانیم انجام دهیم و به بهترین شکل ممکن دست پیدا کنیم، به پایان نرسیده است. و همانطور که به سال 2023 نگاه می کنیم، می خواهم سه راه را به اشتراک بگذارم که ما این کار را برای حمایت از کارمندان خود در Google و مردم سراسر جهان در این سال به جلو بردیم:

1. با ایجاد مسیرهای فرصت آموزشی و اقتصادی در جامعه

ما امسال با تعدادی از شرکا کار کردیم تا افراد بیشتری را به تجربیات آموزشی و فرصت‌های توسعه‌ای که می‌تواند به آنها در ایجاد مهارت‌ها، کسب‌وکار و خلاقیت کمک کند، متصل کنیم. با مشارکت انجمن علوم و مهندسی سرخپوستان آمریکا، ما تجربه تحقیقاتی فراگیر را راه اندازی کردیم، برنامه ای که برای گسترش آگاهی و دسترسی به تحقیقات علوم کامپیوتر برای دانشجویان بومی و بومی طراحی شده است. و از طریق Grow with Google، ما به Technolochicas کمک کردیم تا تأثیر خود را از مکزیک به ایالات متحده گسترش دهد – و به 1000 لاتین جوان دیگر اجازه داد تا مهارت‌ها و تجربیات خود را برای دنبال کردن حرفه در STEM توسعه دهند.

کار ما به فرصت های اقتصادی نیز دامن زد. صندوق مؤسس زنان استارت‌آپ «گوگل» که امسال راه‌اندازی شد، به زنان کارآفرین در آسیا اقیانوسیه که از هوش مصنوعی استفاده می‌کنند کمک می‌کند تا کسب‌وکار خود را در هند، ژاپن و کره توسعه دهند، که به مسائل مهمی از سلامت روان تا ناامنی مسکن رسیدگی می‌کنند.

2. با تقویت روی رمپ به یک Google نماینده و متصل تر

در سرتاسر محل کارمان، ابزارهای جدیدی ساختیم و به نقاط عطف هیجان انگیزی دست یافتیم، زیرا به تلاش‌هایمان برای ایجاد Google ادامه می‌دهیم که در آن همه احساس می‌کنند از بهترین کارشان حمایت می‌شوند. ایجاد نیروی کاری که نماینده دنیای متنوع ما باشد قطعه مهمی است.

گزارش سالانه تنوع ما در سال جاری نشان داد که به هدف تعهد برابری نژادی خود یعنی افزایش نمایندگی رهبری سیاه‌پوستان، لاتین تبارها و بومیان آمریکایی گوگل تا 30 درصد، سه سال زودتر از هدف 2025 خود دست یافتیم. ما همچنین به بالاترین میزان نمایندگی زنان در نقش‌های فنی، غیرتکنولوژیکی و رهبری در سطح جهان دست یافتیم.

و برنامه عضویت ما برای سیاه‌پوستان Google، The Collective – همچنین بخشی از تعهدات حقوقی نژادی ما – به بیش از 1800 شرکت‌کننده در سراسر ایالات متحده، استرالیا، برزیل، کانادا، ایرلند، سنگاپور، آفریقای جنوبی و بریتانیا رسید. با 97٪ این تجربه ارزش وقت خود را.

در سخت ترین لحظات نیز برای حمایت از کارمندان Google حاضر شدیم. از آنجایی که مردم در اسرائیل، غزه و سراسر جهان همچنان عمیقاً تحت تأثیر حمله تروریستی و جنگ متعاقب آن قرار دارند، ما برای حمایت از کارمندان خود و همچنین تأمین امداد و منابع حیاتی با توسعه بحران تلاش کردیم.

3. با افزایش دسترسی، مفید بودن و نمایندگی در محصولات ما

ما به توسعه محصولات و حمایت از تحقیقاتی ادامه دادیم که پتانسیل فوق‌العاده فناوری را برای ارتباط افراد بیشتر با اطلاعات و تجربیاتی که به آنها کمک می‌کند بیشتر انجام دهند را نشان می‌دهد و به روش‌هایی که با شخصیتی که هستند طنین‌انداز می‌کند.

با مشارکت کنگره ملی سرخپوستان آمریکا و گروه منابع کارکنان شبکه بومی و بومی Google (GAIN)، یافتن مشاغل متعلق به بومی را در جستجو و Maps از طریق ویژگی جدید متعلق به بومی‌ها آسان‌تر کردیم. این ادامه تلاش‌های ما برای کمک به رشد کسب‌وکارها از طریق فن‌آوری و ساخت محصولاتی است که منعکس‌کننده تنوع کاربران ما است و به محصولات موجود متعلق به آسیایی، سیاه‌پوستان، معلولان، متعلق به لاتین، LGBTQ+، متعلق به کهنه‌کارها و ویژگی های کسب و کار متعلق به زنان

در Maps، اکنون ویژگی مکان‌های قابل دسترس خود را بدون نیاز به شرکت نشان می‌دهیم، تشخیص می‌دهیم چه زمانی یک مکان ورودی بدون پله دارد. در حال استفاده از ویلچر یا هل دادن کالسکه هستید.

و از طریق Project Elevate Black Voices، اولین مشارکت در نوع خود با دانشگاه هاوارد که در سال جاری راه اندازی شد، ما به ایجاد فناوری گفتار پاسخگوتر و تجربیات محصول برای جوامع سیاه پوست کمک می کنیم.

ما برای ادامه یادگیری، ایجاد و مشارکت در سال 2024 برای تعمیق کارمان هیجان‌زده هستیم، به مردم کمک می‌کنیم در کشف کامل پتانسیل‌های خود و باز کردن امکانات جدیدی که دنیای مشترک ما را تقویت می‌کند احساس ارتباط بیشتر و حمایت بهتری داشته باشند.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور