نحوه کسب درآمد و استفاده از آنها

برنامه‌های پاداش می‌توانند از نظر کاربردی متفاوت باشند، و برخی از آنها اصلاً ارزش استفاده را ندارند. Google Play Points دارای برخی کاربردهای پنهان است که می تواند زیر رادار پرواز کند – مگر اینکه به دنبال آن باشید. این راهنما شما را با نحوه استفاده از Google Play Points برای بازخرید و پرداخت چیزهایی مانند برنامه‌ها و هدیه‌ها آشنا می‌کند.

کسب امتیاز گوگل پلی

کسب امتیاز Google Play آسان است. همانطور که اتفاق می افتد، هر بار که چیزی از فروشگاه Google Play خریداری می کنید، در نهایت تعداد مشخصی امتیاز دریافت می کنید. میزان امتیازی که از خرید دریافت می‌کنید، مستقیماً به میزان هزینه‌ای که کرده‌اید و به‌عنوان کاربر Google Play Points در چه سطحی هستید، مرتبط است. به عنوان مثال، در پایین ترین سطح – برنز – هر دلاری که خرج می کنید یک امتیاز در ازای آن به شما می دهد.

این همچنین در مورد اشتراک ها نیز صدق می کند. برای مثال، اگر عضو Google One هستید، می‌توانید از خریدهای ماهانه‌ای که هر ماه انجام می‌دهید امتیاز کسب کنید. فرض کنید در سطح 100 گیگابایتی در Google One مشترک شده اید. برای 1.99 دلاری که برای اشتراک خرج می کنید، هر ماه دو امتیاز می شود. این حتی می تواند برای اشتراک هایی که از طریق Google Play خریداری می کنید نیز اعمال شود. هر بار که به صورت خودکار تمدید می‌کنید، هزینه‌های ماهانه برنامه یک مقدار امتیاز به آنها متصل می‌شود. این مورد تا زمانی است که اشتراک از طریق پرداخت Google Play به دست آمده باشد.

نحوه ارتقاء سطح

با کسب امتیاز بیشتر، می توانید در ردیف بالا بروید. هرچه به سطح بالاتری برسید، در هر خرید امتیاز بیشتری کسب خواهید کرد. متأسفانه، بالا رفتن از یک سطح بسیار دشوار است مگر اینکه هزینه زیادی برای برنامه ها، بازی ها، فیلم ها و غیره داشته باشید. حتی اگر اتفاقاً به سمت بالا حرکت کنید، مزایا حداقل هستند و تأثیر زیادی بر درآمد شما ندارند. در بالاترین سطح – پلاتینیوم – به ازای هر دلار خرج شده فقط 1.4 امتیاز کسب می کنید. همانطور که گفته شد، شرایط نادری وجود دارد که در آن سطوح بالاتر جواب می دهد.

در اینجا تمام سطوح و مزایا آمده است:

مرحله امتیاز مورد نیاز نرخ سود به ازای هر دلار
برنز 0 – 149 1 امتیاز
نقره 150 – 599 1.1 امتیاز
طلا 600 – 2999 1.2 امتیاز
پلاتین 3000 به بالا 1.4 امتیاز

آیا امتیازات Google Play منقضی می شود؟

بله، امتیازهای Google Play منقضی می‌شوند. پس از کسب امتیاز، تاریخ انقضای جدیدی در کل شما درج می شود. اگر مدت زمان مشخصی قبل از استفاده از امتیازات بگذرد، آن اعتبار دیگر معتبر نیست. البته، تا زمانی که به کسب امتیاز ادامه دهید، به نظر می رسد تاریخ انقضا بیشتر و بیشتر می شود. فروشگاه Google Play یک هدیه هفتگی برگزار می کند که در آن می توانید به راحتی امتیاز کسب کنید. استفاده از این باعث می شود امتیازات شما منقضی نشود.

استفاده/استفاده از امتیازهای Google Play

استفاده یا استفاده از Google Play Points بسیار آسان است. در واقع، چند راه وجود دارد که می توانید آن را انجام دهید. یک روش در حال حاضر زنده است، در حالی که دیگری ظاهراً در آینده نزدیک ارائه می شود.

بازخرید امتیاز از طریق فروشگاه Google Play

در فروشگاه Google Play، ادعای امتیاز به چند شکل متفاوت است. می‌توانید اعتبار Google Play را که در اصل یک کارت هدیه مجازی است، درخواست کنید. برای هر دلاری که ادعا می کنید، باید از 100 امتیاز استفاده کنید. اگر نمی‌خواهید این کار را انجام دهید، می‌توانید از امتیازات خود برای مطالبه آیتم‌های خاصی در بازی نیز استفاده کنید. هنگامی که از امتیاز برای ادعای یک مورد استفاده می‌کنید، این امتیاز برای حساب بازی شما اعمال می‌شود و دفعه بعد که بازی می‌کنید، کالایی را که خریداری کرده‌اید خواهید دید.

در اینجا نحوه مطالبه اعتبار یا اقلام آمده است:

  1. در دستگاه Android خود، به فروشگاه Google Play.
  2. روی خود ضربه بزنید عکس پروفایل در گوشه سمت راست بالا
  3. یک بخش کوچک با عبارت وجود خواهد داشت امتیاز بازی. روی آن ضربه بزنید.
    • نکته: اگر می‌خواهید موجودی Play Points خود را ببینید، فقط می‌توانید اینجا را ببینید.
  4. ضربه زدن استفاده کنید زیر سطح شما
  5. برای ادعای چیزی، فقط مطمئن شوید که امتیاز دارید و روی آن ضربه بزنید.
    • توجه داشته باشید: اگر برای کالا یا اعتبار کافی داشته باشید، قیمت کاملاً قابل مشاهده خواهد بود. اگر این کار را نکنید، بیشتر مات خواهد بود.
  6. ضربه زدن از امتیاز استفاده کنید.

همچنین، می‌توانید از امتیازات خود برای کمک به امور خیریه، مستقیماً از Google Play استفاده کنید. برای انجام این کار، کافی است به سمت بالا حرکت کنید و دکمه مشخص شده را پیدا کنید کمک های مالی. وقتی روی آن ضربه بزنید، صفحه فقط مؤسسات خیریه ای را نشان می دهد که می توانید به آنها کمک مالی کنید. ارزش این ها بیشتر است، به این معنی که امتیازات شما در هر دلار بیشتر می شود.

بازخرید امتیاز در زمان خرید

روش جدیدی برای بازخرید امتیاز در ماه مارس فاش شد و سرانجام راه خود را به اکثر دستگاه‌های اندرویدی باز کرد. این روش به کاربران این امکان را می‌دهد که به‌جای درخواست جداگانه و استفاده از آن‌ها در فروشگاه Google Play، از امتیازات مستقیماً از پرداخت برنامه استفاده کنند. به عنوان مثال، اگر در حال انجام یک بازی هستید و می خواهید یک آیتم جایزه در بازی بخرید، می توانید این کار را مانند حالت عادی انجام دهید. هنگامی که به صفحه پرداخت رسیدید، می توانید ضربه بزنید از امتیاز استفاده کنید و امتیازهای Google Play را که از قبل دارید استفاده کنید. شما هرگز مجبور نیستید برنامه را ترک کنید. همچنین می توانید هنگام خرید یک برنامه از Play Store برای اولین بار از Play Points استفاده کنید.

این ویژگی ممکن است در دستگاه شما موجود باشد. فقط مطمئن شوید که آخرین نسخه اندروید را اجرا می کنید و به فروشگاه Google Play بروید. فرآیند خرید یک برنامه را بدون انجام این کار انجام دهید و به دنبال آن بگردید از امتیاز استفاده کنید دکمه زیر توضیحات و قیمت برنامه شما چند گزینه برای بازخرید دارید. می‌توانید مبالغ تعیین شده را کاهش دهید – به عنوان مثال، 100 امتیاز برای 1 دلار – یا اگر امتیاز کافی دارید، می‌توانید کل خرید را پاک کنید. اگر امتیاز کافی برای پوشش کل خرید ندارید، می توانید از تمام امتیازات خود برای تخفیف استفاده کنید.

مهم نیست که چگونه امتیازهای Google Play خود را کسب کرده یا ادعا می کنید، در برخی موارد می توانند سودمند باشند. در تجربه ما، بهترین راه برای استفاده از آنها این است که آنها را تا زمانی که ممکن است ذخیره کنید و اقلام یا برنامه های با تخفیف جالب دریافت کنید. اگرچه Google Play Points دقیقاً پول رایگان نیست، مطمئناً بهتر از پرداخت هزینه برای برنامه‌ها و بازی‌ها با قیمت کامل است.

اطلاعات بیشتر در فروشگاه Google Play:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید:

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور