نحوه استفاده از Shopify Magic & Sidekick AI (+ نکات و مثال‌ها!)

همانطور که هوش مصنوعی (AI) بیشتر به یک ستون اصلی در صنعت بازاریابی تبدیل می شود، ابزارهای جدید به چپ و راست ظاهر می شوند. هدف این ابزارها ساده کردن کارهای خسته کننده برای بازاریابان و کاربران است. یکی از جدیدترین موارد اضافه شده Shopify Magic است.

Shopify Magic یک ابزار هوش مصنوعی است که کاربران می توانند در پلتفرم Shopify برای کارهای مختلف از آن استفاده کنند. اگر کسب‌وکاری هستید که به دنبال بهبود تجربه Shopify خود هستید، ممکن است دانستن آن یک گزینه عالی باشد.

این صفحه نحوه استفاده از Shopify Magic را برای کمک به رونق فروشگاه خود توضیح می دهد.

نحوه استفاده از Shopify Magic

برای اطلاعات بیشتر در مورد Shopify AI به ادامه مطلب مراجعه کنید. یا اگر می خواهید با یک متخصص در مورد استفاده از هوش مصنوعی در استراتژی بازاریابی خود چت کنید، همین امروز به صورت آنلاین با ما تماس بگیرید!

ایمیل های خودی مدیر بازاریابی ما را از دست ندهید!

پیوستن 200000 بازاریابان هوشمند و داغ‌ترین اخبار و اطلاعات بازاریابی ماه را مستقیماً در صندوق ورودی خود دریافت کنید!

ایمیل خود را در زیر وارد کنید:

فرم اشتراک درون خطی – CTA 72

*” فیلدهای الزامی را نشان می دهد

(نگران نباشید، ما هرگز اطلاعات شما را به اشتراک نخواهیم گذاشت!)

Shopify Magic چیست؟

Shopify Magic یک ابزار هوش مصنوعی است که توسط Shopify ایجاد شده است تا به کاربران پلتفرم کمک کند کارهایی مانند نوشتن، انتشار و ایجاد لیست محصولات با هوش مصنوعی را خودکار کنند.

عرضه اولیه Shopify Magic بیشتر به نوشتن و ایجاد محتوا مربوط می شود. مشاغلی که از Shopify Magic استفاده می کنند می توانند توضیحات محصول و سایر محتوای نوشتاری را در سایت ایجاد کنند.

Shopify Sidekick AI چیست؟

Shopify Sidekick یک دستیار هوش مصنوعی در حال توسعه است که به تمام جنبه های رابط Shopify، از ایجاد محتوا گرفته تا اندازه گیری تجزیه و تحلیل کمک می کند. با Sidekick می‌توانید دستوری را در یک ربات چت وارد کنید و مولد هوش مصنوعی به شما کمک می‌کند تا وظایف خود را انجام دهید.

مزایای Shopify AI

مزایای Shopify AI مانند مزایای مربوط به هر ابزار هوش مصنوعی است. کاربران می توانند با امتحان کردن Magic انتظار مزایای زیر را داشته باشند:

  • زمان کمتر مورد نیاز برای توضیحات محصول: با Shopify Magic، می توانید بدون نیاز به نوشتن توضیحات محصول منحصر به فرد آنها را ایجاد کنید. این ویژگی روند را سرعت می بخشد و به شما زمان بیشتری برای تمرکز روی پروژه های دیگر می دهد.
  • لیست دقیق تر محصولات: با Shopify Magic، می‌توانید اطلاعات را مستقیماً در برنامه وارد کنید و از جزئیاتی که می‌دهید، توضیحات تولید شده داشته باشید. به این ترتیب، می توانید مطمئن شوید که تمام جزئیات لازم را ذکر کرده اید.
  • تجربه مشتری بهتر: استفاده از هوش مصنوعی برای ایجاد توضیحات بهتر به این معنی است که مشتریان شما اطلاعات بیشتری را در قالب بهتری دریافت خواهند کرد. شما می توانید ضمن توضیح تمامی ویژگی ها و مزایا، به متقاعد کردن مشتریان برای خرید کمک کنید.
مطالب پیشنهادی  What Is Martech? Marketing Technology Definition & Examples

این ویدیو همچنین مزایای هوش مصنوعی را به طور کلی شرح می دهد:

چگونه یک حساب کاربری Shopify ایجاد کنیم

برای استفاده از ابزار تولید هوش مصنوعی باید یک حساب Shopify داشته باشید. ثبت نام ساده است و Shopify سوالاتی در مورد کسب و کار شما می پرسد تا به شما در ایجاد حساب کاربری کمک کند:

شما می توانید با استفاده از یک دوره آزمایشی رایگان برای مدت زمان محدود یک حساب کاربری ایجاد کنید، اما پس از آن باید یک طرح را از این گزینه ها انتخاب کنید:

پس از ایجاد یک حساب کاربری و پر کردن اطلاعات خود، به ابزار هوش مصنوعی دسترسی خواهید داشت.

نحوه استفاده از Shopify Magic

بنابراین، اکنون که می دانیم Shopify Magic چیست، چگونه می توانید از آن استفاده کنید؟ این بخش نحوه شروع کار با Shopify Magic و همچنین چند کاربرد آن را توضیح می دهد.

1. لیست محصولات را بنویسید

وظیفه اصلی Magic نوشتن متن تولید شده است. وقتی این نماد را در دسترس دارید، به این معنی است که می توانید به مولد هوش مصنوعی دسترسی داشته باشید:

در این صورت می توانید اطلاعاتی را برای افزودن توضیحات محصول به محتوای خود وارد کنید. سپس مولد متن، توضیحاتی را بر اساس اطلاعاتی که ارائه می‌دهید ایجاد می‌کند و می‌توانید متن را تا زمانی که گزینه‌ای را که دوست دارید پیدا کنید، بازسازی کنید:

3. پست های وبلاگ ایجاد کنید

همچنین می توانید از ابزار هوش مصنوعی برای ایجاد پست های وبلاگ در فروشگاه خود استفاده کنید. به عنوان مثال، می توانید از Magic برای تولید عنوان، توضیحات و محتوا استفاده کنید:

مطالب پیشنهادی  نحوه استفاده از Screaming Frog برای SEO (+ ویژگی های کلیدی)

فرض کنید ایده ای برای یک پست وبلاگ دارید، اما مطمئن نیستید که چگونه می خواهید آن را اجرا کنید. استفاده از ژنراتور می تواند شما را از زمین خارج کند و به شما کمک کند ایده خود را به یک قطعه دستکاری شده تبدیل کنید.

4. پیش نویس ایمیل ها

اگر برنامه ایمیل Shopify را نصب کنید، می توانید از مولد هوش مصنوعی برای کمک به ایجاد پیش نویس ایمیل خود برای مشتریان استفاده کنید. توجه: این ویژگی فقط در یک طرح ارتقا یافته در دسترس است. در طول دوره آزمایشی رایگان نمی توانید ایمیل ارسال کنید.

در اینجا نحوه استفاده از آن برای ایجاد خط موضوع آمده است:

اگر از ابتدا شروع می کنید و از قالب ایمیل برای کمپین خود استفاده نمی کنید، می توانید از تولید کننده متن نیز برای ایجاد محتوای متن ایمیل استفاده کنید.

اینها تنها چند راه هستند که می توانید از Shopify Magic برای بهبود محتوای خود استفاده کنید. همچنین می‌توانید به تولیدکننده متن در ویرایشگر تم وب‌سایت دسترسی داشته باشید که به شما امکان می‌دهد سرفصل‌ها، اطلاعیه‌ها، عنوان‌ها و موارد دیگر ایجاد کنید.

5. فروشگاه خود را با Sidekick AI رشد دهید

دانستن نحوه استفاده از Shopify Sidekick AI می تواند به رشد فروشگاه خود کمک کند. از آنجایی که Shopify Sidekick توسط Magic طراحی شده است، از هوش مصنوعی استفاده می کند تا دستیار شخصی شما باشد.

می توانید از Sidekick برای پرسیدن سؤالات در مورد محصولات یا فروشگاه خود استفاده کنید. به عنوان مثال، اگر مطمئن نیستید که چه محصولاتی فروش خوبی دارند، فقط از Sidekick بپرسید:

یا، اگر می‌خواهید ایده‌های محتوایی داشته باشید، فقط از Sidekick خود بپرسید که بهترین گزینه چیست:

در نهایت، می‌توانید از Sidekick برای کارهای تکراری مانند ایجاد کدهای تخفیف استفاده کنید:

این کارهای جزئی و فنی با کمک Sidekick ساده تر می شوند. همراه با تولید متن، می توانید از مزایای Shopify Magic برای بهینه سازی گردش کار خود استفاده کنید.

مطالب پیشنهادی  7 نوع تقسیم بندی بازار که کسب و کار شما می تواند از آنها استفاده کند

3 نکته برای استفاده موثر از هوش مصنوعی Shopify

بنابراین، اکنون شما آماده شروع استفاده از Shopify Magic و Sidekick هستید. در اینجا چند نکته برای حفظ شما در مسیر درست در حین استفاده از این ابزارها آورده شده است.

  1. جزئیات زیادی را اضافه کنید: هنگام استفاده از یک تولید کننده متن، شما تنها منبع اطلاعاتی هستید که در اختیار دارد. مطمئن شوید که تمام جزئیاتی را که می خواهید در متن قرار دهید تا به ایجاد توضیحات با کیفیت کمک کند.
  2. خلاق باش: سعی کنید از کپی و چسباندن متن یکسان برای هر محصول خودداری کنید. از مولد به عنوان ابزاری برای کمک به ایجاد محتوای منحصر به فرد و مفید استفاده کنید.
  3. محتوای خود را ویرایش کنید: اگرچه محتوای هوش مصنوعی به سرعت در حال بهبود است، اما کامل نیست. مطالب خود را بیشتر بخوانید و ویرایش کنید تا حسی انسانی به آن ببخشید.

زمان آن است که سطح فروش خود را افزایش دهید

فهرست طولانی خدمات ما به شما کمک می کند تا با استراتژی های بازاریابی که ثابت شده است معیارهای نهایی مانند درآمد و تبدیل را افزایش می دهد، همه جنبه های کسب و کار خود را رشد دهید.

در 5 سال گذشته، ما بیش از این را مدیریت کرده ایم 12.9 میلیون معاملات در سراسر پایگاه مشتریان ما

آیا آماده‌اید از هوش مصنوعی برای بهبود تجارت خود استفاده کنید؟

اگر می خواهید از هوش مصنوعی برای کسب و کار خود بهره کامل ببرید، کار با تیمی از متخصصان این فرآیند را ساده تر می کند. اینجاست که WebFX می تواند کمک کند!

WebFX 25 سال تجربه دارد که به کسب و کارها کمک می کند تا از فناوری برای بازاریابی کسب و کار خود استفاده کنند. خدمات دیجیتال مارکتینگ ما شامل اتوماسیون و ادغام بازاریابی است تا به شما کمک کند از هر ابزاری بیشترین بهره را ببرید.

ما به شما کمک می کنیم از ابزارهای بازاریابی استفاده کنید و آنها را با برنامه خود برای بهترین نتایج هماهنگ کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد استفاده از Shopify AI، یا هر ابزار هوش مصنوعی دیگری، می توانید همین امروز به صورت آنلاین با ما تماس بگیرید!

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور