نحوه استفاده از هوش مصنوعی برای طراحی (با مثال)

همانطور که احتمالاً دیده اید، مردم در حال یافتن راه های جدیدی برای گنجاندن هوش مصنوعی (AI) در همه چیز هستند. از گردش کار تجاری گرفته تا خدمات مشتری و موارد دیگر، می‌توانید از هوش مصنوعی برای هر نیاز تجاری (یا شخصی) استفاده کنید. این شامل طراحی می شود!

ما نحوه استفاده از هوش مصنوعی برای طراحی را با شش مثال مشخص خواهیم کرد. ما همچنین ابزارها و توصیه‌هایی را برای استفاده حداکثری از تجربه هوش مصنوعی ارائه خواهیم داد.

برای پرش روی یک مثال کلیک کنید یا بیشتر در زیر بخوانید!

نحوه استفاده از هوش مصنوعی برای طراحی

آیا می خواهید در جریان روندها و به روز رسانی های بیشتر بازاریابی دیجیتال باشید؟ در خبرنامه ایمیل ما، درآمد هفتگی، در زیر مشترک شوید!

ایمیل های خودی مدیر بازاریابی ما را از دست ندهید!

پیوستن 200000 بازاریابان هوشمند و داغ‌ترین اخبار و اطلاعات بازاریابی ماه را مستقیماً در صندوق ورودی خود دریافت کنید!

ایمیل خود را در زیر وارد کنید:

فرم اشتراک درون خطی – CTA 72

*” فیلدهای الزامی را نشان می دهد

(نگران نباشید، ما هرگز اطلاعات شما را به اشتراک نخواهیم گذاشت!)

روش شماره 1: تولید هنر و تصاویر

اولین راه برای استفاده از هوش مصنوعی برای طراحی وب، تولید هنر و تصاویر است.

اگر وب سایت، حساب رسانه های اجتماعی یا حتی خبرنامه ایمیل دارید، افزودن تصاویر می تواند به بهبود علاقه بصری کمک کند. به علاوه، اگر عکاس یا تیم طراحی ندارید، می‌توانید از هوش مصنوعی برای پر کردن شکاف‌ها استفاده کنید.

مولدهای تصویر هوش مصنوعی شرح متن ارائه شده را می گیرند و تصویری را ایجاد می کنند که به بهترین شکل با آن مطابقت داشته باشد. می توانید رنگ ها، سبک، موضوع و موارد دیگر را انتخاب کنید. می‌توانید آن‌ها را به پست‌های اجتماعی، وب‌سایت، پست‌های وبلاگ و ایمیل‌های خود اضافه کنید تا به مخاطبان خود علاقه‌مند شوید.

بهترین شیوه ها:

 • با توضیحات خود تا حد امکان دقیق باشید
 • اگر رنگ ها و تصاویر مارک دار را دارید استفاده کنید
 • تصاویر را در جایی که به آنها تعلق ندارند اضافه نکنید
 • حتما قبل از ارسال تصاویر را ویرایش و مرور کنید

ابزارهای طراحی هوش مصنوعی توصیه شده:

روش شماره 2: طراحی وب سایت های کامل

هوش مصنوعی می تواند بیشتر از تصاویر انجام دهد – این ابزارها می توانند وب سایت های کامل ایجاد کنند!

اگر نیاز به ساختن یک وب سایت دارید، هوش مصنوعی می تواند به شما در سرعت بخشیدن به این فرآیند کمک کند و در عین حال ویژگی های مورد نیاز خود را دریافت کنید. ایجاد یک وب سایت برای هر کسب و کاری ضروری است، اما بسیاری از شرکت ها مطمئن نیستند که چگونه شروع کنند. اینجاست که هوش مصنوعی می تواند کمک کند.

برخی از ابزارها از هوش مصنوعی برای سرعت بخشیدن به فرآیندهای دستی استفاده می کنند، در حالی که برخی دیگر به شما اجازه می دهند نیازها و اولویت های اصلی خود را انتخاب کرده و آن را برای شما ایجاد کنند. هر یک از گزینه ها می تواند برای کمک به ایجاد یک وب سایت برای کسب و کار خود موثر باشد.

بهترین شیوه ها:

 • قبل از ساختن، هدف و نیازهای وب سایت خود را مشخص کنید
 • مطمئن شوید که تمام بخش های لازم را در سایت خود قرار دهید
 • قبل و بعد از راه اندازی وب سایت خود را تست کنید

ابزارهای طراحی هوش مصنوعی توصیه شده:

ما نمی خواهیم در مورد کاری که انجام می دهیم به شما بگوییم، ما می خواهیم نشان دادن شما.

نمونه کارها ما را مشاهده کنید

ما ساخته ایم

1،100

وب سایت ها

در انواع صنایع

روش شماره 3: ویرایش و گسترش تصاویر

همچنین می توانید از هوش مصنوعی برای ویرایش و گسترش تصاویری که از قبل دارید استفاده کنید.

فرض کنید عکسی دارید که می خواهید در وبلاگ پست کنید. با این حال، در برخی قسمت ها کمی مبهم است، یا یک مورد ناخواسته در عکس وجود دارد. می‌توانید از یک ویرایشگر هوش مصنوعی برای شناسایی و حذف خودکار مشکل استفاده کنید.

بزرگ کردن یک عکس گزینه دیگری است. اگر تصویر کوچکی دارید که می‌خواهید آن را گسترش دهید تا دستورالعمل‌های اندازه خاصی را رعایت کند، می‌توانید از ابزار هوش مصنوعی برای گسترش آن استفاده کنید.

بهترین شیوه ها:

 • قبل از انتشار، ویرایش های خود را دوباره بررسی کنید
 • تا حد امکان از یک عکس با کیفیت استفاده کنید
 • به جای قسمت های گرد از قسمت های مربعی استفاده کنید
 • برای لمس چندگانه زمان بگذارید

ابزارهای طراحی هوش مصنوعی توصیه شده:

روش شماره 4: ایجاد لوگو

یک لوگوی خوب طراحی شده را می توان در همه جا برای افزایش شناخت برند استفاده کرد. اما، اگر احساس می کنید در ایجاد یکی گیر کرده اید، یک ابزار لوگو می تواند کمک کند:

اکثر سازندگان لوگو بر اساس شرایط و اولویت هایی که وارد می کنید، گزینه های متعددی را در اختیار شما قرار می دهند. شما می توانید گزینه های مختلفی ایجاد کنید و شرکت خود را به مورد علاقه خود رأی دهید، سپس شروع به پیاده سازی انتخاب برتر در مواد خود کنید.

بهترین شیوه ها:

 • نام یا نام شرکت خود را وارد کنید
 • در صورت امکان نمادهایی را اضافه کنید که نشان دهنده شرکت شما باشد
 • گزینه های مختلف را بررسی کنید تا مزایا را بسنجید

ابزارهای طراحی هوش مصنوعی توصیه شده:

 • اطلاعات
 • لوگو ساز برند مارک

روش شماره 5: تصمیم گیری در مورد پالت رنگ

ایجاد پالت های رنگی می تواند برای اقلام فصلی یا مارک به شما کمک کند. اگر ایده ای برای یک مفهوم دارید، اما مطمئن نیستید که چه رنگ هایی را انتخاب کنید، ابزارهای هوش مصنوعی آنها را برای شما انتخاب می کنند:

بسیاری از این ابزارها از یک ورودی متن برای دریافت ایده ای از آنچه از پالت می خواهید استفاده می کنند. اگر درست متوجه نشدید، می توانید به تلاش ادامه دهید یا عبارت خود را تغییر دهید تا زمانی که گزینه عالی را پیدا کنید.

بهترین شیوه ها:

 • بفهمید که می خواهید چه حسی را با رنگ های خود ایجاد کنید
 • شامل عبارات و کلمات توصیفی
 • به این فکر کنید که در کجا از رنگ ها استفاده می کنید

ابزارهای طراحی هوش مصنوعی توصیه شده:

روش شماره 6: طراحی اپلیکیشن های موبایل

آخرین راه برای استفاده از هوش مصنوعی برای طراحی، طراحی اپلیکیشن های موبایل است.

کدنویسی و ایجاد یک اپلیکیشن موبایل کار سختی است. با این حال، اگر ایده‌ای دارید که فکر می‌کنید کاربران از آن استقبال می‌کنند، می‌توانید از یک برنامه‌ساز برای کمک استفاده کنید. می توانید با ویژگی و صفحات بازی کنید و مطمئن شوید که مطابق با دید شما کار می کند.

به‌علاوه، می‌توانید در زمان ایجاد و راه‌اندازی یک طرح در حالی که روی تدارکات تمرکز می‌کنید، صرفه‌جویی کنید.

بهترین شیوه ها:

 • تا حد امکان توصیفی باشد
 • در نظر بگیرید که می خواهید کاربران در برنامه چه کاری انجام دهند
 • هنگام انتخاب ابزار به نگهداری برنامه فکر کنید

ابزارهای طراحی هوش مصنوعی توصیه شده:

سوالات متداول

اکنون که می دانید چگونه از هوش مصنوعی برای طراحی وب استفاده کنید، بیایید به چند سوال رایج پاسخ دهیم.

هوش مصنوعی در طراحی چیست؟

هوش مصنوعی در طراحی شامل هر ابزار یا فرآیندی می شود که به طور خودکار عناصر طراحی مانند تصاویر، رنگ ها و لوگوها را تولید می کند.

چرا از هوش مصنوعی برای طراحی استفاده کنیم؟

هوش مصنوعی مزایای زیادی برای طراحی دارد، چه مبتدی باشید و چه حرفه ای. در اینجا چند روش وجود دارد که هوش مصنوعی می تواند به طراحی شما کمک کند:

 • صرفه جویی در زمان: هوش مصنوعی به شما کمک می کند تا زمان انجام کارهای ساده مانند ایجاد تصاویر ساده وبلاگ را کاهش دهید تا بتوانید روی چیزهای دیگر تمرکز کنید.
 • افزایش کارایی: با صرفه جویی در زمان، تیم شما می تواند کار با کیفیت بیشتری را در یک دوره معین انجام دهد و پیشرفت بیشتری در اهداف طراحی شما داشته باشد.
 • بهبود بازاریابی دیجیتال: طراحی و بازاریابی دست به دست هم می دهند. اگر می‌خواهید استراتژی‌های بازاریابی خود را بهبود ببخشید، طراحی هوش مصنوعی می‌تواند فرآیند را ساده‌تر کند.

آیا هوش مصنوعی جایگزین طراحان می شود؟

هوش مصنوعی جایگزین طراحان نمی‌شود، بلکه در حال تبدیل شدن به ابزاری برای طراحان است. با هر ابزار هوش مصنوعی، سطحی از خطا وجود دارد. طراحان می توانند از این ابزارها برای سرعت بخشیدن به کار خود یا انجام کارهای کوچک استفاده کنند، اما این ابزارها نمی توانند جایگزین طرح ها و لمس های انسانی شوند.

از چه ابزارهای طراحی هوش مصنوعی استفاده کنم؟

ابزارهایی که استفاده می کنید به بودجه، نیازها، سطح تجربه و استفاده مورد نظر شما بستگی دارد. از آنجایی که هر ابزار هدف متفاوتی دارد و ویژگی‌های متفاوتی دارد، هیچ ابزاری برای طراحی وجود ندارد.

به عنوان مثال، اگر می خواهید چند طرح سریع برای استفاده در وبلاگ ایجاد کنید، می توانید از یک ابزار رایگان مانند DALL-E استفاده کنید. با این حال، اگر فقط برای انتخاب رنگ برای برند خود به کمک نیاز دارید، چیزی مانند ColorMagic می تواند مفید باشد.

مخاطبان خود را با طراحی های WebFX تحت تاثیر قرار دهید

اکنون که در استفاده از هوش مصنوعی برای طراحی متخصص هستید، زمان آن رسیده است که آن را در کمپین های خود ادغام کنید. کمک خواستن؟ WebFX به شما کمک می کند تا طراحی هوش مصنوعی مناسب را در کسب و کار خود بگنجانید تا حداکثر بازگشت سرمایه را به دست آورید.

تیم طراحان ما بیش از 1600 وب سایت را برای مشتریان در تمام صنایع راه اندازی کرده است. چه بخواهید نام تجاری جدیدی ایجاد کنید یا به طور کلی تصاویری را به سایت خود اضافه کنید، ما می توانیم آنها را از طرف شما برای بهبود وب سایت شما طراحی و پیاده سازی کنیم.

می خواهید بیشتر بیاموزید؟ نمونه کار طراحی ما را بررسی کنید تا کارهای گذشته ما را ببینید و سپس امروز آنلاین با ما تماس بگیرید!

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور