چگونه از Gemini برای سفر بعدی خود استفاده کنید

تعطیلات مدرسه تقریباً فرا رسیده است، و اگر فکر بستن چمدان‌ها باعث ایجاد لرز در ستون فقرات شما می‌شود، شما تنها نیستید. یک مطالعه اخیر در سرشماری نشان داد که چمدان‌بندی یک نقطه دردناک برای بریتانیایی‌ها است، به طوری که تقریبا یک سوم (32%) از بریتانیایی‌ها برای تعطیلات خود مرخصی می‌گیرند و بیش از یک چهارم (28%) “مشقت” بسته‌بندی را توصیف می‌کنند. به عنوان اضطراب شدید.

یکی از راه‌های کاهش حجم بسته‌بندی، استفاده از Gemini، دستیار هوش مصنوعی گوگل است. می‌تواند فهرستی از بسته‌بندی‌ها را بر اساس جزئیاتی که ارائه می‌دهید تنظیم کند. همین نظرسنجی نشان داد که نزدیک به یک چهارم (23 درصد) از بریتانیایی‌ها برای سفرهای خود وسایل زیادی بسته بودند. جمینی می‌تواند بسته‌بندی را به موارد ضروری ساده کند و به شما کمک کند فقط آنچه را که نیاز دارید بردارید.

نحوه استفاده از Gemini برای بسته بندی

Gemini را که اکنون در اندروید و iOS در دسترس است، مقصد، خط هوایی و تاریخ سفر خود قرار دهید، و لیست بسته بندی شخصی شده را بر اساس آب و هوا، بار مجاز و حتی فعالیت های برنامه ریزی شده شما تهیه می کند.

به عنوان مثال، می‌توانید بگویید: «برای یک سفر دو هفته‌ای به بدروم، با پرواز اقتصادی با یک خط هوایی مقرون‌به‌صرفه، چه بسته‌بندی کنم؟ برای جلوگیری از پرداخت هزینه اضافی، باید لباس‌هایم، از جمله لباس شنا، تاپ بیرون رفتن، به علاوه مایعاتم را در کیف کابینم قرار دهم.

جمینی می‌تواند به شما نکاتی را برای سفر به ترکیه و لیستی از لباس‌هایی که ممکن است به آن نیاز داشته باشید، ارائه دهد.

به صورت محلی، ما «جوخه بسته‌بندی جمینی» را نیز راه‌اندازی می‌کنیم، تیمی متشکل از کارشناسان بسته‌بندی که به بریتانیا سفر می‌کنند تا به مردم کمک کنند تا تابستان امسال با استفاده از جمینی چمدان‌های خود را قبل از تعطیلات ببندند.

برای تغییر روال بسته بندی خود آماده اید؟ برنامه Gemini را در Android بارگیری کنید یا از طریق برنامه Google در iOS به آن دسترسی داشته باشید، و زمان خود را برای تمرکز بر قسمت های لذت بخش آماده سازی تعطیلات آزاد کنید.

Source link