چگونه در هنگام ساخت وب‌سایت‌های PBN خود، حداکثر پیوند و اعتماد را حفظ کنید

این مهم است که شما وب سایت PBN خود را به درستی بسازید برای اطمینان از حفظ و نگهداری حداکثر مقدار آب پیوند در وب سایت PBN شما هر چه بیشتر حفظ کنید و عدالت ایجاد کنید، قدرت بیشتری خواهید داشت در پیوندهای خروجی شما پیروی از قوانین نحوه ساخت وب سایت PBN. حفظ حداکثر مقدار بسیار مهم است. مهم نیست که PBN های خود را روی دامنه های منقضی شده دامنه های حراج بسازید. قوانین برای هر دو اعمال می شود. تفاوت هایی بین ساخت یک وب سایت استاندارد و یک وب سایت PBN وجود دارد. هنگامی که شما یک وب سایت PBN می سازید، همه چیز در مورد آب لینک. بنابراین برای اطمینان از اینکه شما آن را به درستی انجام می دهید، باید برخی سازگاری ها انجام شود.

مطمئن شوید که ساختار URL اصلی را بازسازی کرده اید.

اگر دامنه اصلی مثلا با www بود. سپس باید آن را با استفاده از www تنظیم کنید. همان چیزی است که در ابتدا روی پروتکل های https یا http بود. هنگام بازسازی باید آن را تقلید کنید. بنابراین، اطمینان از اینکه لینک های اشاره به این صفحات هستند قدرت خود را از دست نمی دهند در یک تغییر مسیر 301 که مورد نیاز نیست. منظور من این است که برای مثال; اگر سایت اصلی بر روی این http://www.mypbnsite.com/ ساخته شده باشد و سپس آن را در https://mypbnsite.com/ بازسازی کنید، اما تمام مهمترین بک لینک های قدرتمند به آن می رویم به مثال اول. شما قدرت را از آنها از دست خواهد داد حالا اگر به یک مجموعه URL جدید مبادله کنید. بنابراین، آن را مانند نسخه اصلی نگه دارید.

URL های قوی را بازسازی کنید.

برخی از دامنه ها دارای پیوندهای قوی هستند که به صفحات داخلی می روند. آنها همیشه این کار را نخواهند کرد فقط در صفحه اصلی باشید. در صورت امکان باید این URL ها را بازسازی کنید. بنابراین اگر دامنه‌ای که دارید، پیوندهای واقعاً خوبی دارد، به یک URL قدیمی مانند این اشاره می‌کند: http://www.mypbnsite.com/innerpage1.html، پس باید این صفحه را دوباره ایجاد کنید در وب سایت شما اگر نمی‌توانید URL دقیق را ایجاد کنید، از یک افزونه تغییر مسیر استفاده کنید تا URL قدیمی را حداقل به درستی به آدرس قدیمی جدید هدایت کنید. اما مطابق با نظر من در مورد ساختار URL اصلی، پس تمام تلاش خود را بکنید URL اصلی را دوباره ایجاد کنید بنابراین هیچ برقی در تغییر مسیر 301 بین URL قدیمی و جدید از بین نمی رود.

از پلاگین 404 برای گرفتن لینک استفاده کنید.

این در جایی مفید است که چندین لینک به صفحات داخلی دامنه شما وجود دارد، اما ممکن است آنقدر قوی نباشند که بازسازی را به زحمت بیندازند. اما شما نمی خواهید از دست بدهید آنها به سایت PBN شما منتقل می شوند. بنابراین به جای بازسازی آنها، از پلاگین 404 استفاده کنید به عنوان مثال در وردپرس تغییر مسیر را روی a قرار دهید صفحه فرود خوب منطقی است که به آنها اشاره کنیم. من به شخصه تقریبا همیشه آنها را به صفحه وبلاگ نشان دهید یا یک پست مهم اگر موضوع اجازه می دهد. من سعی می کنم از نشان دادن آنها به صفحه اصلی خودداری کنید، مطمئناً می تواند کمی تکنیک اسپم باشد. پس بهتر است سعی کنید در عوض آنها را به یک هدف صفحه داخلی خوب هدایت کنید. صفحات وبلاگ یا دسته بندی برای آن اهداف عالی هستند.

در صورت امکان عناصر سایت اصلی را بازسازی کنید.

نگاهی به وب سایت قدیمی که یکی از دامنه های شما قبل از آوردن آن بود. می توان برخی از عناصر جالب را نشان می دهد که به راحتی می توانید بگیر و دوباره استفاده کن. نگاه کردن به ماشین راه برگشت بهترین راه برای انجام این کار است. استفاده مجدد از این کمک خواهد کرد عناصر سن محتوا و اعتماد را برای وب سایت جدید خود حفظ کنید. برخی از عناصری که می توانید دوباره به دست آورید عبارتند از:

 1. تصاویری که در سایت اصلی استفاده شده است. alts و نام فایل ها را یکسان نگه دارید
 2. البته ساختارهای URL. و همچنین نام و طرح‌بندی آیتم‌های منو.
 3. صفحات داخلی مانند حریم خصوصی، سیاست های حمل و نقل و غیره از جمله محتوای آنها.
 4. محتوایی که می‌توانید آن را کپی و جای‌گذاری کنید تا در صورت نیاز و امکان به محتوای جدید خود اضافه کنید.
 5. اطلاعات تماس یا حداقل بخشی از آن به عنوان مثال آدرس. در صورت نیاز می توان از آن در صفحه تماس استفاده کرد.
 6. همچنین می توان از لوگوها مجددا استفاده کرد.
 7. سایت را برای یافتن منابع مفید واقعاً اسکن کنید.

افزودن ترفندهای جریان لینک و سئو در محل برای PBN با کیفیت بهتر.

و همچنین موارد فوق. زمانی که از PBN ها صرفاً برای وب سایت های خودتان برخلاف فروش لینک در آنها در بازار آزاد. در اینجا مواردی وجود دارد که باید انجام دهید حداکثر اثر را از PBN های خود دریافت کنید.

 1. اگر در یک پست خاص لینک های خروجی دارید. یک پیوند مستقیم به پست در منوی پیمایش اصلی اضافه کنید. بنابراین، نشان دادن موتورهای جستجو یک صفحه مهم و فشار دادن پیوند بیشتر به آن است. که به نوبه خود فکر بیشتری از لینک های خروجی شما می گیرد.
 2. از یک ساختار لینک داخلی خوب استفاده کنید، درست مانند زمانی که سئوی سایت را برای سایت های پولی خود انجام می دهید. با تنظیم طرح، کمی برای ارسال آب بیشتر به صفحاتی که در آنها پیوندهای خروجی دارید.
 3. پیوندهای بالاترین کلمات کلیدی خود را از صفحه اصلی وب سایت های PBN خود بگیرید. بنابراین، اگر به صفحه‌ای در سایت پول خود پیوند می‌دهید که دارای بالاترین کلمه کلیدی رقابتی است. مطمئن شوید که این پیوندهای خروجی را همیشه از صفحات اصلی سایت های PBN خود می گیرید.
 4. اگر سایت های PBN شما با تعداد زیادی پست بزرگ می شود. مطمئن شوید که از دسته‌ها به درستی استفاده می‌کنید و کیفیت سایت را با مشکلات محتوای تکراری و غیره پایین نمی‌آورید. سئوی سایت برای سایت‌های PBN شما نیز بسیار مهم است!
 5. مطمئن شوید که سایت‌های PBN شما از مشکلات فنی سئو که باعث تقسیم کیفیت صفحه یا هر شکلی از مشکلات ایندکس می‌شود، رنج نمی‌برند. تحت هیچ شرایطی از کیفیت و چیدمان سایت PBN های خود غافل نشوید.

اگر سوال یا ابهامی دارید. لطفاً به عنوان مشتری سرویس میزبانی PBN ما به یاد داشته باشید. من خواهم با خوشحالی به شما کمک می کند، به شما مشاوره داده و وب سایت های PBN خود را بررسی کنید رایگان. اگر به کمک یا راهنمایی نیاز دارید، لطفاً در تماس با من برای آن دریغ نکنید!

با آخرین پست های وبلاگ همراه باشید!

در وبلاگ PBN ما مشترک شوید. به سادگی ایمیل خود را در زیر وارد کنید، دسته های مورد علاقه را انتخاب کنید و مشترک شوید. هنگامی که یک پست وبلاگ جدید در دسته بندی انتخابی شما منتشر می شود، به طور خودکار یک ایمیل دریافت کنید.