برای همگام سازی آمار Wordle خود در بین دستگاه ها آماده اید؟ در اینجا چگونه است

در طول چند ماه گذشته، بازی کلمات نامعقول محبوب – Wordle – جهان را در طوفان فرو برده است. تا این مرحله، امتیازات و رگه های برد شما فقط در دستگاهی که با آن بازی می کردید در دسترس بود. با این حال، اکنون همه این آمارهای Wordle می توانند بین دستگاه ها همگام شوند. در اینجا چگونه است.

ویژگی جدید Wordle

با نگاهی به گذشته، دیدن موفقیت Wordle و میزان محبوبیت بازی آنلاین، به ویژه با توجه به کمبود گسترده ویژگی ها، جالب است. هیچ ریزتراکنشی، هیچ تابلوی امتیاز و هیچ پلتفرم اجتماعی برای بازی با دوستان وجود ندارد. در مجموع، وردل کاملاً استخوانی است.

تا حدی، احتمالاً این همان چیزی است که برای شروع آن را بسیار محبوب کرده است. سادگی خام بازی یک تساوی دارد، جایی که بدون توجه به دستگاه‌هایی که دارید یا سیستم‌عاملی که در حال اجرا بودید، نشستن و پریدن در آن بسیار آسان است. Wordle روی iOS و Android به زیبایی اجرا می شود.

این بدان معنا نیست که بازی نمی تواند حداقل از چند ویژگی استفاده کند. یکی که از آن زمان اضافه شده است مجله نیویورک تایمز خرید حقوق بازی این است که کاربران می توانند پیشرفت Wordle را با یک حساب همگام کنند. شما همچنان می توانید بدون حساب بازی کنید، هرچند، اگر به آمار و رگه های خود اهمیت می دهید، احتمالاً نمی خواهید این داده ها را از دست بدهید. گره زدن Wordle به یک حساب، تضمین می کند که این آمارها سالم و مطمئن هستند.

نحوه همگام سازی آمار Wordle با یک حساب کاربری

برای همگام سازی تمام پیشرفت ها و آمار Wordle خود، باید به صورت رایگان ثبت نام کنید نیویورک تایمز حساب. در اینجا به این صورت است:

  1. در مرورگر دستگاه خود، به nytimes.com/games/wordle.
  2. پس از رسیدن به آنجا، روی نمادی که شبیه تریبون برنده است ضربه بزنید. این است پنل آمار.
  3. ضربه بزنید یا کلیک کنید وارد شوید یا یک حساب کاربری رایگان ایجاد کنید.
  4. یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد شدن با استفاده از یک موجود
    • نکته: می توانید با استفاده از یک حساب Google موجود وارد شوید.

پس از ورود به سیستم، آماری که در طول زمان جمع آوری کرده اید با حساب NYT شما همگام می شود. از آنجا می‌توانید وارد شوید و در هر دستگاه دیگری بازی کنید و با همان رتبه‌بندی به بازی ادامه دهید.

فرآیند مورد نیاز برای همگام سازی Wordle در بین دستگاه ها بسیار آسان و ساده است. این ویژگی جدید به شدت توصیه می شود اگر مشکلی برای ساخت رایگان ندارید نیویورک تایمز حساب.

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید:

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور