چگونه رئیس خود را متقاعد کنید که شما را به Ahrefs Evolve بفرستد

یک چیز بین شما و چندین روز سئو، معاشرت، و آفتاب سنگاپور ایستاده است: رئیس شما (و بودجه Q4 آنها 😅).

اما نگران نباشید – ما از شما حمایت می کنیم. در اینجا 5 استدلال (و یک پیام مثال) وجود دارد که می توانید از آنها برای متقاعد کردن رئیس خود برای ارسال شما به Ahrefs Evolve استفاده کنید.

درباره Ahrefs Evolve

 • 2 روز در سنگاپور آفتابی (24 تا 25 اکتبر)
 • 500 علاقه مند به بازاریابی دیجیتال
 • 18 سخنران برتر از سراسر جهان

بیشتر بدانید و بلیط بخرید.

سئو با سرعتی سرسام آور در حال تغییر است. بین مرورهای هوش مصنوعی، برنامه به روز رسانی در حال حرکت گوگل، نشت گسترده API آنها و تمام اسناد منتشر شده در طول آزمایش ضد انحصار آنها، ادامه دادن به آن سخت است. امروزه چه چیزی در سئو کار می کند؟

می‌توانید یک یا دو ویدیوی YouTube را تماشا کنید، شاید حتی در یک وبینار یک ساعته شرکت کنید. یا، بسیار موثرتر: می‌توانید دو روز کامل را صرف یادگیری از یک پانل متشکل از 18 متخصص بین‌المللی سئو کنید و در مورد پیشنهادات خود به صورت زنده با سایر شرکت‌کنندگان بحث کنید.

سخنرانان از سراسر جهان تکامل یابد.

سخنرانان در سطح جهانی ما امروز با سخت ترین مشکلات و بهترین فرصت ها در سئو مقابله می کنند. دستور جلسه گفتگو موضوعاتی مانند:

 • پاسخ به مرورهای AI: آماندا کینگ به شما می آموزد که چگونه به مرورهای هوش مصنوعی، Google Gemini و سایر عملکردهای جستجوی هوش مصنوعی پاسخ دهید.
 • زنده ماندن (و شکوفا) به روز رسانی الگوهای گوگل: لیلی ری درباره به‌روزرسانی‌های اخیر Google صحبت می‌کند و توصیه‌های مبتنی بر داده را برای آنچه در جستجو کار می‌کند به اشتراک می‌گذارد. امروز.
 • برنامه ریزی برای آینده سئو: برنارد هوانگ در مورد شکست محتوای هوش مصنوعی و مسیر رسیدن به نتایج بهتر صحبت خواهد کرد.

(و شرکت کنندگان فیلم های ضبط شده هر جلسه را دریافت خواهند کرد، بنابراین می توانید دانش خود را با هم تیمی های خود به اشتراک بگذارید.)

برنامه کامل گفتگو را اینجا ببینید.

هیچ جایگزینی برای ملاقات با تأثیرگذاران، همسالان و شرکا وجود ندارد در زندگی واقعی.

کنفرانس ها باعث ایجاد آرامش می شوند: برخوردهای اتفاقی و مکالمه هایی که می توانند تأثیر مثبت زیادی بر شما و کسب و کارتان داشته باشند. به عنوان مثال، اینها برخی از مزایای واقعی است که از شرکت در کنفرانس ها به دست آمده است:

 • گفتگوهایی که منجر به مشتریان جدید برای کسب و کار ما،
 • دعوت به سخنرانی در رویدادها،
 • شراکت های تجاری جدید و فرصت های بازاریابی مشترک، و
 • ملاقات با مردم که ما به استخدام رفتیم.

یک اثر «هاله» وجود دارد که مدت‌ها پس از پایان رویداد باقی می‌ماند: افرادی که ملاقات می‌کنید شما را برای مدت طولانی‌تری به یاد می‌آورند، بیشتر درباره‌تان فکر می‌کنند، و اگر بخواهید به شما کمک خواهند کرد.

(و فراموش نکنیم: اطلاعات زیادی وجود دارد، به خصوص در سئو، که فقط شخصاً به اشتراک گذاشته می شود.)

بخش “بین المللی” Evolve نیز مهم است. Evolve جمعیتی متفاوت از کنفرانس محلی شماست. این فرصتی است برای ملاقات با افرادی از بازارهایی که معمولاً آنها را نمی‌بینید – از استرالیا تا اندونزی و فراتر از آن.

شرکت‌کنندگان را بر اساس کشور خود تغییر دهید.

اگر مشتری Ahrefs هستید (ممنونم!)، با حضور در Evolve نکات، ترفندها و بهبود گردش کار را یاد خواهید گرفت. شما فرصت هایی خواهید داشت که:

 • در گفتگوهای تیم Ahrefs شرکت کنید، ویژگی ها و استراتژی های پیشرفته ای را به نمایش می گذارد که می توانید در تجارت خود از آنها استفاده کنید.
 • مغز ما را در غرفه Ahrefs انتخاب کنید، که در آن جلسات مربیگری غیررسمی 1:1 و پیش نمایش نسخه های آینده (مانند ابزار جدید بهینه سازی محتوا) را ارائه خواهیم داد.
 • به کارگاه های آموزشی اختصاصی Ahrefs بپیوندید، میزبانی شده توسط تیم Ahrefs و کاربران قدرت Ahrefs (بلیت این کارگاه ها به صورت جداگانه فروخته می شود).

به‌عنوان یک مدیر، هنگام تأیید هزینه‌ها باید به دو سؤال پاسخ دهم:

 • آیا این هزینه معقول است؟
 • آیا شاهد بازگشت این سرمایه گذاری خواهیم بود؟

برای پاسخ به این سؤالات: بلیط اولیه برای Evolve از 570 دلار شروع می شود. برای زمینه، بلیت‌های «سوپر زودرس» برای MozCon (یکی دیگر از کنفرانس‌های محبوب SEO) امسال تقریباً دو برابر بیشتر بود: 999 دلار.

در قیمت بلیط نیز موارد زیادی گنجانده شده است:

 • سخنرانان بین المللی در سطح جهانی،
 • مکان هتل 5 ستاره،
 • غذای هتل 5 ستاره (دو استراحت چای با میان وعده و ناهار)
 • شبکه بعد از مهمانی، و
 • ضبط کامل گفتگو تا بعداً با تیم خود به اشتراک بگذارید.

سئو یک کانال رشد حیاتی برای اکثر مشاغل است. اگر بعد از حضور در Evolve بتوانید عملکرد سئوی شرکت خود را بهبود ببخشید (و ما فکر می کنیم این کار را انجام خواهید داد)، به راحتی بازدهی مثبت سرمایه گذاری را مشاهده خواهید کرد.

سفر به سنگاپور استوایی (و خوردن تن ها ساتای) برای شما عالی است، اما برای تیم شما نیز عالی است. حضور در Evolve فرصتی برای شکستن روال، شور و اشتیاق خود برای بازاریابی و بازگشت دوباره به شغل خود است.

این برای هر کنفرانس بین المللی صادق است، اما برای سنگاپور دو برابر می شود. این یک مکان واقعاً منحصربه‌فرد است: شهری فوق‌العاده امن و با فناوری پیشرفته که ده‌ها فرهنگ مختلف را گرد هم می‌آورد.

هند کوچک در سنگاپور

باورها، شیوه‌های کاری و روش‌های کسب‌وکار متفاوت را کشف خواهید کرد – و اگر شبیه من هستید، برای این تجربه به یک فرد ثروتمندتر و عاقل‌تر برگردید.

اگر نگران هستید که رئیس خود را برای حضور در Evolve دعوت کنید، به یاد داشته باشید: بدترین چیزی که ممکن است اتفاق بیفتد یک “نه این بار” مودبانه است، و خود را در همان موقعیتی که اکنون هستید خواهید یافت.

بنابراین اینجاست: این الگوی پیام را بگیرید، آن را به دلخواه تغییر دهید، و آن را از طریق ایمیل یا Slack برای رئیس خود بفرستید… و من شما را در سنگاپور می بینم.

قالب ایمیل

سلام (نام رئیس شما)،

ارائه دهنده ابزار سئو ما، Ahrefs، کنفرانس SEO و بازاریابی دیجیتال را در ماه اکتبر در سنگاپور برگزار می کند. من می خواهم شرکت کنم و فکر می کنم به نفع شرکت است:

 • این گفتگوها به ما کمک می کند تا به تمام تغییراتی که امروز در سئو رخ می دهد پاسخ دهیم. من به خصوص به صحبت در مورد هوش مصنوعی و به روز رسانی های اخیر گوگل علاقه مند هستم.
 • من می توانم با همسالانم شبکه کنم. من می توانم آنچه را که در شرکت های دیگر کار می کند کشف کنم و فرصت های مشارکت و بازاریابی مشترک را کشف کنم.
 • من می توانم یاد بگیرم که چگونه می توانیم از Ahrefs در سراسر سازمان بهتر استفاده کنیم.
 • من دوباره با ایده ها و انگیزه های جدید باز خواهم گشت و می توانم برترین غذاها و ضبط های گفتگوی خود را بعد از رویداد با تیمم به اشتراک بگذارم.

بلیط Early bird 570 دلار است. با توجه به اهمیت سئو برای رشد کسب و کار ما، فکر می کنم به راحتی شاهد بازگشت هزینه ها خواهیم بود.

آیا می توانیم زمانی را برای چت با جزئیات بیشتر تعیین کنیم؟ با تشکر!

Source link