نحوه تنظیم هشدارهای Craigslist و دریافت معاملات در تلفن

zscrapeZScrape Solutions

< تراشیدن باید ساده باشد!

بیاموزید که چگونه خودکار جستجوها را با استفاده از Puppeteer + Apify

Background

یکی از مشتریان ما در ZScrape به روشی برای دریافت هشدارهای فوری برای موارد جدید مطابق با معیارهای خود ، به ویژه کارتهای قابل فروش و جمع آوری Pokémon برای مجموعه شخصی و فروشگاه آنلاین خود نیاز داشت.

ویژگی هشدار Craigslist داخلی است محدود است و شما نمی توانید فرکانس را برای هر ساعت یا حتی هر دقیقه پیکربندی کنید! همچنین می تواند غیر قابل اعتماد باشد و نتایج جدید را از دست بدهد. مشتری ما نمی خواست فرصتی دیگر را از دست بدهد زیرا سرعت کافی در یافتن پست های جدید را نداشت. وی همچنین می خواست هنگام به روزرسانی پست های موجود مانند تغییرات قیمت ، به او هشدار داده شود.

آنچه شما نیاز دارید

برای ساخت این سوهان از Node.js ، Puppeteer استفاده خواهیم کرد ، و یک راه حل میزبان ابری برای میزبانی اسکریپت. ZScrape میزبانی و راه حل بدون راه اندازی بدون دردسر را فراهم می کند – بیشتر بیاموزید! در این آموزش ما از یکی از خدمات مورد علاقه خود استفاده خواهیم کرد: Apify. آنها برای شروع یک ردیف رایگان ارائه می دهند! در زیر ثبت نام کنید.

دریافت داده

ابتدا باید داده ها را از صفحه جستجو استخراج کنیم – این شامل تصویر ، عنوان ، توضیحات ، قیمت ، شهر ، URL پیوند ، و تاریخ ارسال. برای این کار از ابزارهای Dev Dev Chrome برای بررسی XPath استفاده می شود. در اینجا یک آموزش عالی توسط Riley Predum وجود دارد.

span.result-price، a.result-title، span.result-hood، span.nearby، a.result-image

قرار دادن آن در یک تابع javascript:

ذخیره داده

اکنون باید نتایج را ذخیره کنیم تا دفعه دیگر که اسکریپت اجرا شود ، ما در صورت وجود ارسال جدید یا هر تغییر جدید ، می تواند مقایسه کند. بیایید از قابلیت ذخیره سازی Apify استفاده کنیم. یک ذخیره داده جدید ایجاد کنید و نتایج را از اجرای فعلی ذخیره کنید.

نتایج را از طریق ایمیل ارسال کنید

از آنجا که داده های ما در یک فرهنگ لغت است ، ما می توانیم به راحتی قبلی و نتایج جدید و فقط موارد جدید یا به روز شده را ضبط کنید. ارسال نتایج از طریق ایمیل یا پیامک با استفاده از Apify.call (‘apify / send-mail’)

قالب بندی نتایج

این عملکرد برای قالب بندی نتایج استفاده می شود . می توانید به دلخواه خود سفارشی کنید.

در آخر ما باید در پرس و جو جستجو اضافه کنیم. ما می توانیم از تماس Apify.getInput () Apify استفاده کنیم.

با جمع کردن همه ما اسکریپت نهایی را داریم:

میزبان اسکریپت در Apify < p class = "paragraf"> برای Apify وارد شوید و به برگه بازیگران بروید و ایجاد جدید

روی منبع کلیک کنید برگه ، Node.js 12 را در Alpine Linux انتخاب کنید (apify / Actor-node-basic) و کد منبع را جای گذاری کنید.

به پایین ورودی بروید و ایمیل ورودی را وارد کنید و معیارهای جستجو از جستجو برای پیام کوتاه از تلفن # شرکت مخابراتی استفاده کنید.

مثال:

{ “ایمیل” : [email protected] ، “email_subject” : “هشدار! به روزرسانی های جدید مطابق با جستجوی شما” ، “جستجو” : “گوگل” ، “zip” : “94023” ، “فاصله” : “10” ، “min_price” : “25” ، “max_price” : “200”
}

سپس روی اجرا کلیک کنید! اسکریپت شما برای اولین بار ساخته و اجرا می شود.

ایجاد یک برنامه اجرا

به برگه برنامه ها بروید و ایجاد جدید کنید. در بخش تنظیمات ، عبارت Cron را روی برنامه ای مانند “روزانه” یا “ساعتی” تنظیم کنید.

توجه: به خاطر داشته باشید اجرای های مکرر به معنای استفاده بیشتر از واحدهای محاسباتی است

< p class = "paragraf"> روی زبانه بازیگر کنار تنظیمات کلیک کنید و افزودن بازیگر را کلیک کنید. بازیگری را که ایجاد کرده اید از فهرست کشویی بازیگر انتخاب کنید. بدنه را بر روی همان ورودی از بالا تنظیم کنید. روی ذخیره کلیک کنید.

نمونه هشدارها

لذت ببرید!

یک مشتری دیگر راضی ? اگر برای تنظیم این مشکل به راهنمایی نیاز دارید یا برای راه حل مناسب خود به یک راه حل سفارشی نیاز دارید ، از چت زنده ما در ZScrape استفاده کنید و خوشحال می شویم که به شما کمک کنیم!

وب سوهان کشیدن باید ساده باشد!

توجه: اطلاعات مندرج در این مقاله فقط برای اهداف آموزشی و اطلاعاتی است .

همچنین در https://medium.com/@zscrapesolutions/never-miss-another-deal-on-craigslist-setup-custom-email-sms-alerts-4f9c459e4c8c منتشر شده است