چگونه از طریق نوآوری به حریم خصوصی دست یابیم

باز نگه داشتن اینترنت، خصوصی و ایمن، هسته اصلی هر کاری است که انجام می دهیم. به همین دلیل است که ما رویکرد محاسبات محافظت شده خود را در تلاش‌های صنعتی بزرگ‌تر نیز مانند پروژه Privacy Sandbox استفاده می‌کنیم. با استفاده از انواع راه‌حل‌های فنی تقویت‌کننده حریم خصوصی، از جمله پردازش روی دستگاه، محیط‌های اجرایی قابل اعتماد و نشانه‌های دولتی خصوصی، Privacy Sandbox از حریم خصوصی کاربران به صورت آنلاین محافظت و تقویت می‌کند و در عین حال ابزارهایی را که به توسعه‌دهندگان و کسب‌وکارها برای رشد کسب‌وکارشان نیاز دارند، می‌دهد.

به طور مشابه، ما تلاش‌های گسترده‌ای را در صنعت برای فعال کردن ورود بدون رمز عبور در همه دستگاه‌ها، وب‌سایت‌ها و برنامه‌ها در هر پلتفرمی با استفاده از قابلیت‌های امنیتی دستگاه‌های شما مانند Touch ID و Face ID انجام می‌دهیم. کلیدهای عبور به رفع نگرانی‌های امنیتی مهم مرتبط با احراز هویت مبتنی بر رمز عبور کمک می‌کنند و ما از محاسبات محافظت‌شده برای کمک به ایمن نگه‌داشتن اطلاعات کاربری رمز عبور شما و در کنترل انحصاری شما کمک می‌کنیم.

محاسبات محافظت شده راه را برای نسل بعدی تجربیات نوآورانه هموار می کند، در حالی که سطح حریم خصوصی و ایمنی را بالا می برد. محاسبات محافظت شده با به حداقل رساندن مقدار داده های ذخیره شده، شناسایی آن ها به گونه ای که به کاربر مرتبط نباشد، و دسترسی دیگران به آن را محدود می کند، از لحاظ فنی حریم خصوصی و ایمنی داده های شما را تضمین می کند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد نحوه محافظت از حریم خصوصی شما، از مرکز ایمنی دیدن کنید.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور