نحوه بازیابی وب سایت از WayBack Machine Archive ✅ ⋆ PBN LTD

گاهی ممکن است بخواهید یک دامنه PBN منقضی شده را بازیابی کنید به شکوه سابق خود یکی از بهترین راه ها برای انجام این کار، این است که آن را از بایگانی ماشین WayBack بازیابی کنید. این به شما کم و بیش، محتوای کامل وب سایت را از قبل از انقضا می دهد. در موارد نادر، ممکن است متوجه شوید که بایگانی ماشین WayBack را مسدود کرده‌اند. بنابراین، امکان بازیابی آن وجود نخواهد داشت.

بنابراین با فرض وجود آرشیو برای وب سایت شما در داخل دستگاه بازگشت. شما می توانید آن را به هر یک از وردپرس های Static HTML بازیابی کنید. راه های مختلفی برای این کار وجود دارد. و من به موارد اصلی در زیر می پردازم.

  1. شرکت هایی وجود دارند که می توانید برای بازگردانی وب سایت به آنها پول پرداخت کنید. واقعا مقرون به صرفه نیست و مگر اینکه نتوانید از کپی و پیست استفاده کنید. من شخصاً دلیلی نمی بینم که شما بخواهید. اما این گزینه وجود دارد. برای پیدا کردن آنها می توانید یک جستجوی ساده در گوگل انجام دهید.
  2. شما به سادگی می توانید تصاویر اصلی (در صورت وجود) را بگیرید و محتوای متن را در سایت جدید خود کپی و جایگذاری کنید. این ساده ترین و ساده ترین راه برای انجام آن است.
  3. ماشین راه بازگشت خود دستورالعمل های بسیار خوبی در مورد چگونگی انجام آن دارد هم به HTML و هم به وردپرس بازیابی کنید. می توانید از خدمات آنها برای دانلود فایل های بسته بندی شده قبلی استفاده کنید. می توانید دستورالعمل های آنها را در مورد نحوه بازیابی آرشیو سایت ها در اینجا بیابید. البته این دستورالعمل ها به گونه ای انجام می شود که گویی میزبان جریان اصلی با سی پنل هستید. اما همچنان با میزبانی ما کار می کند زیرا ما یک مدیر فایل رایگان Footprint و همچنین دسترسی کامل به پایگاه داده با PHPmyAdmin را ارائه می دهیم. بنابراین فقط آن بخش‌هایی از دستورالعمل‌ها را که به مدیریت فایل سی پنل اشاره می‌کنند، با استفاده از خودمان جایگزین کنید.

چند کلمه هشدار دهنده قبل از اینکه شما PBN خود را بازیابی کنید!

برخی از مشکلات وجود دارد که باید قبل از رفتن به این جاده از آنها آگاه باشید. لطفاً آنها را به خوبی رعایت کنید تا مطمئن شوید که PBN خود را به هیچ وجه در معرض خطر قرار نمی دهید.

  1. این روزها افراد زیادی آنجا هستند. که در حال فروش محتوا از دامنه های منقضی شده هستند. آنها این را عمدتاً از دستگاه راه برگشت می گیرند. بنابراین مراقب باشید دامنه منقضی شده شما حذف نشده باشد! همانطور که شما قرار خواهد داد محتوای تکراری را در PBN جدید خود قرار دهید بدون اینکه متوجه بشی! شما باید همیشه محتوا را از طریق copyscape بررسی کنید. سرویس های دیگری نیز وجود دارند که می توانند محتوای تکراری را بررسی کنند. اما در تجربه شخصی من، هیچ کدام به کپی‌اسکیپ نزدیک نمی‌شوند.
  2. در محتوای خود از نام های تجاری یا سایر برندهای محفوظ استفاده نکنید. شما سایت PBN خود را از خط خارج خواهید کرد. بنابراین مطمئن شوید که هر کلمه دارای حق چاپ یا علامت تجاری دیگری در محتوای قدیمی از ابتدا حذف شده است. بنابراین، از هر گونه مشکل آتی قبل از وقوع اجتناب کنید. علاوه بر این، PBN شما را تحت رادار نگه می دارد و توجه ناخواسته ای را به آن جلب نمی کند.

امیدوارم که به شما کمک کند تا کمی بهتر درک کنید چگونه یک بایگانی ماشین برگشتی را به وب سایت PBN خود بازیابی کنید. در صورت نیاز به کمک، در تماس با ما دریغ نکنید. ما همیشه تا جایی که بتوانیم کمک خواهیم کرد!

با آخرین پست های وبلاگ همراه باشید!

در وبلاگ PBN ما مشترک شوید. به سادگی ایمیل خود را در زیر وارد کنید، دسته های مورد علاقه را انتخاب کنید و مشترک شوید. هنگامی که یک پست وبلاگ جدید در دسته بندی انتخابی شما منتشر می شود، به طور خودکار یک ایمیل دریافت کنید.